BIO linka 0907 602 430

Upratovanie
Octový čistič
1.49€
Ekologický čistič na báze octa na čistenie hladkých povrchov a odstraňovanie minerálny a mydlových usadenín. Vhodný na umývanie dlažby a armatúr v kúpeľni a kuchyni, na sklo, keramiku, obklady i dlažbu. Nepoužívať na povrchy citlivé na kyseliny ako sú mosadz, hliní..
Ekologický čistič na báze octa na čistenie hladkých povrchov a odstraňovan...
Univerzálny čistič pre domácnosť
1.90€
Univerzálny ekologický čistič na čistenie všetkých umývateľných plôch.Využijete ho na umývanie akejkoľvek podlahy tiež keramiky, skla, drezov, sanity, atď. Spôsob použitia: Pri bežnom znečistení cca 3 polievkové lyžice (cca 50 ml) na 10 L vody. Pri silnom..
Univerzálny ekologický čistič na čistenie všetkých umývateľných plôch.Využ...
ECO špongia Sonett - 2ks
2.79€
je špongia vyrobená z celulózy, sisalu a recyklovaného PET, neškriabe, možno ju prať do 60 °C.  Je vhodná na krehké sklo, nerez a povrchy s lotosovým efektom.   Zloženie:   Špongia: 100% celulóza,   Vlákno: 60% sisal, 40..
je špongia vyrobená z celulózy, sisalu a recyklovaného PET, neškriabe, mož...
SONETT Čistiaci prášok 450g
3.10€
Šetrne a bez námahy odstraňuje odolnú nečistotu z rôznych povrchov ako umývadlá, vane, toalety, obkladačky, smalt, nerez, a pod. Výborný tiež na sporák, hrnce a riad.100% biologicky odbúrateľný.Zloženie: 30% prášok z pemzy, 5-15% sóda a rastlinné mydlo*, 5-15%..
Šetrne a bez námahy odstraňuje odolnú nečistotu z rôznych povrchov ako umý...
SONETT WC čistič 750 ml
3.15€
Tento 100% biodegradabilný výrobok je určený na čistenie a dezinfekciu WC a pisoárov.Zloženie: kyselina citrónová, deriváty kokosového oleja, cukrové tenzidy, rastlinné zahusťovadlo, éterický olej z cédra a citronely*, vitalizovaná voda* z ekologického poľnoho..
Tento 100% biodegradabilný výrobok je určený na čistenie a dezinfekciu WC ...
SONETT WC čistič 750ml
3.15€
* na čistenie a dezinfekciu WC a pisoárov* 100% biodegradabilný Zloženie:kyselina citrónová, deriváty kokosového oleja, cukrové tenzidy, rastlinné zahusťovadlo, éterický olej z cédra a citronely*, vitalizovaná voda (*BIO) Použitie:Aplikujte priamo na povr..
* na čistenie a dezinfekciu WC a pisoárov* 100% biodegradabilný Zlože...
SONETT Tekutý piesok 500 ml
3.22€
Na šetrné čistenie nerezu, smaltu, plastov, dlaždičiek a pod. 100% biodegradabilný.Zloženie: mletý uhličitan vápenatý, deriváty kokosového oleja, cukrové tenzidy, levanduľový esenciálny olej*, esenciálny olej z citrónovej trávy*, vitalizovaná voda* z ekologick..
Na šetrné čistenie nerezu, smaltu, plastov, dlaždičiek a pod. 100% biodegr...
Pomarančový univerzálny čistič
3.25€
Univerzálny čistiaci prostriedok vyrobený z pomarančových terpenov.Vhodný na bežné upratovanie i k odstráneniu mastnôt, dechtových a atramentových škvŕn, voskov a lepidiel, k ručnému i strojovému čisteniu kobercov...
Univerzálny čistiaci prostriedok vyrobený z pomarančových terpenov.Vhodný ...
