BIO linka 0907 602 430

FINCLUB


Test na skryté krvácanie
6.00€
Test na skryté krvácanie Imunologický test obsahuje skúmavku na odobratie stolice + testovaciu platničku. Test je jednoduchý a rýchly, táto metóda vyšetrenie je najjednoduchšia na určenie diagnózy . Test je urobený tak, aby detekoval krv vo vzorkách stolice a výs..
Test na skryté krvácanie Imunologický test obsahuje skúmavku na odobrati...
Zinkofresh - Zinok
8.95€
Bolesti v krku, nachladnutie a kašeľ, priechodnosť nosa, pri poruchách hlasiviek, katar horných dýchacích ciestZinkofresh - Pomocník pri nachladnutí a bolesti krku     Zinkofresh má podobu rozpustných tabliet na cmúľanie, je účinný hlavne p..
Bolesti v krku, nachladnutie a kašeľ, priechodnosť nosa, pri poruchách hla...
Sweetacertabs 90 tabliet - Vitamín C
9.70€
Proti únave, krvácajúce ďasná, vypadávanie zubov, zvýšená náchylnosť k infekcii, bolesti kĺbov, znižuje riziko vzniku alergii, urýchľuje proces hojeniaSweetacertabs - Prírodný vitamín Cchutí ako skvelý ovocný cukrík100 % prírodný vitamín C získaný z tropickej čereš..
Proti únave, krvácajúce ďasná, vypadávanie zubov, zvýšená náchylnosť k inf...
VITAMIN C - Xyliacertabs 90 tabliet
10.00€
Prírodný vitamín C, zvyšovanie odolnosti organizmu, zníženie pocitu únavy, pomoc deťom v období rastuXyliacertabs- 100% prírodný vitamín C sladený xylitolom      Prípravok Xyliacertabs, ktorý obsahuje 100 % prírodný vitamín C získ..
Prírodný vitamín C, zvyšovanie odolnosti organizmu, zníženie pocitu únavy,...
Zinkotabs - ZINOK, 120tbl
10.70€
Zinkotabs - pomocník pri hojení rán Zinkotabs je vyrobený z organicky viazaného zinku a prírodného vitamínu C z čerešne aceroly. Zinok patrí medzi životne dôležité prvky, reguluje približne 70 enzymatických okruhov, je to antioxidant s ochranným účinkom na..
Zinkotabs - pomocník pri hojení rán Zinkotabs je vyrobený z organ...
Test na Helicobacter Pylori
12.00€
Helicobacter Pylori - otestujte sa Ide o mimoriadne častý patogén. Infekcia HP patrí celosvetovo medzi najčastejšie sa vyskytujúce infekcie vôbec. Spôsobuje veľmi rozšírenú infekciu bakteriálneho pôvodu, ktorá zasahuje sliznicu žalúdka a dvanástnika a spôsob..
Helicobacter Pylori - otestujte sa Ide o mimoriadne častý patogén. ...
Starktabs, 150 tabliet
12.10€
Odstraňuje únavu, zvyšuje potenciu a plodnosť, zmierňuje menštruačné bolesti, problémy v menopauze, zlepšuje schopnosť koncentrácieStarktabs - Energia zo včelích úľovStarktabs je peľový prípravok z včelých úľov s obsahom betakaroténu, vitamínov radu ..
Odstraňuje únavu, zvyšuje potenciu a plodnosť, zmierňuje menštruačné boles...
Torultabs, 10 tabliet
12.50€
Vylučuje jedy z tela - nikotín, alkohol, otrava jedlom, ťažké kovy, liečenie krvných porúch, bojovník proti stresuTorultabsobsahuje glutathion získaný z kŕmnych kvasníc extrakciou z fermentovanej ryže, sójových bôbov a vitamínov B a C. Glutamax obnovuje rovnováhu g..
Vylučuje jedy z tela - nikotín, alkohol, otrava jedlom, ťažké kovy, liečen...
Sprej prvej pomoci ALOE GEL
13.20€
Aloe Vera Gel SPRAY Čistý prírodný gél z Aloe Vera a prírodných výťažkov je výborným prípravkom určeným k vonkajšiemu použitiu. Možno ho nazvať „gél prvej pomoci“ nakoľko pri drobných poraneniach a popáleninách pokožku chladí, zvlhčuje a osviežuje. Podporuje jej ..
Aloe Vera Gel SPRAY Čistý prírodný gél z Aloe Vera a prírodných výťažkov...
Mineraltabs, 110 tabliet - minerály
13.31€
Zdroj minerálov a stopových prvkov pre celú rodinu, stabilizácia cukru u diabetikov, prevencia vzniku slepoty, cukrovka Mineraltabs - Zdroj mierálov a stopových prvkov pre celú rodinu       Mineraltabs obsahuje celú škál..
