BIO linka 0907 602 430

Good Nature


Ajurvédska káva ARJUNA - podpora srdcovej činnosti
3.43€
NOVINKA - Ajurvédska káva ARJUNA - podpora srdcovej činnosti Arjuna: podporuje srdcovú činnosť pomáha udržiavať zdravé srdce podpora kardiovaskulárneho systému podpora chuti do jedla Čakanka: podporuje trávenie pria..
NOVINKA - Ajurvédska káva ARJUNA - podpora srdcovej činnosti Arjuna: ...
Ajurvédska káva AŠVAGANDHA
3.43€
    Instantná kávovina s himalájskou bylinou Ašvagandha povzbudzuje, posilňuje imunitu, fyzickú a psychickú kondíciu, prispieva k telesnej pohode a zvyšuje odolnosť voči stresu. V ajurvéde má Ašvagandha rovnaké miesto ako žeňšeň v tradičnej číns..
    Instantná kávovina s himalájskou bylinou Ašvagandh...
Ajurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť
3.43€
  Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Je vyrobený z bylín po tisíce rokov vysoko cenených tradičnou indickou medicínou, ajurvédou.     Brahmi napomáha zlepšeniu pamäte a koncentrácie, celkovému upokojeniu a získaniu schopnosti učiť sa, j..
  Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Je vyrobený z bylín po tisíc...
Ajurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť - banán
3.43€
Ajurvédska kávaStaré indické učenie o zdraví AJURVÉDA k nám do Európy prinieslo alternatívnu kávu bez kofeínu a je ňou čoraz známejšia ajurvédska káva.Ajurvédska káva – jej hlavným základom je čakanka bohatá na inulín (vláknina – prebiotikum) pl..
Ajurvédska kávaStaré indické učenie o zdraví AJURVÉDA k nám do E...
Ajurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť - lieskový oriešok
3.43€
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upokojenie a získanie schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať. Pôsobí proti stresu a jeho následkom na trávenieAjurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť- príchuť LIESKOV..
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upo...
Ajurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť - mandle
3.43€
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upokojenie a získanie schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať. Pôsobí proti stresu a jeho následkom na trávenie.  Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Je vyrobený z bylín po ..
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upo...
Ajurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť - mocca
3.43€
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upokojenie a získanie schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať. Pôsobí proti stresu a jeho následkom na trávenie. Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Je vyrobený z bylín po tisíce..
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upo...
Ajurvédska káva GARCINIA - pre štíhlu líniu
3.43€
Pomáha potláčať tvorbu tukov, stabilizovať hladinu krvného cukru, tlmiť alebo potláčať chuť do jedla, preto sa využíva ako dietetikum, doplnok redukčnej diéty, regulátor chuti do jedla, zvyšuje produkciu telesného tepla, neobsahuje kofeín. Ajurvédska káva GARC..
Pomáha potláčať tvorbu tukov, stabilizovať hladinu krvného cukru, tlmiť al...
Ajurvédska káva SHATAWARI
3.43€
100% rastlinný estrogén, pomáha tonizovať a posilňovať činnosť ženských reprodukčných orgánov a je už tradične používaná pri predmenštruačnom syndróme, bolestivej menštruácii, pomáha pri liečbe neplodnosti, známe afrodiziakum.     100% rastlinný estr..
100% rastlinný estrogén, pomáha tonizovať a posilňovať činnosť ženských re...
Ajurvédska káva VALERIANA - na podporu prirodzeného spánku
3.43€
Valeriana - podporuje prirodzený spánok, pomáha zlepšovať jeho kvalitu, pomáha k optimálnej relaxácii, prispieva k fyzickej a duševnej pohode, podpora organizmu proti stresu.Valeriana:podporuje prirodzený spánokpomáha zlepšovať jeho kvalitupomáha k optimálnej relax..
Valeriana - podporuje prirodzený spánok, pomáha zlepšovať jeho kvalitu, po...
CANCHALAGUA čaj
3.60€
CANCHALAGUA Drobná bylinka nenápadných žltozelených kvietkov rastúca ako burina. Výskyt na ťažko prístupných miestach peruánsko - chilského pohraničia vo výškach okolo 3 000 m. n. m.. Doplnok stravy z juhoamerickej byliny Canchalagua. Pre obsah aktívnych látok..
CANCHALAGUA Drobná bylinka nenápadných žltozelených kvietkov rastúca ako...
