BIO linka 0907 602 430

Pracie prostriedky
SONETT Prostriedok na pranie COLOR 120 ml
0.91€
Na pranie farebnej bielizne. BIO rastlinné oleje a cukrové tenzidy šetria farby a éterické oleje z rododendrónu a citrónovej trávy dodajú zasa sviežu vôňu.Používa sa na pranie v práčke pri teplotách 30 – 60 °C a ručné pranie- na všetky farebné textílie z bavln..
Na pranie farebnej bielizne. BIO rastlinné oleje a cukrové tenzidy šetria ...
SONETT Prostriedok na pranie vlny a hodvávu 120 ml
0.91€
Vyskúšajte tento prostriedok, je šetrný k jemnej bielizni ako je vlna a hodváb. Obsahuje len rastlinné zložky, ktoré sú 100 % biodegradabilné.Zloženie: mydlo z olivového oleja*, mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid, rastlinný alkohol-etanol, levanduľový ét..
Vyskúšajte tento prostriedok, je šetrný k jemnej bielizni ako je vlna a ho...
SONETT Tekutý prostriedok na pranie 120ml (cestovné balenie)
1.00€
* vynikajúci prostriedok na pranie s jemnou vôňou levandule,* pre teploty od 40°C do 95°C,* na biele a farebné prádlo,* vhodný aj pre tvrdú vodu,* 1.časť modulárneho systému Sonett,* 100% biodegradabilný,* šetrný k Vám aj k prírode,* prázdny obal si môžete znova do..
* vynikajúci prostriedok na pranie s jemnou vôňou levandule,* pre teploty ...
Mydlové orechy a bieliaci prášok - testovacia sada
1.20€
Testovacia sada obsahuje orechy, vrecúško do ktorého sa orechy pre pranie vkladajú, bieliaci prášok PUER a návod na použitie. Dúfame, že Vás tato sada presvedčí, že používať ekologické pracie prostriedky sa oplatí.Na biele prádlo, Na farebné prádlo, Na d..
Testovacia sada obsahuje orechy, vrecúško do ktorého sa orechy pre pranie ...
Aviváž levanduľová
1.55€
Aviváž z mydlových orechov s jemnou levanduľovou vôňou pre všetky druhy textilu.Pomáha pri vyplachovaní zvyškov pracieho prostriedku z prádla a zjemňuje prádlo. Vhodný doplnok pre pranie s pracím gelom z mydlových orechov . Neobsahuje ropné deriváty, fosf..
Aviváž z mydlových orechov s jemnou levanduľovou vôňou pre všetky druhy te...
SONETT Žlčové mydlo na škvrny 100g
1.58€
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, tuku a pod. Obsahuje hovädziu žlč z biochovu. 100% biodegradabilné a teda je šetrný k Vám aj k prírode.Zloženie: mydlo z palmového oleja*, mydlo z kokosového tuku, hovädzia žlč, chlorofy..
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, ...
Prací gel z mydlových orechov
2.00€
Prací gel je šetrnejší k farbám, farebná bielizeň si dlhšie udrží jasné farby a je ideálny pre pranie jemnej bielizne, ako je vlna, hodváb a tiež k praniu peria.Výborná alternatíva pre alergikov a osoby trpiace kožnými chorobami.Prácí gel je vyrobený..
Prací gel je šetrnejší k farbám, farebná bielizeň si dlhšie udrží jasné fa...
SONETT Tekuté žlčové mydlo na škvrny 120 ml
2.18€
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, tuku a pod. Obsahuje hovädziu žlč z biochovu. 100% biodegradabilné a teda je šetrný k Vám aj k prírode.Zloženie: mydlo z olivového oleja*, mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid, hoväd..
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, ...
Prací gel s levanduľovou silicou
2.30€
Výhody prania s použitím mydlových orechov s levanduľovou vôňouPrací gel s levanduľovou vôňou je šetrnejší k farbám, farebná bielizeň si dlhšie udrží jasné farby a je ideálny pre pranie jemnej bielizne, ako je vlna, hodváb a tiež k praniu peria. Výborná a..
Výhody prania s použitím mydlových orechov s levanduľovou vôňouPrací gel s...
Prací gél s pomarančovou silicou
2.30€
Prací gél z mydlových orechov bez parfumácie je vhodný najmä na farebné prádlo.Prací gel s levanduľovou vôňou je šetrnejší k farbám, farebná bielizeň si dlhšie udrží jasné farby a je ideálny pre pranie jemnej bielizne, ako je vlna, hodváb a tiež k praniu ..