Zdroj minerálov a stopových prvkov pre celú rodinu, stabilizácia cukru u d...
VitaBtabs, 150 tabliet
13.31€
Zdroj minerálov a stopových prvkov pre celú rodinu, stabilizácia cukru u diabetikov, prevencia vzniku slepoty, cukrovka  Mineraltabs - Zdroj mierálov a stopových prvkov pre celú rodinu       Mineraltabs obsahuje celú šká..
Zdroj minerálov a stopových prvkov pre celú rodinu, stabilizácia cukru u d...
Relaxinis, 50 ml
14.50€
Harmonizácia mysle, depresia, nespavosť, ischias, zápal medzirebrových nervov, bolesti hlavy, potlačenie klimakterických problémovRelaxinis - Ukľudňuje a harmonizuje myseľPrírodný prostriedok z mučenky, ľubovníka bodkovaného, chmeľu a vresového kvetu vynikajúcim sp..
Harmonizácia mysle, depresia, nespavosť, ischias, zápal medzirebrových ner...
Multis, 250 ml - vitaminy
16.80€
Multis - Lahodný sirup s množstvom vitamínov Multis je lahodný sirup s pomarančovou príchuťou, ideálny pre celkové posilnenie organizmu. Bol navrhnutý lekármi tak, aby mal optimálne zloženie, aby jednotlivé látky na seba vzájomne pôsobili a tým dopĺňali svoje úči..
Multis - Lahodný sirup s množstvom vitamínov Multis je lahodný sirup s p...
Selenitabs, 120 tabliet
16.80€
Selenitabs - Selén, najdôležitejší stopový prvok Selenitabs je v prvom rade zdrojom selénu, čo je životne dôležitý antioxidant umožňujúci rýchle odstraňovanie voľných radikálov z organizmu. Prípravok je naviac obohatený o zinok, mangán a vitamín C, ktoré sa ..
Selenitabs - Selén, najdôležitejší stopový prvok Selenitabs je v pr...
Sitostabs STRONG, 60 tabliet
16.80€
Sitostabs STRONG Cholesterol je dobrý sluha, ale zlý pán Sitostabs obsahuje beta-sitosteroly získané z borovice - zložité steroidy, ktoré sa nachádzajú v prírodnej forme v rastlinách, pri tepelnom spracovaní však dochádza k ich ničeniu. Vďaka beta-sitosterolom ..
Sitostabs STRONG Cholesterol je dobrý sluha, ale zlý pán Sitostabs obs...
NeoEcaps, 70 kapsúl - vitamín E
18.00€
NeoEcaps - Silný antioxidant, vráti Vám silu a mladosť NeoEcaps obsahuje čistý klíčkový olej, ktorý je zdrojom prírodného vitamínu E. Tento vitamín s antioxidačnými účinkami chráni bunky pred oxidačným poškodením, zabezpečuje fungovanie imunitného systému a..
NeoEcaps - Silný antioxidant, vráti Vám silu a mladosť NeoEcaps ob...
Prostis, 50 ml
18.00€
Prostis - najúčinnejší proti zdurenej prostate Prostis obsahuje z 80% extrakt sušeného zrelého plodu americkej trpasličej palmy Serenoa repens a z 20% extrakt zlatobyľa obecného. Toto ideálne spojenie dvoch byliniek pomáha hlavne pri problémoch s prostat..
Prostis - najúčinnejší proti zdurenej prostate Prostis obsahuje...
Optisaltabs, 190 tabliet
19.20€
Optisaltabs - draslík a horčík, minerály, ktoré sa starajú o srdce Vyvážený a chuťovo príjateľný produkt, ktorý pozostáva z dôležitých minerálov - draslík a horčík. Draslík je prirodzené diuretikum, ktoré reguluje nakladanie s vodou a hromadenie tekutín v..
Optisaltabs - draslík a horčík, minerály, ktoré sa starajú o srdce ...
Relaxor Forte, 40 tabliet
19.20€
Relaxor Forte - rastlinný prostriedok na upokojenie organizmu Ide o bylinný prípravok s upokojujúcimi účinkami, kde účinnou látkou je extrakt z mučenky s obsahom flavonoidov a maltolu. Je ideálnym prípravkom pri psychosomatických problémoch súvisiacich s..
Relaxor Forte - rastlinný prostriedok na upokojenie organizmu I...
Selenitabs multi, 100 tabliet - selén
21.60€
Selenitabs Multi je vyvážený antioxidačný preparát, ktorého hlavnou zložkou je selén. Rovnako ako Selenitabs obsahuje mangán, zinok a vitamín C, ale naviac je obohatený vitamínmi B (sú dôležité pre krvný obeh a uplatňujú sa pri premene cukrov) a vitamínom E, kto..
