BIO linka 0907 602 430

ENERGY


Vilcacora (Mačací pazúr)
4.00€
Vilcacora "svätá rastlina" obsahuje veľké množstvo alkaloidov, sterolov, aminoglykozidov, terpénov, tanínov, flavonoidov a ďalších významných látok. Výrazne pomáha pri správnej funkcii imunitného systému a blahodárne pôsobí pri onkologických ochoreniach.Uncaria Tom..
Vilcacora "svätá rastlina" obsahuje veľké množstvo alkaloidov, sterolov, a...
Silix, zubná pasta 120ml (Energy)
9.60€
SILIX - zubná pasta Bioinformačná zubná pasta so zvýšeným obsahom koloidného kremíka, ktorý má vplyv na pevnosť tkanív Harmonizuje najmä energetickú dráhu srdca, hrubého čreva, obličiek, pečene a šľachovo-svalovú dráhu močového mechúra. Obsahuje kopajvový balza..
SILIX - zubná pasta Bioinformačná zubná pasta so zvýšeným obsahom koloid...
Ruticelit (Energy)
16.80€
Ruticelit, 50ml - bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Výskum potvrdil protizápalový a protinádorový účinok výťažkov z rašeliny, ktoré sú okrem iných látok obsiahnuté..
Ruticelit, 50ml - bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyvá...
REGALEN (Energy)
24.00€
REGALEN, 30ml Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus v niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu o..
REGALEN, 30ml Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský org...
RENOL (Energy)
24.00€
Renol (Energy), 30ml Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus v niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú pr..
Renol (Energy), 30ml Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľud...
Revitae (Energy)
26.40€
Revitae, 90 kapsúl Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrnych centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením dochádza k vyrušeniu negatívnych informácií a k vyvolávaniu spätnéh..
Revitae, 90 kapsúl Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadia...
Zobrazenie 1 až 6 zo 6 (1 stránok)