BIO linka 0907 602 430

FINCLUB


Test na skryté krvácanie
6.00€
Test na skryté krvácanie Imunologický test obsahuje skúmavku na odobratie stolice + testovaciu platničku. Test je jednoduchý a rýchly, táto metóda vyšetrenie je najjednoduchšia na určenie diagnózy . Test je urobený tak, aby detekoval krv vo vzorkách stolice a výs..
Test na skryté krvácanie Imunologický test obsahuje skúmavku na odobrati...
Zinkofresh - Zinok
8.95€
Bolesti v krku, nachladnutie a kašeľ, priechodnosť nosa, pri poruchách hlasiviek, katar horných dýchacích ciestZinkofresh - Pomocník pri nachladnutí a bolesti krku     Zinkofresh má podobu rozpustných tabliet na cmúľanie, je účinný hlavne p..
Bolesti v krku, nachladnutie a kašeľ, priechodnosť nosa, pri poruchách hla...
Sweetacertabs 90 tabliet - Vitamín C
9.70€
Proti únave, krvácajúce ďasná, vypadávanie zubov, zvýšená náchylnosť k infekcii, bolesti kĺbov, znižuje riziko vzniku alergii, urýchľuje proces hojeniaSweetacertabs - Prírodný vitamín Cchutí ako skvelý ovocný cukrík100 % prírodný vitamín C získaný z tropickej čereš..
Proti únave, krvácajúce ďasná, vypadávanie zubov, zvýšená náchylnosť k inf...
VITAMIN C - Xyliacertabs 90 tabliet
10.00€
Prírodný vitamín C, zvyšovanie odolnosti organizmu, zníženie pocitu únavy, pomoc deťom v období rastuXyliacertabs- 100% prírodný vitamín C sladený xylitolom      Prípravok Xyliacertabs, ktorý obsahuje 100 % prírodný vitamín C získ..
Prírodný vitamín C, zvyšovanie odolnosti organizmu, zníženie pocitu únavy,...
Guartabs, 40 tabliet
10.50€
Proti únave a vyčerpaniu, celková regenerácia organizmu, podpora mozgovej činnosti, zdroj plnohodnotného života a mladosti, pozitívny účinok na potenciuGuartabs (Guarana)- Zdroj vitality, pomocník pri únave a vyčerpaní     Povzbudzujúci prírodný..
Proti únave a vyčerpaniu, celková regenerácia organizmu, podpora mozgovej ...
Kelpatabs, 160 tabliet
10.50€
Odstraňovač únavy, bohatý zdroj jódu, suchá koža, lámavé vlasy, nachladnutie a zimomravosťKelpatabs - Bohatý zdroj jódu z morskej riasy KELPPrípravok z morskej riasy KELP obsahuje jód a 20 aminokyselín. Je významný pre telesný a duševný vývoj organizmu, zabraňuje p..
Odstraňovač únavy, bohatý zdroj jódu, suchá koža, lámavé vlasy, nachladnut...
Kromisatabs, 120 tabliet
10.50€
Cukrovka, udržiavanie stabilnej hladiny cukru, ochrana pred vznikom cukrovky, znižuje chuť na sladké, znižovanie telesnej hmotnostiKromisatabs - Máte chuť na maškrty?Starý názov Kromisan      V poslednej dobe rastie záujem o preparáty ..
Cukrovka, udržiavanie stabilnej hladiny cukru, ochrana pred vznikom cukrov...
Betutabs, 110 tabliet
10.68€
Obličky a močové ústrojenstvo, rovnováha tekutín v organizme, rozpúšťanie obličkových kameňov,Betutabs -  Zamierené na obličky a močové ústrojenstvo     Preparát z listov brezy obsahuje prírodné saponiny, silice, flavonové glykosi..
Obličky a močové ústrojenstvo, rovnováha tekutín v organizme, rozpúšťanie ...
