BIO linka 0907 602 430

FLORASCENT


FLORASCENT Du Soleil, Aqua Colonia 60 ml
53.00€
Tajomstvo slnkom zaliatej machiePánska vôňaKorenistá spomienka na stredomorie. Estragón a jeho divokosť, trpká šalvia a sviežosť citrusových plodov so vzácnymi drevinami.V základe vôňe dominute toskánske drevo vytvárajúce ušlachtilú kompozíciu celku.Toaletné vody o..
Tajomstvo slnkom zaliatej machiePánska vôňaKorenistá spomienka na stredomo...
FLORASCENT Habanna, Aqua Colonia 60ml
53.00€
Klasická elegancia pre mužov s cítením energie KubyPánska vôňaKorenistá vôňa vresu, kardamonu a veľmi vzácneho ružového dreva. Pomarančové kvety a gardénie sa spojujú v srdci v neuveriteľný zážitok.Základný tón šípkového dreva s podmanivou vôňou dubu vyvrcholí ..
Klasická elegancia pre mužov s cítením energie KubyPánska vôňaKorenistá vô...
FLORASCENT Patchouly, Aqua Colonia 60ml
53.00€
Nálada 60-tich rokovPánska vôňaOhromujúca sviežosť vo vibráciách, Dokonalé vyváženie zmesi senzačného šoku s výrazne korenistou patchouly, vzácnej Tureckej ruže, bergamotu a jedinečnej šalvie.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácny..
Nálada 60-tich rokovPánska vôňaOhromujúca sviežosť vo vibráciách, Dokonalé...
FLORASCENT Vetyver, Aqua Colonia 60ml
53.00€
Štýlová elegancia pre dôležitých mužovPánska vôňaNádych ovocia grapefruitu a teplý tón galanga dotvárajú nezabudnuteľnú pýchu vetyveru - drahocennou, jemne drevitou vôňou.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácnych prírodných toaletn..
Štýlová elegancia pre dôležitých mužovPánska vôňaNádych ovocia grapefruitu...
FLORASCENT 1.Mai, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Kúzlo Jari k prebudeniuDámska vôňaZelená mandarínka a živica Galbanum v kombinácii s kvetnou vôňou ruže a jasmínu prebúdzajú v toaletnej vôni jedinečné kúzlo Jari k prebudeniu.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácnych prírodných to..
Kúzlo Jari k prebudeniuDámska vôňaZelená mandarínka a živica Galbanum v ko...
FLORASCENT Jasmine, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Vôňa pre kráľovnúDámska vôňaJadro vôňe kráľovnej tvorí jemný cédrový olej spolu so zelenou mandarínkou. Ovocné a kvetinové srdce toaletnej vody je koncepčne stavané vybraným talianskym jasmínom. Jemný základ reprezentuje delikátnosť benzoe a tuberóza. Vydarenosť sk..
Vôňa pre kráľovnúDámska vôňaJadro vôňe kráľovnej tvorí jemný cédrový olej ...
FLORASCENT Ksar, Aqua Orientalis 60ml
56.49€
Vôňa mystiky zo srdca MarokaDámska vôňaKompozícia jasnosti a priezračnosti kvetín skĺbená s mimózou, čiernym čajom a kardamonom. Hlavná zložka je plne oddaná marockej ruži a veľmi vzácnemu ružovému drevu. Vyvážená štipka orientálneho korenia a drahocenná ambra sa s..
Vôňa mystiky zo srdca MarokaDámska vôňaKompozícia jasnosti a priezračnosti...
FLORASCENT Lavande, Aqua Aromatica 60ml
56.49€
Noblesa z ProvensálskaDámska vôňaJemnosť levandule vie priniesť nádhernú čistotu čerstvej atmosféry, podčiarknutú osviežujúcou chuťou šalvie a tymiánu. Základom toaletnej vody je rafinovanosť drevitej kompozície, korenistej vôňe deväťtorníka a ambry. Osvi..