 Octový čistič s rozprašovačom 750 ml
3.60€
Ekologický čistič na báze octa na čistenie hladkých povrchov a odstraňovanie minerálny a mydlových usadenín. Vhodný na umývanie dlažby a armatúr v kúpeľni a kuchyni, na sklo, keramiku, obklady i dlažbu. Nepoužívať na povrchy citlivé na kyseliny ako sú mosadz, hliní..
Ekologický čistič na báze octa na čistenie hladkých povrchov a odstraňovan...
WC čistič 750 ml
3.79€
Ekologický čistič na čistenie a dezinfekciu WC. Obsahuje kyselinu citrónovú a rastlinnú silicou. Táto zmes rozpúšťa usadeniny i na neprístupných miestach. Spôsob použitia: aplikujte na vnútrajšok záchodovej misy a nechajte pôsobiť. Balenie: v plastovej..
Ekologický čistič na čistenie a dezinfekciu WC. Obsahuje kyselinu citrónov...
SONETT Čistič na povrchy a sklo 0,5l sprej
3.83€
* čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené police a pod.* zanecháva sviežu a príjemnú vôňu* 100% biodegradabilný* po vyprázdnení obsahu rozprašovača možnosť doplnenia z väčšieho balenia Zloženie:rastlinný alkohol – etanol, cukrový..
* čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené p...
Biologický čistič odpadov
3.85€
Biologický čistič odpadov na báze enzýmov, ktorý nahradí bežne predávané agresívne chemikálie.Pracuje tak, že enzýmy obsiahnuté v prípravku rozkladajú organické nečistoty a tuky, ktoré sa usadzujú v odpadovom potrubí. Je vhodný aj pre domácnosti používajúce bi..
Biologický čistič odpadov na báze enzýmov, ktorý nahradí bežne predávané a...
SONETT Odmastňovač extra 0,5l
4.31€
* odstraňuje mastné a olejové škvrny,* vhodný pre všetky vodovzdorné povrchy,* mimoriadne šetrný k vašej pokožke,* 100% biologicky odbúrateľný. Zloženie:15-30% cukrové tenzidy, 5-15% deriváty kokosového oleja, 1-5% olej z pomarančovej kôry, esenciálny olej z c..
* odstraňuje mastné a olejové škvrny,* vhodný pre všetky vodovzdorné povrc...
SONETT Odmastňovač extra 500 ml
4.36€
Vhodný pre všetky vodovzdorné povrchy, je mimoriadne šetrný k Vašej pokožke,100% biologicky odbúrateľný. Zloženie: 15-30% cukrové tenzidy, 5-15% deriváty kokosového oleja, 1-5% olej z pomarančovej kôry, esenciálny olej z citrónovej trávy*, vitalizovaná vo..
Vhodný pre všetky vodovzdorné povrchy, je mimoriadne šetrný k Vašej pokožk...
SONETT Čistič na povrchy kúpeľna-kuchyňa s rozprašovačom 500 ml
4.45€
Na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko prístupných miestach, čistí nerez, chróm, obklady, kachličky, sprchovacie kúty a pod. 100% biodegradabilný. Po vyprázdnení obsahu rozprašovača možnosť doplnenia z väčšieho balenia.Zloženie:&nb..
Na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko p...
SONETT Univerzálny čistiaci prostriedok 1 L
4.58€
Tento výrobok je mimoriadne výdatný a účinný. Je vhodný pre všetky vodovzdorné povrchy, pre dôkladné a jemné čistenie podláh, dlaždičiek, sanitárnej keramiky, kuchynských liniek, automobilov a pod. Jeho zložky sú šetrné a jemné k pokožke a navyše sú 100 % odbúrateľ..
Tento výrobok je mimoriadne výdatný a účinný. Je vhodný pre všetky vodovzd...