Zinkotabs - ZINOK, 120tbl
10.70€
Zinkotabs - pomocník pri hojení rán Zinkotabs je vyrobený z organicky viazaného zinku a prírodného vitamínu C z čerešne aceroly. Zinok patrí medzi životne dôležité prvky, reguluje približne 70 enzymatických okruhov, je to antioxidant s ochranným účinkom na..
Zinkotabs - pomocník pri hojení rán Zinkotabs je vyrobený z organ...
Gulička prvej pomoci ALOE GEL a olivový olej
11.90€
obohatená  o Arniku Horskú...prináša rýchly pocit úľavyČistý prírodný gél z Aloe Vera a prírodných výťažkov je výborným prípravkom určeným k vonkajšiemu použitiu. Možno ho nazvať „gél prvej pomoci“ nakoľko pri drobných poraneniach a popáleninách..
obohatená  o Arniku Horskú...prináša rýchly pocit úľavyČistý prírodný...
Test na Helicobacter Pylori
12.00€
Helicobacter Pylori - otestujte sa Ide o mimoriadne častý patogén. Infekcia HP patrí celosvetovo medzi najčastejšie sa vyskytujúce infekcie vôbec. Spôsobuje veľmi rozšírenú infekciu bakteriálneho pôvodu, ktorá zasahuje sliznicu žalúdka a dvanástnika a spôsob..
Helicobacter Pylori - otestujte sa Ide o mimoriadne častý patogén. ...
Ferrotabs, 120 tbl.
12.10€
Chudokrvnosť, anémia, zníženie hladiny histamínu, v tehotenstveFerrotabs - Železo rastlinného pôvodu      Kombinovaný preparát železa viazaného na aminokyseliny, vstrebateľnosť ktorého je podporovaná vitamínom C, zinkom a meďou. Denný príje..
Chudokrvnosť, anémia, zníženie hladiny histamínu, v tehotenstveFerrotabs -...
Starktabs, 150 tabliet
12.10€
Odstraňuje únavu, zvyšuje potenciu a plodnosť, zmierňuje menštruačné bolesti, problémy v menopauze, zlepšuje schopnosť koncentrácieStarktabs - Energia zo včelích úľovStarktabs je peľový prípravok z včelých úľov s obsahom betakaroténu, vitamínov radu ..
Odstraňuje únavu, zvyšuje potenciu a plodnosť, zmierňuje menštruačné boles...
Karditabs, 60 tabliet
12.50€
Ochrana kardiovaskulárneho systému, zníženie rizika srdcových infarktov, liečba srdcovej arytmiiKarditabs- prvotriedna starostlivosť o srdceStarý názov a balenie (Cardiosan)     Karditabs predstavuje vyváženú kombináciu vitamínov a min..
Ochrana kardiovaskulárneho systému, zníženie rizika srdcových infarktov, l...
Torultabs, 10 tabliet
12.50€
Vylučuje jedy z tela - nikotín, alkohol, otrava jedlom, ťažké kovy, liečenie krvných porúch, bojovník proti stresuTorultabsobsahuje glutathion získaný z kŕmnych kvasníc extrakciou z fermentovanej ryže, sójových bôbov a vitamínov B a C. Glutamax obnovuje rovnováhu g..
Vylučuje jedy z tela - nikotín, alkohol, otrava jedlom, ťažké kovy, liečen...
Camomilis Fin
12.90€
Fin Camomilis - extrakt z harmančekaCamomilis - Rumanček pravýRumanček pravý (Matricaria chamomilla) alebo harmanček, či kamilka je jednou z najznámejších rastlín, ktorej účinky sú mnohostranné a možno ich využiť na vnútorné i vonkajšie použitie. V severských ..
Fin Camomilis - extrakt z harmančekaCamomilis - Rumanček pravýRumanček pra...
Sprej prvej pomoci ALOE GEL
13.20€
Aloe Vera Gel SPRAY Čistý prírodný gél z Aloe Vera a prírodných výťažkov je výborným prípravkom určeným k vonkajšiemu použitiu. Možno ho nazvať „gél prvej pomoci“ nakoľko pri drobných poraneniach a popáleninách pokožku chladí, zvlhčuje a osviežuje. Podporuje jej ..