CHANCA PIEDRA čaj - rozbíjač kameňov
3.60€
CHANCA PIEDRA - rozbíjač kameňov - najpredávanejší čaj! Drobná jednoročná rastlina, rastúca v tropickom podnebí obidvoch pologulí. Pre svoju schopnosť podporiť blokovať rast kameňov (obličkových, žlčníkových) získala aj svoj názov „Chanca piedra" - „Stone br..
CHANCA PIEDRA - rozbíjač kameňov - najpredávanejší čaj! Drobná jedn...
HIGAVILS čaj - infusión hepatica
3.60€
HIGAVILS čaj - infusión hepatica - očista pečene Vyvážená zmes bylín, pripravená podľa odporúčania z diela saleziánskeho mnícha českého pôvodu reverenda Jaroslava Soukupa, SDB. Vhodne zvolené byliny vzájomne synergicky umocňujú blahodárny vplyv zmesi predovš..
HIGAVILS čaj - infusión hepatica - očista pečene Vyvážená zmes bylí...
MUŇA & WIRA čaj - infusión bronchial
3.60€
MUŇA & WIRA, infusión bronchial Vyvážená zmes bylín, pripravená podľa odporúčania z diela saleziánskeho mnícha českého pôvodu reverenda Jaroslava Soukupa, SDB, ktorá vzájomne synergicky umocňujú blahodárny vplyv zmesi predovšetkým na horné dýchacie cesty. ..
MUŇA & WIRA, infusión bronchial Vyvážená zmes bylín, pripravená pod...
MUŇA MUŇA čaj
3.60€
MUŇA MUŇA čaj Zelený vonný ker dorastajúci do výšky až 1,5 m. Rastie v Andách vo výškach okolo 3 500 m. n. m.. Preklad latinského názvu „mátočistec" dáva tušiť jeho významné očistné pôsobenie na ľudský organizmus. Pre svoju silnú arómu býva juhoamerickými indiánm..
MUŇA MUŇA čaj Zelený vonný ker dorastajúci do výšky až 1,5 m. Rastie v A...
RIŇOSAN čaj = VILCACORA + ROZBÍJAČ KAMEŇOV
3.60€
RIŇOSAN = VILCACORA + ROZBÍJAČ KAMEŇOV infusión renal Vyvážená zmes bylín, pripravená podľa odporúčania z diela saleziánskeho mnícha českého pôvodu reverenda Jaroslava Soukupa, SDB. Vhodne zvolené byliny vzájomne synergicky umocňujú blahodárny vplyv zmesi..
RIŇOSAN = VILCACORA + ROZBÍJAČ KAMEŇOV infusión renal Vyvážená z...
Tawari amarillo čaj
3.60€
TAWARI AMARILLO čaj Mohutný strom (až 45 metrov vysoký) z čeľade trubačovitých, rastúci v dažďových trópoch Južnej Ameriky. Typické sú prekrásne kvety tvaru kalichu. Okrem liečebného použitia lyka je tvrdé drevo stromu obľúbenou surovinou na stavbu domov, výrobu ..
TAWARI AMARILLO čaj Mohutný strom (až 45 metrov vysoký) z čeľade trubačo...
Tawari negro čaj - Lapacho
3.60€
TAWARI NEGRO čaj Vysoký strom (až 45 metrov výšky) z čeľade trubačovitých, rastúci v dažďových trópoch Južnej Ameriky. Typické sú prekrásne kvety tvaru kalichu. Okrem liečebného použitia lyka je tvrdé drevo stromu obľúbenou surovinou na stavbu domov, výrobu parki..
TAWARI NEGRO čaj Vysoký strom (až 45 metrov výšky) z čeľade trubačovitýc...
UŇA DE GATO (Vilcacora) čaj
4.80€
UŇA DE GATO, známa tiež ako Vilcacora, čaj - liana dosahujúca výšky až 20 metrov, rastúca v Amazónii. Vedľa listov vyrastajú typické zahnuté pazúriky, ktorými sa prichytáva okolitých stromov na svojej púti za svetlom. Podľa pazúrikov bola tiež pomenovaná na „Uňa ..
UŇA DE GATO, známa tiež ako Vilcacora, čaj - liana dosahujúca výšky až 2...
Čistá šťava z ALOE VERA - 99,8% aloe, 0,5 L
7.20€
Čistá šťava z Aloe Vera - 99,8%, 0,5 litra Aloe Vera Barbadensis Miller, šťava, výživový doplnok Aloe Vera pomáha zvyšovať imunitu pomáha udržiavať zdravé črevá a tráviaci trakt podporuje prirodzené očisťovanie organizmu priaznivo vplýva pri ..