Prací gél z mydlových orechov bez parfumácie je vhodný najmä na farebné pr...
Prací prášok na biele prádlo a látkové plienky
2.50€
Prací prášok z mydlových orechov určený na pranie bieleho prádla.Má bieliaci účinok a obsahuje antimikrobiálnu prísadu. Vhodný i na pranie detského oblečenia a látkových plienok. Neparfumovaný, vhodný i na pranie nad 40°C. Prášok bol testovaný a je d..
Prací prášok z mydlových orechov určený na pranie bieleho prádla.Má bielia...
Prací gél na vlnu a funkčný textil
2.90€
Jemný prací gél z mydlových orechov s lanolínom a neutrálnym pH pre vlnu a funkčné prádlo.kologický, vhodný i pre najchúlostivejšie prádlo, vlnu, hodváb a funkčný textil. Vhodný pre ručné pranie a pranie do 40°C. Bez ropných derivátov, fosfátov, umelých parfémov, f..
Jemný prací gél z mydlových orechov s lanolínom a neutrálnym pH pre vlnu a...
Prací gél SPORT s koloidným striebrom
2.90€
Prací gél z mydlových orechov určený pre funkčný športový textil s prídavkom koloidného striebra.Ekologický s prírodnými rastlinnými saponínmi z mydlových orechov pre šetrnejšie pranie funkčného textilu, najmä prádla z dutých vlákien a mikrovlákien. Dobre odstraňuj..
Prací gél z mydlových orechov určený pre funkčný športový textil s prídavk...
SONETT Sprej na škvrny 100ml
3.10€
S BIO kôrou Mydlového stromu vhodný aj pre jemné textílie z vlny a hodvábu. Pôsobí výborne proti škvrnám od ovocia, kakaa, prepisovacích ceruziek, tuku atď. S BIO kôrou Mydlového stromu (Quillaja Saponaria)Vhodný aj na jemné textílie z vlny a hodvábu..
S BIO kôrou Mydlového stromu vhodný aj pre jemné textílie z vlny a hodvábu...
SONETT Bieliaci prostriedok 450g
3.16€
Bieliaci prostriedok môžete použiť na bielenie bielej bielizne, na odstraňovanie škvŕn na bielej a stálofarebnej bielizni, na zjasnenie zošednutej bielizne.Je účinný od 50 stupňov Celzia, 100% biodegradabilný takže je šetrný k Vám aj k prírode.Zloženie: 100% p..
Bieliaci prostriedok môžete použiť na bielenie bielej bielizne, na odstraň...
Bieliaci prášok Puer, náhradné balenie
3.65€
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka. Vhodný doplnok k mydlovým orechom.Používa sa pri praní bielej alebo silno znečistenej bielizne. PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. ..
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kys...
SONETT Prostriedok na žehlenie s rozprašovačom 500 ml
3.78€
Výrobok v praktickom rozprašovači uľahčuje a zlepšuje výsledok žehlenia. Je vhodný pre materiál z bavlny, ľanu, konope a zmiešaný textil.Vyrobený z rastlinného organického škrobu, 100% biodegradabilný. Po spotrebovaní si obsah balenia môžete aj doplniť.Zloženie:&nb..
Výrobok v praktickom rozprašovači uľahčuje a zlepšuje výsledok žehlenia. J...
SONETT Tekuté žlčové mydlo na škvrny 300 ml
3.82€
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, tuku a pod. Obsahuje hovädziu žlč z biochovu. 100% biodegradabilné a teda je šetrný k Vám aj k prírode.Zloženie: mydlo z olivového oleja*, mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid, hoväd..
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, ...
SONETT Aviváž 1 L
3.85€
Aviváž SONETT zjemňuje a zmäkčuje bielizeň, zjasňuje farby – pomáha z bielizne vypláchnuť zvyšky pracieho prostriedku, neutralizuje bielizeň. Je 100% biodegradabilná takže je šetrná k Vám aj k prírode,Po vyprázdnení obalu možnosť opakovaného doplnenia.Zloženie:&nbs..
Aviváž SONETT zjemňuje a zmäkčuje bielizeň, zjasňuje farby – pomáha z biel...
SONETT Zmäkčovač vody 500g
3.85€
Použitie zmäkčovača umožňuje optimálne využitie pracích prostriedkov SONETT. 100% biodegradabilný teda je šetrný k Vám aj k prírode.Dávkovanie na 4-5kg prádla:  k prášku na pranie: stredne tvrdá voda         &n..