Selenitabs Multi je vyvážený antioxidačný preparát, ktorého hlavnou zlo...
Sweetacertabs 250 tabliet - vitamín C
21.60€
Sweetacertabs - Prírodný vitamín C chutí ako skvelý ovocný cukrík 100 % prírodný vitamín C získaný z tropickej čerešne aceroly a čiernych ríbezlí,ochutený fruktózou a glukózou výborný hlavne pre deti. Najchutnejší z produktov, čisto prírodný vitamín C z tropick..
Sweetacertabs - Prírodný vitamín C chutí ako skvelý ovocný cukrík 100 ...
VitaD3tabs
21.60€
VitaD3tabs obsahuje Vitamín D3, ktorý je podporou pre pevné kosti, dobrý stav zubov. Vitamín D3 vzniká priamo v pokožke pôsobením slnečného žiarenia. Pri nedostatku slnečného žiarenia nastáva jeho nedostatok a je potrebné jeho dopĺňanie, obzvlášť v zimných mesiac..
VitaD3tabs obsahuje Vitamín D3, ktorý je podporou pre pevné kosti, dobrý...
VITAMIN C - Xyliacertabs 210 tabliet
22.80€
Xyliacertabs - 100% prírodný vitamín C sladený xylitolom Prípravok Xyliacertabs, ktorý obsahuje 100 % prírodný vitamín C získaný z tropickej čerešne aceroly a čiernych ríbezlí, má výbornú chuť, je ideálne vstrebateľný a telu prináša omnoho lepší efekt a..
Xyliacertabs - 100% prírodný vitamín C sladený xylitolom Prípr...
Visitabs, 60 tabliet
26.40€
Visitabs - obsahuje optimálne množstvo prírodných látok (luteín a zeaxantín z kvetu nechtíka, z čučoriedok a šupiek z hrozna), ktoré potláčajú degeneratívne zmeny zraku, chránia očný pigment pred škodlivými vplyvmi slnečného alebo počítačového žiarenia a sú veľmi..
Visitabs - obsahuje optimálne množstvo prírodných látok (luteín a zeaxan...
Zinkotabs - ZINOK, 300tbl
26.40€
Zinkotabs - pomocník pri hojení rán Zinkotabs je vyrobený z organicky viazaného zinku a prírodného vitamínu C z čerešne aceroly. Zinok patrí medzi životne dôležité prvky, reguluje približne 70 enzymatických okruhov, je to antioxidant s ochranným účinkom na..
Zinkotabs - pomocník pri hojení rán Zinkotabs je vyrobený z organ...
Visistrong, 60 tabliet
28.80€
Visistrong - nadmerne namáhate svoj zrak? Visistrong obsahuje nielen látky luteín a zeaxantín, ktoré pomáhajú pri preventívnej starostlivosti o zrak, ale naviac i zložky, ktoré zaisťujú pružnosť a pevnosť ciev a predchádzajú tak strate zraku. Visiomaxi ch..
Visistrong - nadmerne namáhate svoj zrak? Visistrong obsahuje ni...
Pycnogenol, 60 tabliet
32.40€
Pycnogenol - dar z borovicových lesov južného francúzka Pycnogenol je mimoriadne silný prírodný antioxidant likvidujúci voľné radikály, ktoré spôsobujú poškodenie buniek a imunitného systému. Jeho antioxidačné účinky sú približne 20-krát silnejšie ako má vitam..
Pycnogenol - dar z borovicových lesov južného francúzka Pycnogenol je...
Slimcaps 60 kapsúl
32.40€
Slimcaps obsahuje látku Sinetrol® - prírodný extrakt z citrusového ovocia (pomaranča z oblasti Stredozemia, grepfruitu a červeného pomaranča) a guarany. Sinetrol® je silný antioxidant. Obsahuje antokyanidíny (podporujúce likvidáciu tukov), flavonoidy (priazni..
Slimcaps obsahuje látku Sinetrol® - prírodný extrakt z citrusového ovoc...
Prevescaps, 60 kapsúl - zelený čaj v tabletkách
34.80€
Prevecaps - toľko kvalitného zeleného čaju v jednej kapsuli Jedna kapsula Prevescapsu predstavuje päť šálok veľmi kvalitného zeleného čaju Camelia sinensis. Hlavnou zložkou je prevental - látka, ktorá je v ochrane DNA až 100-krát účinnejšia ako vitamín C ..
Prevecaps - toľko kvalitného zeleného čaju v jednej kapsuli Jedn...
Probi8caps, 70 kapsúl
37.20€
Probi8caps, 70 kapsúl Probi8caps obsahuje inulín a zmes DUOLAC, ktorá je zdrojom 8 druhov baktérií (pozri zloženie uvedené nižšie). Jedna kapsula obsahuje v momente výroby jednu miliardu probiotík. Výrobca použil patentovanú technológiu, ktorá chráni baktérie, ký..
