BIO linka 0907 602 430

Good Nature


MUŇA & WIRA čaj - infusión bronchial
3.60€
MUŇA & WIRA, infusión bronchial Vyvážená zmes bylín, pripravená podľa odporúčania z diela saleziánskeho mnícha českého pôvodu reverenda Jaroslava Soukupa, SDB, ktorá vzájomne synergicky umocňujú blahodárny vplyv zmesi predovšetkým na horné dýchacie cesty. ..
MUŇA & WIRA, infusión bronchial Vyvážená zmes bylín, pripravená pod...
MUŇA MUŇA čaj
3.60€
MUŇA MUŇA čaj Zelený vonný ker dorastajúci do výšky až 1,5 m. Rastie v Andách vo výškach okolo 3 500 m. n. m.. Preklad latinského názvu „mátočistec" dáva tušiť jeho významné očistné pôsobenie na ľudský organizmus. Pre svoju silnú arómu býva juhoamerickými indiánm..
MUŇA MUŇA čaj Zelený vonný ker dorastajúci do výšky až 1,5 m. Rastie v A...
RIŇOSAN čaj = VILCACORA + ROZBÍJAČ KAMEŇOV
3.60€
RIŇOSAN = VILCACORA + ROZBÍJAČ KAMEŇOV infusión renal Vyvážená zmes bylín, pripravená podľa odporúčania z diela saleziánskeho mnícha českého pôvodu reverenda Jaroslava Soukupa, SDB. Vhodne zvolené byliny vzájomne synergicky umocňujú blahodárny vplyv zmesi..
RIŇOSAN = VILCACORA + ROZBÍJAČ KAMEŇOV infusión renal Vyvážená z...
Tawari amarillo čaj
3.60€
TAWARI AMARILLO čaj Mohutný strom (až 45 metrov vysoký) z čeľade trubačovitých, rastúci v dažďových trópoch Južnej Ameriky. Typické sú prekrásne kvety tvaru kalichu. Okrem liečebného použitia lyka je tvrdé drevo stromu obľúbenou surovinou na stavbu domov, výrobu ..
TAWARI AMARILLO čaj Mohutný strom (až 45 metrov vysoký) z čeľade trubačo...
Tawari negro čaj - Lapacho
3.60€
TAWARI NEGRO čaj Vysoký strom (až 45 metrov výšky) z čeľade trubačovitých, rastúci v dažďových trópoch Južnej Ameriky. Typické sú prekrásne kvety tvaru kalichu. Okrem liečebného použitia lyka je tvrdé drevo stromu obľúbenou surovinou na stavbu domov, výrobu parki..
TAWARI NEGRO čaj Vysoký strom (až 45 metrov výšky) z čeľade trubačovitýc...
UŇA DE GATO (Vilcacora) čaj
4.80€
UŇA DE GATO, známa tiež ako Vilcacora, čaj - liana dosahujúca výšky až 20 metrov, rastúca v Amazónii. Vedľa listov vyrastajú typické zahnuté pazúriky, ktorými sa prichytáva okolitých stromov na svojej púti za svetlom. Podľa pazúrikov bola tiež pomenovaná na „Uňa ..
UŇA DE GATO, známa tiež ako Vilcacora, čaj - liana dosahujúca výšky až 2...
Telový gél s Aloe Vera, 200 ml
9.60€
TELOVÝ GÉL ALOE VERA (99,9%) aloe pomáha pri lupienke, atopickej dermatitíde a iných ekzémoch pre lepšie hojenie, zníženie podráždenia a svrbenia pomáha zmierňiť svrbenie, začervenanie a opuch pri hemoroidoch urýchľuje hojenie rán a popálenín p..
TELOVÝ GÉL ALOE VERA (99,9%) aloe pomáha pri lupienke, atopickej derm...
Telový gél s Tea tree olejom a vit. E, 500 ml
18.00€
Telový gél s Tea Tree olejom pomôže: pri lupienke, atopickej dermatitíde a iných ekzémoch pre lepšie hojenie, zníženie podráždenia a svrbenia podporí urýchliť hojenie rán a popálenín zmierniť bolesti svalov a kĺbov, zmierňuje opuch posilniť drobné ..
Telový gél s Tea Tree olejom pomôže: pri lupienke, atopickej dermatit...
SHIITAKE - posilnenie imunity
26.40€
SHIITAKE, 90 tabliet po 500 mg sušenej huby teraz zľava 25%! Domovinou tejto lupeňovej drevnej huby s hnedými klobúkmi červenkastého nádychu a belavými šupinami je Japonsko, Čína a ázijské štáty s miernym podnebím. Ako potravina s blahodárnymi účinkami sa použ..
SHIITAKE, 90 tabliet po 500 mg sušenej huby teraz zľava 25%! Domovino...
PORIA
94.80€
PORIA Pornatka kokosová má plodnice s hľúzovitým telom a veľkosť veľkého kokosového orechu. Rastie na koreňoch niektorých borovíc v najteplejších oblastiach Číny, Japonska a ďaších oblastí. Americký indiáni z nej pripravovali druh chleba. Zmienku o nej nájdeme už..
PORIA Pornatka kokosová má plodnice s hľúzovitým telom a veľkosť veľkého...
Zobrazenie 1 až 10 zo 10 (1 stránok)