BIO linka 0907 602 430

Dragon Superfoods


Soľ francúzska morská hrubá 500g
2.40€
Charakteristika: Táto soľ je svojím zložením minerálov podstatne odlišná od klasickej kuchynskej soli. Neprechádza žiadnym čistiacim procesom a zanecháva si jej prirodzenú šedú farbu a zľahka vlhké kryštály. Obsahuje významné množstvo jódu, brómu a ďalších min..
Charakteristika: Táto soľ je svojím zložením minerálov podstatne odlišná...
Amarant zrno BIO 500g
2.48€
Charakteristika:Už naši predkovia vedeli, že je výborným zdrojom živín. Amarant nie je obilninou, ale látkovým zastúpením sa obilninám približuje. Má viacnásobné zastúpenie bielkovín v porovnaní s inými zrnami. Okrem toho obsahuje prospešné tuky, vitamíny..
Charakteristika:Už naši predkovia vedeli, že je výborným zdrojom živín.&nb...
Arónia plod sušený BIO 150g
3.17€
Charakteristika:Arónia je zdrojom vitamínov A, E, K, P, B2, B6, minerálnych látok železa, jódu, flavonoidov, antokyánov, polyfenolov, ale aj aminokyselín a enzýmov. Vďaka tomu má arónia blahodarné účinky na celý ľudský organizmu a podporu zdravia. Pozitívne vp..
Charakteristika:Arónia je zdrojom vitamínov A, E, K, P, B2, B6, minerálnyc...
Cukor palmový kokosový BIO 250g
3.60€
Charakteristika: Kokosový palmový cukor je veľmi cenný produkt. Získava sa z nektáru kvetov kokosovej palmy. Prirodzene sa suší na slnku, až kým sa nevytvoria kryštáliky. Pochádza z Indonézie, kde si na jeho získavaní dávajú záležať pôvodní obyvatelia. Je význam..
Charakteristika: Kokosový palmový cukor je veľmi cenný produkt. Získava s...
Quinoa čierna BIO 250g
4.80€
Charakteristika: Quinoa je pseudo obilie, ktoré je špecifické svojím zložením. Je to prirodzene bezgluténová (bezlepková) potravina. Obsahuje množstvo pre človeka významných látok. Je silným zdrojom plnohodnotných bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a stopo..
Charakteristika: Quinoa je pseudo obilie, ktoré je špecifické svojím zlož...
Prášok Baobab BIO RAW 100g
6.00€
Charakteristika: Má výnimočne vysoký obsah antioxidantov a esenciálnych minerálov. Zároveň je jeho produkcia etická a dlhodobo udržateľná. Dužina plodov afrických stromov Baobab (Adansonia Digitata L.) prekypuje nutričnými látkami, vďaka ktorých množstvu sa pov..
Charakteristika: Má výnimočne vysoký obsah antioxidantov a esenciálnych m...
Chia semienko BIO RAW 500g
10.80€
Charakteristika: Chia semienka (Salvia hispanica) sú zvláštne významným obsahom omega-3 a omega-6 mastných kyselín (obsahuje 100% odporúčanej dennej dávky). Okrem toho sú zdrojom vlákniny, vitamínov skupiny B a vápnika. 100g semienok obsahuje 5 násobne viac vápni..
Charakteristika: Chia semienka (Salvia hispanica) sú zvláštne významným o...
Prášok Reishi BIO RAW 100g
13.20€
Charakteristika: Huba Reishi bola používaná v mnohých ázijských kultúrach tisícky rokov pre svoje blahodárne účinky na zdravie. Označuje sa ako „Zázračná huba“ tiež „Cisárska huba nesmrteľnosti alebo „huba večnej mladosti“, pre jej overenú schopnosť omladzovať or..
Charakteristika: Huba Reishi bola používaná v mnohých ázijských kultúrach...
Zobrazenie 1 až 8 zo 8 (1 stránok)