SONETT Tekuté mydlo Citrus 300ml
4.92€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenz..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
SONETT Tekuté mydlo Neutral 300ml
4.93€
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých rastlinných zložiek a BIO olejov,* bez vône, farbív a konzervač. látok,* 100% biodegradabilné* balenie je vhodné na dopĺňanie mydla do menšieho dávkovačaZloženie:vitalizovaná voda, mydlo z oli..
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých r...
SONETT Tekuté mydlo Levanduľa 300ml
4.94€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzi..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO ole...
SONETT Tekuté mydlo Rozmarín s dávkovačom 300ml
4.95€
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO olejov,*100% biodegradabilné,*po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukro..
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO...
SONETT Čistič na povrchy a sklo 1l
5.54€
* čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené police a pod.* zanecháva sviežu a príjemnú vôňu* 100% biodegradabilný* po vyprázdnení obsahu rozprašovača možnosť doplnenia z väčšieho balenia Zloženie:rastlinný alkohol – etanol, cukrový..
* čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené p...
SONETT Tekuté mydlo Épure 300ml
5.54€
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové..
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných B...
SONETT Tekuté mydlo Ruža 300ml
5.54€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, r..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,*...
SONETT Univerzálny čistič na povrchy a sklo 1 L
5.59€
Čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené police a pod. 100% biodegradabilný. Po vyprázdnení obsahu rozprašovača možnosť doplnenia z väčšieho baleniaZloženie: rastlinný alkohol–etanol, cukrový tenzid, derivát kokosového oleja, prír..
Čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené pol...
SONETT Tekuté mydlo Nechtík s dávkovačom 300ml
5.70€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrov..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
SONETT Čistič na povrchy kúpeľna-kuchyňa 1 L
6.44€
Na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko prístupných miestach, čistí nerez, chróm, obklady, kachličky, sprchovacie kúty a pod. 100% biodegradabilný. Po vyprázdnení obsahu možnosť doplnenia z väčšieho balenia.Zloženie: kyselina c..
Na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko p...
SONETT Dezinfekčný čistič 0,5l (rozprašovač)
6.76€
* účinný proti množiacim sa baktériam ako Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus, coli bacteria a plesniam* zvlášť vhodný na dezinfekciu pracovných plôch a nástrojov na spracovanie jedla a potravín, v jedálňach a v toaletných priestoroch* po vyprázdnení obsahu roz..
* účinný proti množiacim sa baktériam ako Salmonella, Pseudomonas, Staphyl...
Pomarančový sprej 750 ml
7.39€
Pomarančový čistiť v umelej fľaši s rozprašovačom účinne odstraňuje povrchové nečistoty a mastnoty, mastné odtlačky prstov a atrament. Pomáha odstraňovať škvrny na koberci a podlahe. Vhodný i na odstraňovanie nečistôt z bielizne pred praním. Pred použitím na bieliz..
Pomarančový čistiť v umelej fľaši s rozprašovačom účinne odstraňuje povrch...
Bieliaci prášok Puer, 1000 g
7.90€
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka. Vhodný doplnok k mydlovým orechom. Používa sa pri praní bielej alebo silno znečistenej bielizne. PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný..
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kys...
SONETT Prostriedok na ošetrenie podláh 500 ml
8.75€
Čistí a súčasne ošetruje podlahy, vhodný je aj na drevo (drevený nábytok), parkety, korok, dlažbu, kameň, laminát, linoleum a plast.Zloženie: prírodný vosk, kokosový olej.Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí!..
Čistí a súčasne ošetruje podlahy, vhodný je aj na drevo (drevený nábytok),...
SONETT Tekuté mydlo Citrus 1l
9.78€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné Zloženie:   vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol – etanol, rastl. glycerín, es..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
SONETT Tekuté mydlo Levanduľa 1l
9.78€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol – etanol, rastl. glycerín, esenciáln..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO ole...
SONETT Tekuté mydlo Neutral 1l
9.83€
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých rastlinných zložiek a BIO olejov,* bez vône, farbív a konzervač. látok,* 100% biodegradabilné* balenie je vhodné na dopĺňanie mydla do menšieho dávkovačaZloženie:vitalizovaná voda, mydlo z oli..