Použitie zmäkčovača umožňuje optimálne využitie pracích prostriedkov SONET...
Bieliaci prostriedok 900g
4.48€
* na bielenie bieleho prádla,* na odstraňovanie škvŕn na bielom a stálofarebnom prádle,* na zjasnenie zošednutého prádla,* účinný od 50 stupňov Celzia,* bez optických zjasňovačov a syntetických bieliacich aktivátorov,* 3.časť modulárneho systému Sonett,* 100% biode..
* na bielenie bieleho prádla,* na odstraňovanie škvŕn na bielom a stálofar...
SONETT Prostriedok na žehlenie 1 L
4.98€
Výrobok v praktickom rozprašovači uľahčuje a zlepšuje výsledok žehlenia. Je vhodný pre materiál z bavlny, ľanu, konope a zmiešaný textil.Vyrobený z rastlinného organického škrobu, 100% biodegradabilný.Zloženie: kukuričný škrob*, derivát ricínového a olivového ..
Výrobok v praktickom rozprašovači uľahčuje a zlepšuje výsledok žehlenia. J...
Mydlové orechy
5.05€
1 kg mydlových orechov vydrží pre 4-člennú rodinu, ktorá perie 2-3x týždenne približne 10 - 12 mesiacov!Odporúčame pre prirodzené a ekologické pranie. Mydlové orechy sú šetrnejšie k farbám a bielizeň si oveľa dlhšie udrží jasné farby. Tieto orec..
1 kg mydlových orechov vydrží pre 4-člennú rodinu, ktorá perie 2-3x týžden...
SONETT Prostriedok na pranie vlny a hodvábu 1 L
6.23€
Tento prostriedok je šetrný k jemnej bielizni ako je vlna a hodváb. Obsahuje len rastlinné zložky, ktoré sú 100 % biodegradabilné. Prázdny obal si môžete znova doplniť.Zloženie: mydlo z olivového oleja*, mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid, rastlinný alko..
Tento prostriedok je šetrný k jemnej bielizni ako je vlna a hodváb. Obsahu...
SONETT Prostriedok na ošetrovanie vlny 300 ml
6.44€
Pre pravidelné čistenie a ošetrovanie citlivých vlnených odevov, obnovuje prirodzenú pružnosť a ohybnosť tkaniny, je 100% biologicky odbúrateľný.Zloženie: 15-30% lanolín, 15-30% olivové mydlo*, 5-15% cukrové tenzidy, 1-5% cetyl alkohol, 1% rastlinné zahusťovad..
Pre pravidelné čistenie a ošetrovanie citlivých vlnených odevov, obnovuje ...
SONETT Prostriedok na pranie COLOR 1,5l
7.58€
* dôsledne perie farebné prádlo a šetrí farby pomocou BIO mydiel z rastlinných olejov a cukrových tenzidov* svieža vôňa éterických olejov z rododendrónu a citrónovej trávy* vhodný pre všetky druhy vody, nie je nutné pridávať zmäkčovač vody* s mydlami z rastlinných ..
* dôsledne perie farebné prádlo a šetrí farby pomocou BIO mydiel z rastlin...
Bieliaci prášok Puer, 1000 g
7.90€
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka. Vhodný doplnok k mydlovým orechom. Používa sa pri praní bielej alebo silno znečistenej bielizne. PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný..
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kys...
SONETT Prášok na pranie 1,2 kg
8.75€
Použitie: na všetku bielu a farebnú bielizeň z bavlny, ľanu, konope a zmiešaného vlákna, od 40°C do 95°C.Je nevhodný na jemnú vlnu a hodváb, môžete použiť SONETT Tekutý prostriedok na vlnu a hodváb. Zložky prášku sú 100% biodegradabilné.Zloženie: mydlo z ..
Použitie: na všetku bielu a farebnú bielizeň z bavlny, ľanu, konope a...
SONETT Tekutý prostriedok na pranie 2 L
9.45€
Použitie: na biele a farebné prádlo, pre teploty od 40°C do 95°C, vhodný je aj pre tvrdú voduProstriedok je šetrný k Vám aj k prírode, jeho zložky sú 100% biodegradabilné. Prázdny obal si môžete znova doplniť.Zloženie: mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid,..
Použitie: na biele a farebné prádlo, pre teploty od 40°C do 95°C, vhodný j...