Aloe Vera Gel SPRAY Čistý prírodný gél z Aloe Vera a prírodných výťažkov...
Magnesatabs, 100 tabliet - prírodný horčík
13.31€
epilepsia, zvýšené svalové napätie, nervozita, podráždenosť, nesústredenosť, upokojuje nervový systém, migrény a bolesti hlavy, zmierňuje citlivosť na alergény     Magnesatabs - horčík s vit.B- symbol pokoja a mieru v tele   ..
epilepsia, zvýšené svalové napätie, nervozita, podráždenosť, nesústredenos...
Mineraltabs, 110 tabliet - minerály
13.31€
Zdroj minerálov a stopových prvkov pre celú rodinu, stabilizácia cukru u diabetikov, prevencia vzniku slepoty, cukrovka Mineraltabs - Zdroj mierálov a stopových prvkov pre celú rodinu       Mineraltabs obsahuje celú škál..
Zdroj minerálov a stopových prvkov pre celú rodinu, stabilizácia cukru u d...
VitaBtabs, 150 tabliet
13.31€
Zdroj minerálov a stopových prvkov pre celú rodinu, stabilizácia cukru u diabetikov, prevencia vzniku slepoty, cukrovka  Mineraltabs - Zdroj mierálov a stopových prvkov pre celú rodinu       Mineraltabs obsahuje celú šká..
Zdroj minerálov a stopových prvkov pre celú rodinu, stabilizácia cukru u d...
Echinfis, 50ml
13.60€
Echinfis - Nádcha, chrípka prechladnutie, vírusové ochorenie, tíši kašeľ, bolesť v krku, bodnutie hmyzom, bolesti zubovEchinfis (Echinamax)- Prírodné antibiotikum, kľúčová zbraň proti infekcii      Echinaceu poznali už severoamarickí i..
Echinfis - Nádcha, chrípka prechladnutie, vírusové ochorenie, tíši kašeľ, ...
Relaxinis, 50 ml
14.50€
Harmonizácia mysle, depresia, nespavosť, ischias, zápal medzirebrových nervov, bolesti hlavy, potlačenie klimakterických problémovRelaxinis - Ukľudňuje a harmonizuje myseľPrírodný prostriedok z mučenky, ľubovníka bodkovaného, chmeľu a vresového kvetu vynikajúcim sp..
Harmonizácia mysle, depresia, nespavosť, ischias, zápal medzirebrových ner...
Avis
16.80€
Avis (Avenamax) - Ovsené klíčky ako zdroj pokoja a energie Pomôže vám zvládnuť každodenný ranný stres pri chystaní rodiny do školy či práce, s nadhľadom zvládnete nepríjemnú rannú poradu, pohovor so šéfom, celodenný zhon v práci,ako aj klebety susedov. V..
Avis (Avenamax) - Ovsené klíčky ako zdroj pokoja a energie Pomô...
Cardumis
16.80€
Fin Cardumis - Výťažok z Ostropestreca mariánskeho Obsahuje extrakt z bodliaka Ostropestreca mariánskeho (Sylibum marianum). Jeho hlavnou zložkou je silymarín – antioxidant, ktorý chráni organizmus pred oxidatívnym poškodením. Je vhodný pri poruchách výživy..
Fin Cardumis - Výťažok z Ostropestreca mariánskeho Obsahuje extrak...
Inubitabs, 150 tabliet
16.80€
Inubitabs - Čistí črevá a redukuje škodlivé črevné baktérie Starý názov a balenie (Inubio Forte) Inubio Forte, vyrobené z koreňa čakanky, je 100%-ný prírodný produkt určený k pravidelnému preventívnemu používaniu. Obsahuje inulín, ktorý je dôležitý v pr..
Inubitabs - Čistí črevá a redukuje škodlivé črevné baktérie Starý náz...