Probi8caps, 70 kapsúl Probi8caps obsahuje inulín a zmes DUOLAC, ktorá je...
Olivetabs, 60 tabliet = ANTIPRESS
38.40€
Olivetabs = ANTIPRESS - výťažok z listov olivovníka európskeho Olivetabs obsahuje extrakt z listov olivovníka európskeho (Olea europeae). Tento strom bol vďaka svojej dlhovekosti, mimoriadnej schopnosti regenerácie a veľkej životnej sile už starými Grékmi..
Olivetabs = ANTIPRESS - výťažok z listov olivovníka európskeho O...
Spirdietabs, 290 tabliet
38.40€
Spirdietabs - Riasa bohatá na bielkoviny, chudobná na kalórie Spirdietabs obsahuje sladkovodnú mikroriasu Spirulinu, bohatú na beta-karotény, vitamíny a minerály. V harmonickom pomere sú tu obsiahnuté všetky aminokyseliny nevyhnutné pre človeka. Až 70 % o..
Spirdietabs - Riasa bohatá na bielkoviny, chudobná na kalórie Sp...
Ubigoltabs, 60 tabliet
38.40€
Ubigoltabs - Obrana proti únave a strate energie Ubigold Q-10 je vylepšený a inovovaný produkt, ktorý oproti prípravku, ktorý mal Finclub vo svojom sortimente v predchádzajúcich rokoch, obsahuje trojnásobné množstvo čistého koenzýmu Q-10 (ide až o 30mg!). Vďaka s..
Ubigoltabs - Obrana proti únave a strate energie Ubigold Q-10 je vylepše...
Uritabs, 60 tabliet
38.40€
Uritabs - výťažok z brusníc obohatený inulínom Uritabs predstavuje výnimočnú kombináciu výťažku z celých brusníc a z koreňa čakanky. V porovnaní s čerstvými plodmi prípravok obsahuje 100 až 200-krát väčšie množstvo účinných látok! Uritabs predchádza opakova..
Uritabs - výťažok z brusníc obohatený inulínom Uritabs predstavuje...
Wilkashi Forte
43.20€
WilKashi Forte obsahuje dve hlavné zložky - mletú kôru VILCACORA a výtrusy húb REISHI. Tieto zložky sú látky, ktoré sa vyznačujú širokým spektrom účinnosti. REISHI huby a VILCACORA prospievajú celému organizmu. Wilkashi Forte bola vytvorená na základe určitých po..
WilKashi Forte obsahuje dve hlavné zložky - mletú kôru VILCACORA a výtru...
Ubiquinol Megacaps, 40 kapsúl
50.40€
Ubiquinol Megacaps - Najlepšie vstrebateľný koenzým Q10 s rýchlym a viditeľným efektom na vitalitu srdca a celého organizmu Ubiquinol Megacaps obsahuje látku ubiquinol, ktorá predstavuje revolúciu v oblasti vývoja Q10. To znamená, na jeho aktiváciu už nie sú po..
Ubiquinol Megacaps - Najlepšie vstrebateľný koenzým Q10 s rýchlym a vidi...
Mega7, 60 kapsúl - rakytník
56.40€
Mega7, 60 kapsúl - rakytník Rakytníkový olej - cenný zdroj omega 7 mastnej kyseliny Produkt Mega 7 je dočasne nedostupný! Starý názov a balenie (Biomega- 7) Mega - 7 obsahuje za studena lisovaný rakytníkový olej, ktorý sa získava z celých plodov rakyt..
Mega7, 60 kapsúl - rakytník Rakytníkový olej - cenný zdroj omega 7 mastn...
Pycnogenol Strong, 60 tabliet
57.60€
Pycnogenol strong obsahuje výťažok z kôry pobrežnej borovice (Pinus maritima). Oproti Pycnogenolu, táto novinka obsahuje dvojnásobné množstvo účinnej látky - až 40 mg. Jedno balenie obsahuje 60 tabliet a dávkovanie je 1 až 2 tablety denne. Tento antioxidant pomá..
Pycnogenol strong obsahuje výťažok z kôry pobrežnej borovice (Pinus mar...
Mycelcaps, 80 kapsúl
92.40€
Mycelcaps - Buduje silný imunitný systém Mycelcaps je najefektívnejší prírodný prípravok, preverený tisícročnou skúsenosťou východoázijskej medicíny. Výnimočné vlastnosti húb Shiitake, Maitake a Red Reishi vysledovali pri svojej praxi poprední lekári, ktorí..
Mycelcaps - Buduje silný imunitný systém Mycelcaps je najefektívne...
Zobrazenie 1 až 39 zo 39 (1 stránok)