BIO linka 0907 602 430

Šampóny a mydlá
Oléanat Mydlo Marseille, biele 300 g
2.99€
Tradičné francúzske mydlo "Savon de Marseille" v klasickom tvare kocky, bez parfémov,biele: * starostlivosť a hydratácia i pre veľmi citlivú pokožku a odporúča sa predovšetkým pre pokožku detí a batoliat a na alergickú pokožku * vhodné na použitie aj na holenie..
Tradičné francúzske mydlo "Savon de Marseille" v klasickom tvare kocky, be...
Oléanat Mydlo Marseille, zelené 300 g
2.99€
Tradičné francúzske mydlo "Savon de Marseille" v klasickom tvare kocky, bez parfémov,zelené: * starostlivosť a hydratácia pokožky, vhodné i pre veľmi citlivú pokožku a odporúča sa predovšetkým pre pokožku detí a batoliat a na alergickú pokožku * vhodné na použi..
Tradičné francúzske mydlo "Savon de Marseille" v klasickom tvare kocky, be...
Bio mydlo s oslím mliekom, 100g
4.80€
100% prírodné mydlo bez parafénov a farbív. Prírodné mydlo obsahuje okrem organického oslieho mlieka aj bambucké maslo, ktoré pleť dokonale hydratuje, je vhodné na telo, pleť, suchú či detskú pokožku. Vôňu mu dodávajú esenciálne oleje...
100% prírodné mydlo bez parafénov a farbív. Prírodné mydlo&...
Nechtíkové rastlinné mydlo 100 g
5.49€
Rastlinné mydlo s výťažkami nechtíka, rumančeka, kosatca a fialky čistí mimoriadne jemne a šetrne, poteší každú, aj citlivú pokožku. Zvlášť vhodné je na jemnú detskú pokožku. Pomáha regulovať vlastnú vlhkosť pokožky. Podporuje rozvoj pokožky a hojivé procesy v nej...
Rastlinné mydlo s výťažkami nechtíka, rumančeka, kosatca a fialky čistí mi...
Nechtíkový detský šampón 200 ml
9.49€
Šampón vhodný na umývanie vlasov i sprchovanie celého tela. Prípravok je mimoriadne šetrný k očiam – bežne neštípe v očiach. Prekvapí najmä jeho výdatnosť, na umytie stačí malé množstvo - po zmiešaní s vodou nadobúda šampón výrazne väčší objem. Obsiahnutý..
Šampón vhodný na umývanie vlasov i sprchovanie celého tela. Prípravok...
Nechtíkový dojčenský kúpeľ WELEDA 200 ml
11.78€
Znižuje vysušujúci vplyv mestskej vody na pokožku, navracia jej tuk, podporuje zdravú rovnováhu jemnej pokožky dojčiat a detí. Výťažok biodynamicky pestovaného nechtíka účinne upokojuje a utišuje. Po kúpeli odporúčame podľa potreby naniesť na pokožku nechtíkový koj..
Znižuje vysušujúci vplyv mestskej vody na pokožku, navracia jej tuk, podpo...
Nechtíkový kúpeľ s bylinkami WELEDA 200 ml
11.78€
Terapeuticky a celostne koncipovaná prísada ošetruje, upokojuje, harmonizuje vývoj. Jemný prehrievajúci kúpeľ pôsobí vyrovnávajúco, podporuje pokojný spánok rozšantených detí. Pri sklonoch k zápalom pokožky preukazujú výborný zdravie podporujúci účinok obsiahnuté v..
Terapeuticky a celostne koncipovaná prísada ošetruje, upokojuje, harmonizu...
Zobrazenie 1 až 7 zo 7 (1 stránok)