BIO linka 0907 602 430

Dr.Egrt


Pro Ginkgo 30 kapsúl
12.90€
Pomáha zlepšiť krvný obeh v tele, pri pocite studených rúk a nôh. Podporuje obehový systém. Pamäť a sústredenie. Podporuje mozgovú činnosť.Pro Ginkgo 30 kapsúlŽivot bez nepríjemného pocitu studených rúk a nôhPrečo odporúčame Pro Ginkgo?Pomáha zlepšiť krvný obe..
Pomáha zlepšiť krvný obeh v tele, pri pocite studených rúk a nôh. Podporuj...
Svalová terapia Eucalyptus a gaštan 215 ml
13.20€
Svalová terapia Eucalyptus a gaštan je určená ako pomoc na úľavu pri bolestiach kĺbov, svalov, chrbta je účinná na pomoc pri ťažkostiach spojených s artritídou, reumatizmom má veľmi priaznivé pôsobenie na horné dýchacie cesty, ak je gél nanesený na hor..
Svalová terapia Eucalyptus a gaštan je určená ako pomoc na úľavu pri ...
Svalová terapia Menthol a kostival 215 ml
13.20€
Svalová terapie Mentol a kostihoj Extra silný, chladivý efekt je určená ako pomoc na úľavu pri bolestiach kĺbov, svalov, chrbta priaznivo pôsobí pri ťažkostiach spojených s artritídou, reumatizmom dlhotrvajúce pôsobenie rýchly nástup pomoci ..
Svalová terapie Mentol a kostihoj Extra silný, chladivý efekt je ur...
Tea Tree Oil - olej z čajovníka
13.20€
Olej z čajovníka - Tea Tree Oil má významné pôsobenie: antiseptické baktericídne a fungicídne, čiže pôsobí dezinfekčne, ničí baktérie, kvasinky, plesne. Je prakticky nedráždivý i pre veľmi citlivé tkanivo. Používa sa na vonkajšie ošetre..
Olej z čajovníka - Tea Tree Oil má významné pôsobenie: antise...
Telové mlieko Aloe Vera so zeleným čajom
Telové mlieko s Aloe Vera
14.40€
Telové mlieko s Aloe Vera (Dr. Egrt) Je určené ku každodennej starostlivosti a regeneráciu pokožky Vášho tela i rúk. je to výdatný a jemný prostriedok starostlivosti o pokožku celého tela so zvláčňujúcim účinkom. Aloe Vera obsahuje až 200 druhov účinn..
Telové mlieko s Aloe Vera (Dr. Egrt) Je určené ku každodennej staros...
Zobrazenie 1 až 6 zo 6 (1 stránok)