Multis, 250 ml - vitaminy
16.80€
Multis - Lahodný sirup s množstvom vitamínov Multis je lahodný sirup s pomarančovou príchuťou, ideálny pre celkové posilnenie organizmu. Bol navrhnutý lekármi tak, aby mal optimálne zloženie, aby jednotlivé látky na seba vzájomne pôsobili a tým dopĺňali svoje úči..
Multis - Lahodný sirup s množstvom vitamínov Multis je lahodný sirup s p...
Selenitabs, 120 tabliet
16.80€
Selenitabs - Selén, najdôležitejší stopový prvok Selenitabs je v prvom rade zdrojom selénu, čo je životne dôležitý antioxidant umožňujúci rýchle odstraňovanie voľných radikálov z organizmu. Prípravok je naviac obohatený o zinok, mangán a vitamín C, ktoré sa ..
Selenitabs - Selén, najdôležitejší stopový prvok Selenitabs je v pr...
Sitostabs STRONG, 60 tabliet
16.80€
Sitostabs STRONG Cholesterol je dobrý sluha, ale zlý pán Sitostabs obsahuje beta-sitosteroly získané z borovice - zložité steroidy, ktoré sa nachádzajú v prírodnej forme v rastlinách, pri tepelnom spracovaní však dochádza k ich ničeniu. Vďaka beta-sitosterolom ..
Sitostabs STRONG Cholesterol je dobrý sluha, ale zlý pán Sitostabs obs...
Ferrofortis B, 250 ml
18.00€
Ferrofortis B - pre tých, čo potrebujú železo Starý názov a balenie (Ferroforte B) Ferrofortis B je v našom sortimente jedinečný -ide o bylinný extrakt, ktorý neobsahuje alkohol a jeho základom je šťava z čiernych ríbezlí. Je sladený medom a vďaka svojej s..
Ferrofortis B - pre tých, čo potrebujú železo Starý názov a balenie (Fer...
Ginkbicaps, 50 kapsúl
18.00€
Ginkbicaps - roky bežia a my chceme byť stále mladí Strom Ginkgo biloba (Ginko dvojlaločné) je nazývaný aj stromom múdrosti a dlhovekosti. Dnes už neexistuje iná rastlina, ktorá by sa tomuto stromu podobala. Významne sa uplatňuje pri úprave porúch prekrve..
Ginkbicaps - roky bežia a my chceme byť stále mladí Strom Ginkgo...
NeoEcaps, 70 kapsúl - vitamín E
18.00€
NeoEcaps - Silný antioxidant, vráti Vám silu a mladosť NeoEcaps obsahuje čistý klíčkový olej, ktorý je zdrojom prírodného vitamínu E. Tento vitamín s antioxidačnými účinkami chráni bunky pred oxidačným poškodením, zabezpečuje fungovanie imunitného systému a..
NeoEcaps - Silný antioxidant, vráti Vám silu a mladosť NeoEcaps ob...
Prostis, 50 ml
18.00€
Prostis - najúčinnejší proti zdurenej prostate Prostis obsahuje z 80% extrakt sušeného zrelého plodu americkej trpasličej palmy Serenoa repens a z 20% extrakt zlatobyľa obecného. Toto ideálne spojenie dvoch byliniek pomáha hlavne pri problémoch s prostat..
Prostis - najúčinnejší proti zdurenej prostate Prostis obsahuje...
Antipa - rasitis bez alkoholu, 100ml
19.20€
Extrakt zo šupiek čierneho orecha - jeden z najúčinnejších prírodných prípravkov proti rôznym črevným parazitom a ich vývojovým štádiám. Podporuje očistu celého tráviaceho traktu od parazitov a tak pozitívne pôsobí na tráviaci systém.Antipa - rasitis bez alkoholu, ..
Extrakt zo šupiek čierneho orecha - jeden z najúčinnejších prírodných príp...
Antipa - rasitis s obsahom alkoholu, 100ml
19.20€
Extrakt zo šupiek čierneho orecha - jeden z najúčinnejších prírodných prípravkov proti rôznym črevným parazitom a ich vývojovým štádiám. Podporuje očistu celého tráviaceho traktu od parazitov a tak pozitívne pôsobí na tráviaci systém.Antipa - rasitis s obsahom alko..
