BIO linka 0907 602 430

Dragon Superfoods


Soľ francúzska morská hrubá 500g
2.40€
Charakteristika: Táto soľ je svojím zložením minerálov podstatne odlišná od klasickej kuchynskej soli. Neprechádza žiadnym čistiacim procesom a zanecháva si jej prirodzenú šedú farbu a zľahka vlhké kryštály. Obsahuje významné množstvo jódu, brómu a ďalších min..
Charakteristika: Táto soľ je svojím zložením minerálov podstatne odlišná...
Quinoa čierna BIO 250g
4.80€
Charakteristika: Quinoa je pseudo obilie, ktoré je špecifické svojím zložením. Je to prirodzene bezgluténová (bezlepková) potravina. Obsahuje množstvo pre človeka významných látok. Je silným zdrojom plnohodnotných bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a stopo..
Charakteristika: Quinoa je pseudo obilie, ktoré je špecifické svojím zlož...
Prášok Baobab BIO RAW 100g
6.00€
Charakteristika: Má výnimočne vysoký obsah antioxidantov a esenciálnych minerálov. Zároveň je jeho produkcia etická a dlhodobo udržateľná. Dužina plodov afrických stromov Baobab (Adansonia Digitata L.) prekypuje nutričnými látkami, vďaka ktorých množstvu sa pov..
Charakteristika: Má výnimočne vysoký obsah antioxidantov a esenciálnych m...
Prášok Reishi BIO RAW 100g
13.20€
Charakteristika: Huba Reishi bola používaná v mnohých ázijských kultúrach tisícky rokov pre svoje blahodárne účinky na zdravie. Označuje sa ako „Zázračná huba“ tiež „Cisárska huba nesmrteľnosti alebo „huba večnej mladosti“, pre jej overenú schopnosť omladzovať or..
Charakteristika: Huba Reishi bola používaná v mnohých ázijských kultúrach...
Zobrazenie 1 až 4 zo 4 (1 stránok)