Noblesa z ProvensálskaDámska vôňaJemnosť levandule vie priniesť nádhernú č...
FLORASCENT Mimosa, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Jarná ľahkosť vánkuDámska vôňaFamózne a uhrančivé spojenie sľubuje vôňu juhofrancúzkych kvetín mimózy a ruží, okorenené vôňou fialky, tonky a vzácnym ružovým drevom. Tieto delikátne esencie prebúdzajú skutočnú vôňu k životu.Toaletné vody od značky Florascent predst..
Jarná ľahkosť vánkuDámska vôňaFamózne a uhrančivé spojenie sľubuje vôňu ju...
FLORASCENT Pivoine, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Vôňa rozkvitnutej záhradyDámska vôňaOkúzlujúca sviežosť kytice pivóniek s ľahkým nádychom citrónov zo Sicílie a nežná vôňa rozkvitajúcich ruží a jasmínu súzvučí v úchvatnom akorde kvetinovej harmónie.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekci..
Vôňa rozkvitnutej záhradyDámska vôňaOkúzlujúca sviežosť kytice pivóniek s ...
FLORASCENT Regia, Aqua Aromatica 60ml
56.49€
Najreálnejší pocit osvieženiaDámska vôňaBergamon, ktorý oživuje, citrón, ktorý pulzuje a rozmarýn v harmónii so šalviou, tvorí klasické ingrediencie kolínskej vody. Práve táto vôňa prichádza s jedinečným obohacujúcim prekvapením nenahraditelnej kvapky plnej ov..
Najreálnejší pocit osvieženiaDámska vôňaBergamon, ktorý oživuje, citr...
FLORASCENT Rose, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Vôňa do ktorej sa určite zamilujeteDámska vôňaNežný nádych ružových lupeňov v kombinácii o delikátnu vôňu zrelých broskýň. Srdce tvorí ruža z Grasse so svojou typickou a opojnou kvetinovou vôňou. Vánok klinčekov a pugetu bielych kvetov sa spája v harmonický a ..
Vôňa do ktorej sa určite zamilujeteDámska vôňaNežný nádych ružových lupeňo...
FLORASCENT Tango, Aqua Composita, 60ml
56.49€
FLORASCENT Tango, Aqua CompositaKúzelný zážitok z orientuDámska vôňaTrúfalý kvetinový úvod vône pod taktovkou gardénií a orchideíí v kombinácii s delikátnou notou zvodnej myrty a prírodnej živice. Príťažlivú kompozíciu vône završuje zmyselná patcholia vo zvodnej sl..
FLORASCENT Tango, Aqua CompositaKúzelný zážitok z orientuDámska vôňaTrúfal...
FLORASCENT Thé Blanc, Aqua Aromatica 60ml
56.49€
Inšpirujúca elegancia ženskej vôňeDámska vôňaOvocný podmas otvára nežnú symfóniu tejto elegantnej dámskej vôňe. Hlavnú zložku toaletnej vôňe tvorí súzvuk kvetinových tónov bieleho čaju, osmanthu a osviežujúcej neroli.Koncept vôňí završujú drevité tóny pač..
Inšpirujúca elegancia ženskej vôňeDámska vôňaOvocný podmas otvára nežnú sy...
FLORASCENT Thé Vert, Aqua Aromatica 60ml
56.49€
Kryštálovo čistý a osviežujúciDámska vôňaVrchná svieža nota je zafarbená zľahka kyslým a sviežim čínskym čajom. Ovocný citrusový stred sa mieša s jasmínom z Indie a zamatovým, jemným kvetom osmanthu. V základnej zložke vôňe nájdete jasnú notu cédrového dreva. ..
Kryštálovo čistý a osviežujúciDámska vôňaVrchná svieža nota je zafarbená z...
FLORASCENT Ylang, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Úchvatná záhada exotikyDámska vôňaČistota kvetov Ylang z Madagaskaru, je nebesky biela a provokuje zmyselnou zvodnou vôňou v tejto jedinečne okúzlujúcej kompozícii, ktorá je povznesená o kúzlo kvetov pomaranča.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriad..