Extrakt zo šupiek čierneho orecha - jeden z najúčinnejších prírodných príp...
Bi-iomaxin caps, 100 kapsúl
19.20€
Biomax (Bi-iomaxin) je unikátny produkt s veľmi komplexným pôsobením. Je výborný pre deti - znižuje výskyt častých infekcií a tým aj množstvo podávaných liekov, je vhodný tiež pre dospelých - ochraňuje cievy, obličky, je účinnou prevenciou pred vznikom širokého ..
Biomax (Bi-iomaxin) je unikátny produkt s veľmi komplexným pôsobením. J...
Fosfocaps, 50 kapsúl
19.20€
Fosfocaps - zabudnite na zabúdanie Starý názov a balenie (Fosfokoliini Magnesium) Fosfocaps v podobe kapsúl s prírodným lecitínom obohatený o phosphatidylcholin, horčík a mangán. Slúži ako dômyselná živina zdokonaľujúca pamäť, podporuje tiež činnosť pečen..
Fosfocaps - zabudnite na zabúdanie Starý názov a balenie (Fosfokoliini M...
Fosfotabs, 150 tabliet
19.20€
Fosfotabs - Budete si lepšie pamätať Starý názov a balenie (Fosfokoliini Mangaani) Fosfotabs obsahuje vyvážený pomer sójového lecitínu a mangánu. Má priaznivý vplyv na mozgovú činnosť. Lecitín pôsobí na nervovú sústavu, pozitívne ovplyvňuje pamäť a schopn..
Fosfotabs - Budete si lepšie pamätať Starý názov a balenie (Fosfokoliini...
Optisaltabs, 190 tabliet
19.20€
Optisaltabs - draslík a horčík, minerály, ktoré sa starajú o srdce Vyvážený a chuťovo príjateľný produkt, ktorý pozostáva z dôležitých minerálov - draslík a horčík. Draslík je prirodzené diuretikum, ktoré reguluje nakladanie s vodou a hromadenie tekutín v..
Optisaltabs - draslík a horčík, minerály, ktoré sa starajú o srdce ...
Relaxor Forte, 40 tabliet
19.20€
Relaxor Forte - rastlinný prostriedok na upokojenie organizmu Ide o bylinný prípravok s upokojujúcimi účinkami, kde účinnou látkou je extrakt z mučenky s obsahom flavonoidov a maltolu. Je ideálnym prípravkom pri psychosomatických problémoch súvisiacich s..
Relaxor Forte - rastlinný prostriedok na upokojenie organizmu I...
Aleracaps, 24 kapsúl
20.40€
Aleracaps S výťažkom z perilly budete na jar pripravení Výťažok z byliny Perilla frutescens je oddávna používaný v tradičnej čínskej medicíne ako účinný protialergický prostriedok. Allerminy sú vyrobené podľa 3000 rokov starej receptúry čínskych lekárov. ..
Aleracaps S výťažkom z perilly budete na jar pripravení Výťažok ...
Aleramis
21.60€
AleramisS výťažkom z perilly budete na jar pripravení     Produkty obsahujú výťažok z byliny Perilla frutescens. Sú vyrobené na báze 3 000 rokov starej receptúry čínskych lekárov, ktorí podávali Perillu na zmiernenie alergických príznakov. Produ..
AleramisS výťažkom z perilly budete na jar pripravení   &nb...
Bi-iomare caps, 100 kapsúl
21.60€
Bi-iomare caps - Doposiaľ najsilnejší zdroj imunity Bi-iomare caps obsahuje olej zo žraločej pečene, ktorý vynikajúcim spôsobom posilňuje imunitný systém, a vitamín E. O žralokoch je známe, že sú najzdravšie zo všetkých zvierat, nie sú zasiahnuté rakovinou, sú od..
Bi-iomare caps - Doposiaľ najsilnejší zdroj imunity Bi-iomare caps obsah...