Čistá šťava z Aloe Vera - 99,8%, 0,5 litra Aloe Vera Barbadensis Mille...
Telový gél s Aloe Vera, 200 ml
9.60€
TELOVÝ GÉL ALOE VERA (99,9%) aloe pomáha pri lupienke, atopickej dermatitíde a iných ekzémoch pre lepšie hojenie, zníženie podráždenia a svrbenia pomáha zmierňiť svrbenie, začervenanie a opuch pri hemoroidoch urýchľuje hojenie rán a popálenín p..
TELOVÝ GÉL ALOE VERA (99,9%) aloe pomáha pri lupienke, atopickej derm...
ALOE VERA so šťavou z čučoriedok a medom- 1l
14.40€
Aloe Vera - pomáha detoxikovať celé telo od škodlivých a odpadových látok, čistiť črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku, zlepšovať vyprázdňovanie...Aloe Vera so šťavou z čučoriedok a medom - 1lAloe Vera Barbadensis Miller, šťava, výživový doplnok Aloe Vera a..
Aloe Vera - pomáha detoxikovať celé telo od škodlivých a odpadových látok,...
Čistá šťava z ALOE VERA - 99,8% aloe, 1 liter
14.40€
Čistá šťava z Aloe Vera - 99,8%, 1 liter Aloe Vera Barbadensis Miller, šťava, výživový doplnok Aloe Vera pomáha zvyšovať imunitu pomáha udržiavať zdravé črevá a tráviaci trakt podporuje prirodzené očisťovanie organizmu priaznivo vplýva pri ún..
Čistá šťava z Aloe Vera - 99,8%, 1 liter Aloe Vera Barbadensis Miller,...
Telový gél s Tea tree olejom a vit. E, 500 ml
18.00€
Telový gél s Tea Tree olejom pomôže: pri lupienke, atopickej dermatitíde a iných ekzémoch pre lepšie hojenie, zníženie podráždenia a svrbenia podporí urýchliť hojenie rán a popálenín zmierniť bolesti svalov a kĺbov, zmierňuje opuch posilniť drobné ..
Telový gél s Tea Tree olejom pomôže: pri lupienke, atopickej dermatit...
DRAČIA KRV (Sangre De Drago), 50 ml
19.20€
DRAČIA KRV (Drags imun) Podpora imunitného systému v boji proti vírusom, baktériám a plesňam. Uvádzacia zľava 15%. Croton lechleri Muel.Arg. je strom dorastajúci do výšky 20-30 metrov v tropických amazónskych oblastiach Južnej a Strednej Ameriky. Aj ke..
DRAČIA KRV (Drags imun) Podpora imunitného systému v boji proti vírusom,...
SHIITAKE - posilnenie imunity
26.40€
SHIITAKE, 90 tabliet po 500 mg sušenej huby teraz zľava 25%! Domovinou tejto lupeňovej drevnej huby s hnedými klobúkmi červenkastého nádychu a belavými šupinami je Japonsko, Čína a ázijské štáty s miernym podnebím. Ako potravina s blahodárnymi účinkami sa použ..
SHIITAKE, 90 tabliet po 500 mg sušenej huby teraz zľava 25%! Domovino...
CORDYCEPS sinensis - 90 tabliet po 500 mg sušenej huby
28.80€
CORDYCEPS sinensis - 90 tabliet po 500 mg sušenej huby teraz zľava až 25%! pomáha posilňovať imunitu pôsobí preventívne proti vzniku nádorov pomáha znižovať vedľajšie účinky radio a chemoterapie výrazne napomáha zvládať zápaly - protizápalov..
CORDYCEPS sinensis - 90 tabliet po 500 mg sušenej huby teraz zľava až 25...
PORIA
94.80€
PORIA Pornatka kokosová má plodnice s hľúzovitým telom a veľkosť veľkého kokosového orechu. Rastie na koreňoch niektorých borovíc v najteplejších oblastiach Číny, Japonska a ďaších oblastí. Americký indiáni z nej pripravovali druh chleba. Zmienku o nej nájdeme už..
PORIA Pornatka kokosová má plodnice s hľúzovitým telom a veľkosť veľkého...
Zobrazenie 1 až 28 zo 28 (1 stránok)