SONETT Tekutý prostriedok na pranie Neutral 2l
9.76€
* pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou*vynikajúci prostriedok na pranie bielej a farebnej bielizne* vhodný aj pre tvrdú vodu* 100% biodegradabilný* šetrný k Vám aj k prírode Zloženie:mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid, deriváty kokosového oleja, ras..
* pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou*vynikajúci prostriedok na pran...
SONETT Prášok na pranie 2,4 kg
12.58€
Použitie: na všetku bielu a farebnú bielizeň z bavlny, ľanu, konope a zmiešaného vlákna, od 40°C do 95°C.Je nevhodný na jemnú vlnu a hodváb, môžete použiť SONETT Tekutý prostriedok na vlnu a hodváb. Zložky prášku sú 100% biodegradabilné.Zloženie: mydlo z ..
Použitie: na všetku bielu a farebnú bielizeň z bavlny, ľanu, konope a...
SONETT Prostriedok na pranie COLOR 5l
20.30€
* dôsledne perie farebné prádlo a šetrí farby pomocou BIO mydiel z rastlinných olejov a cukrových tenzidov* svieža vôňa éterických olejov z rododendrónu a citrónovej trávy* vhodný pre všetky druhy vody, nie je nutné pridávať zmäkčovač vody* s mydlami z rastlinných ..
* dôsledne perie farebné prádlo a šetrí farby pomocou BIO mydiel z rastlin...
SONETT Tekutý prostriedok na pranie 5l
22.06€
* vynikajúci prostriedok na pranie s jemnou vôňou levandule,* pre teploty od 40°C do 95°C,* na biele a farebné prádlo,* vhodný aj pre tvrdú vodu,* 1.časť modulárneho systému Sonett,* 100% biodegradabilný,* šetrný k Vám aj k prírode,* prázdny obal si môžete znova do..
* vynikajúci prostriedok na pranie s jemnou vôňou levandule,* pre teploty ...
SONETT Aviváž 10 L
32.98€
* zjemňuje a zmäkčuje bielizeň,* zjasňuje farby – pomáha z bielizne vypláchnuť zvyšky pracieho prostriedku,* neutralizuje bielizeň - 100% biodegradabilná,* šetrná k Vám aj k prírode,* po vyprázdnení obalu možnosť opakovaného doplnenia . Zloženie:kyselina citró..
* zjemňuje a zmäkčuje bielizeň,* zjasňuje farby – pomáha z bielizne vyplác...
SONETT Prostriedok na pranie COLOR 10l
39.17€
* dôsledne perie farebné prádlo a šetrí farby pomocou BIO mydiel z rastlinných olejov a cukrových tenzidov* svieža vôňa éterických olejov z rododendrónu a citrónovej trávy* vhodný pre všetky druhy vody, nie je nutné pridávať zmäkčovač vody* s mydlami z rastlinných ..
* dôsledne perie farebné prádlo a šetrí farby pomocou BIO mydiel z rastlin...
SONETT Tekutý prostriedok na pranie 10l
41.27€
* vynikajúci prostriedok na pranie s jemnou vôňou levandule,* pre teploty od 40°C do 95°C,* na biele a farebné prádlo,* vhodný aj pre tvrdú vodu,* 1.časť modulárneho systému Sonett,* 100% biodegradabilný,* šetrný k Vám aj k prírode,* prázdny obal si môžete znova do..
* vynikajúci prostriedok na pranie s jemnou vôňou levandule,* pre teploty ...
SONETT Tekutý prostriedok na pranie Neutral 10l
41.27€
* pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou -vynikajúci prostriedok na pranie bielej a farebnej bielizne* vhodný aj pre tvrdú vodu* 100% biodegradabilný* šetrný k Vám aj k prírode Zloženie:mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid, deriváty kokosového oleja, ra..
* pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou -vynikajúci prostriedok na pra...
SONETT Prášok na pranie 10kg
45.00€
* na všetku bielu a farebnú bielizeň z bavlny, ľanu, konope a zmiešaného vlákna, od 40°C do 95°C,* nevhodný na jemnú vlnu a hodváb, použite SONETT tekutý prostr. na vlnu a hodváb,* 1.časť modulárneho systému Sonett,* 100% biodegradabilný Zloženie:mydlo z rastl..
* na všetku bielu a farebnú bielizeň z bavlny, ľanu, konope a zmiešaného v...
Zobrazenie 1 až 38 zo 38 (1 stránok)