Candimis - oregánový olej
21.60€
Candimis (Candimin) - čistý oregánový olej Candimis predstavuje ojedinelý produkt svojho druhu - obsahuje 30% oregánového oleja, čo je na našom trhu mimoriadne veľká koncentrácia. Získava sa z odrody Origanum vulgare, ktorá obsahuje vysoko kvalitný, antisepticky ..
Candimis (Candimin) - čistý oregánový olej Candimis predstavuje ojedinel...
Fintabs C, 300 tabliet
21.60€
Fintabs C - pre pružné kĺby a zdravú pokožku Fintabs C je určený pre strednú generáciu. Jeho zloženie dopĺňa hladinu vápnika a ďalších minerálov a zaručuje tak optimálnu výživu nielen pre spojivový aparát, ale taktiež pre vlasy, nechty a pokožku. V prípravk..
Fintabs C - pre pružné kĺby a zdravú pokožku Fintabs C je určený p...
Fintabs CD, 300 tabliet
21.60€
Fintabs CD - Zdroj vápnika a horčíka v ideálnom pomere Fintabs CD vďaka svojmu cielenému zloženiu je výborný hlavne pre deti a mládež v období zvýšeného rastu, pre nastávajúce matky, taktiež pre športovcov a ženy v mladšom veku ako včasná ochrana pred odváp..
Fintabs CD - Zdroj vápnika a horčíka v ideálnom pomere Fintabs CD ...
Selenitabs multi, 100 tabliet - selén
21.60€
Selenitabs Multi je vyvážený antioxidačný preparát, ktorého hlavnou zložkou je selén. Rovnako ako Selenitabs obsahuje mangán, zinok a vitamín C, ale naviac je obohatený vitamínmi B (sú dôležité pre krvný obeh a uplatňujú sa pri premene cukrov) a vitamínom E, kto..
Selenitabs Multi je vyvážený antioxidačný preparát, ktorého hlavnou zlo...
Sweetacertabs 250 tabliet - vitamín C
21.60€
Sweetacertabs - Prírodný vitamín C chutí ako skvelý ovocný cukrík 100 % prírodný vitamín C získaný z tropickej čerešne aceroly a čiernych ríbezlí,ochutený fruktózou a glukózou výborný hlavne pre deti. Najchutnejší z produktov, čisto prírodný vitamín C z tropick..
Sweetacertabs - Prírodný vitamín C chutí ako skvelý ovocný cukrík 100 ...
VitaD3tabs
21.60€
VitaD3tabs obsahuje Vitamín D3, ktorý je podporou pre pevné kosti, dobrý stav zubov. Vitamín D3 vzniká priamo v pokožke pôsobením slnečného žiarenia. Pri nedostatku slnečného žiarenia nastáva jeho nedostatok a je potrebné jeho dopĺňanie, obzvlášť v zimných mesiac..
VitaD3tabs obsahuje Vitamín D3, ktorý je podporou pre pevné kosti, dobrý...
Betacaps, 100 kapsúl
22.80€
Betacaps - pripravte na slnko seba aj pokožku Betacaps obsahuje rastlinný olej z riasy Dunaliella algae, ktorý je zdrojom prírodného beta-karoténu. Tento antioxidant (v organizme sa mení na vitamín A, ktorý je dôležitý napr. pre dobrý zrak) pomáha znížiť ná..
Betacaps - pripravte na slnko seba aj pokožku Betacaps obsahuje ra...
Detoxis
22.80€
Detoxis Detoxis je zmesou deviatich rastlinných a bylinných výťažkov s pridaným horčíkom a vitamínom B5, ktoré sú potrebné pre metabolické spracovanie prijatých živín. Je veľmi vhodný v rámci jarných očistných kúr. Na jar si väčšinou sám organizmus pýta detox, má..
Detoxis Detoxis je zmesou deviatich rastlinných a bylinných výťažkov s p...
Zobrazenie 1 až 50 zo 106 (3 stránok)