Úchvatná záhada exotikyDámska vôňaČistota kvetov Ylang z Madagaskaru, je n...
FLORASCENT Medina, Aqua Orientalis 60ml
57.00€
Orientálne kúzlo zážitkovDámska vôňaSkladba byliniek Paliny znejúca v krásnom speve plnom korenenej arómy, patchouly a šafránu, povzbudzuje základ vôňe kosatca a vetyveru.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácnych prírodných toaletn..
Orientálne kúzlo zážitkovDámska vôňaSkladba byliniek Paliny znejúca v krás...
FLORASCENT M.Balode, Aqua Composita 60ml
63.91€
Pre skutočného GentlemanaPánska vôňa. Extravagantne štýlová. Zamatovo-hebká vôňa tonky je predohrou skladby zmyselnej vôňe barrique dreva a vybrujúcej patchouli a sviežosti plnej ovocia.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vz..
Pre skutočného GentlemanaPánska vôňa. Extravagantne štýlová. Zam...
FLORASCENT Santal, Aqua Colonia 60ml
63.91€
Magická vôňa - srdce z IndiePánska vôňaKorenisto ladená jemná nota dokonale ladí s trichordom ruže, jazmínu a veľmi vzácneho santalového dreva. Táto vôňa Vám sľubuje magickú cestu do sveta orientu.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu v..
Magická vôňa - srdce z IndiePánska vôňaKorenisto ladená jemná nota dokonal...
FLORASCENT Bahou, Aqua orientalis 60 ml
67.99€
FLORASCENT Bahou Aqua orientalisKúzelný zážitok z OrientuDámska vôňaSpojenie hrejivého santalového dreva a zmyselnej živice učaruje Vašim zmyslom.Voňavé balzámy Myrhy a Živice, vyvažujú výnimočný, pikantne lahodný výraz.Florascent toaletné vody predstavujú, mimoria..
FLORASCENT Bahou Aqua orientalisKúzelný zážitok z OrientuDámska vôňaSpojen...
FLORASCENT Pipapo, Aqua Composita 60ml
67.99€
Štýlová extravaganciaDámska vôňaVzrušujúca, zvodná a extravagantná vôňa, ktorá charakterizuje ženskosť ako takú.Esencia santalového dreva pôsobí hrejivo a elegantne, doplňuje uhrančivý základ vôňe vetyveru a vanilky.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mi..
Štýlová extravaganciaDámska vôňaVzrušujúca, zvodná a extravagantná vôňa, k...
FLORASCENT Tishka, Aqua Orientalis 60ml
67.99€
Šeherezádina vôňa pre zamilovanýchDámska vôňaVôňa na motíve Tisíc a jednej noci je vyrozprávaná Marockou ružou, Arabským jasmínom, vzácnymi balzámamy, Orientálnym korením a drahocenným kosatcom.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzác..
Šeherezádina vôňa pre zamilovanýchDámska vôňaVôňa na motíve Tisíc a jednej...
FLORASCENT Umami, Aqua Composita 60 ml
67.99€
Jednoducho skvostná vôňaDámska vôňaNaladenie zmyslov sprevádzajú oslnivé tóny yuzu a vanilky. Dokreslenie vôňe a nezabudnuteľný zážitok, majú na svedomí piment, zázvor, kvety osmanthu a tonky.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácny..
Jednoducho skvostná vôňaDámska vôňaNaladenie zmyslov sprevádzajú oslnivé t...
FLORASCENT Violetta, Aqua Aromatica 60ml
67.99€
Romantika kúzla fialkyDámska vôňaOvocný tón maliny dokresluje špecifický charakter jednoznačnosti fialky. Široká paleta zvádza zemitou, kvetnatou aj drevnatou vôňou, ktorá učaruje každej z nás.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácn..
Romantika kúzla fialkyDámska vôňaOvocný tón maliny dokresluje špecifický c...
Zobrazenie 1 až 24 zo 24 (1 stránok)