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých r...
SONETT Dezinfekčný čistič 1l
9.88€
* účinný proti množiacim sa baktériam ako Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus, coli bacteria a plesniam* zvlášť vhodný na dezinfekciu pracovných plôch a nástrojov na spracovanie jedla a potravín, v jedálňach a v toaletných priestoroch* po vyprázdnení obsahu roz..
* účinný proti množiacim sa baktériam ako Salmonella, Pseudomonas, Staphyl...
SONETT Tekuté mydlo Rozmarín 1l
10.10€
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO olejov,*100% biodegradabilné,*po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*..
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO...
SONETT Tekuté mydlo Épure 1l
11.09€
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového ol..
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných B...
SONETT Tekuté mydlo Ruža 1l
11.09€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol – etanol, rastl. glycerín, esenc. olej z ..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,*...
SONETT WC čistič 10l
34.13€
* na čistenie a dezinfekciu WC a pisoárov* 100% biodegradabilný Zloženie:kyselina citrónová, deriváty kokosového oleja, cukrové tenzidy, rastlinné zahusťovadlo, éterický olej z cédra a citronely*, vitalizovaná voda (*BIO) Použitie:Aplikujte priamo na povr..
* na čistenie a dezinfekciu WC a pisoárov* 100% biodegradabilný Zlože...
SONETT Univerzálny čistiaci prostriedok 10l
36.89€
* mimoriadne výdatný,* vhodný pre vš. vodovzdorné povrchy,* pre dôkladné a jemné čistenie podláh, kachličiek, sanitárnej keramiky, kuchynských liniek, automobilov a pod.,* šetrný k pokožke,* 100% biodegradabilný Zloženie:deriváty kokosového oleja a cukrové ten..
* mimoriadne výdatný,* vhodný pre vš. vodovzdorné povrchy,* pre dôkladné a...
SONETT Čistič na povrchy kúpeľňa/kuchyňa 10l
38.04€
* na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko prístupných miestach,* čistí nerez, chróm, obklady, kachličky, sprchovacie kabíny a pod.,* 100% biodegradabilný,* po vyprázdnení obsahu rozprašovača možnosť doplnenia z väčšieho balenia ..
* na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko...
SONETT Odmastňovač extra 10l
54.88€
* odstraňuje mastné a olejové škvrny,* vhodný pre všetky vodovzdorné povrchy,* mimoriadne šetrný k vašej pokožke,* 100% biologicky odbúrateľný. Zloženie:15-30% cukrové tenzidy, 5-15% deriváty kokosového oleja, 1-5% olej z pomarančovej kôry, esenciálny olej z c..
* odstraňuje mastné a olejové škvrny,* vhodný pre všetky vodovzdorné povrc...
SONETT Dezinfekčný čistič 10l
80.70€
* účinný proti množiacim sa baktériam ako Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus, coli bacteria a plesniam* zvlášť vhodný na dezinfekciu pracovných plôch a nástrojov na spracovanie jedla a potravín, v jedálňach a v toaletných priestoroch* po vyprázdnení obsahu roz..
* účinný proti množiacim sa baktériam ako Salmonella, Pseudomonas, Staphyl...
SONETT Univerzálny čistiaci prostriedok 25l
85.31€
* mimoriadne výdatný,* vhodný pre vš. vodovzdorné povrchy,* pre dôkladné a jemné čistenie podláh, kachličiek, sanitárnej keramiky, kuchynských liniek, automobilov a pod.,* šetrný k pokožke,* 100% biodegradabilný Zloženie:deriváty kokosového oleja a cukrové ten..
* mimoriadne výdatný,* vhodný pre vš. vodovzdorné povrchy,* pre dôkladné a...
Zobrazenie 1 až 43 zo 43 (1 stránok)