BIO linka 0907 602 430

Starostlivosť o zuby
Curanatura Zubná kefka Bamboo
3.60€
Zubná kefka s rúčkou z tepelne ošetreného vláken bambusovej trstiny vypestovanej trvalo udržateľným spôsobom. Bambus obsahuje látku bambusový - kun, ktorá je prirodzene antibakteriálna a antimikrobiotická, takže bambus má prirodzenú ochranu proti škodcom a plesniam..
Zubná kefka s rúčkou z tepelne ošetreného vláken bambusovej trstiny vypest...
Curanatura Zubná kefka Health
3.60€
Rúčka zubnej kefky je z z tepelne ošetrených vláken bambusovej trstiny vypestovanej trvalo udržateľným spôsobom. Bambus má prirodzenú ochranu proti škodcom a plesniam a z tohto dôvodu nie je potrebné používať na jeho pestovanie pesticídy alebo hnojivá. Vďačí za to ..
Rúčka zubnej kefky je z z tepelne ošetrených vláken bambusovej trstiny vyp...
Zubná kefka CURANATURA BAMBOO
3.60€
Táto zubná kefka je vyrobená z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Extra mäkké štetinky sú vyrobené z obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy a kefka ako celok je bezozvyšk..
Táto zubná kefka je vyrobená z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bamb...
Tyčinka na pery Everon 4 g
4.97€
Vybraná kompozícia prírodných zložiek vytvára prirodzený faktor ochrany 4, takže tyčinka neobsahuje syntetický UV-filter. Chráni pred pôsobením vetra, chladu, sucha alebo horúčavy, predchádza páleniu alebo popraskaniu. Prírodné zložky Everonu chránia citlivé pery p..
Vybraná kompozícia prírodných zložiek vytvára prirodzený faktor ochrany 4,...
Nechtíková zubná pasta 75 ml
5.22€
Zubná pasta bez mentolu s čistiacou zložkou z kriedy čistí jemne, ale dôkladne. Pravidelné čistenie odstráni mikrobiálny zubný povlak a chráni tak pred zubným kazom. Výťažok z nechtíka predchádza zápalom a pomáha udržiavať ústnu dutinu zdravú. Pasta je vhodná pre ľ..
Zubná pasta bez mentolu s čistiacou zložkou z kriedy čistí jemne, ale dôkl...
Rastlinný zubný gél 75 ml
5.22€
Nepenivý gél na nerozpustnej kremičitej báze s výťažkami z myrhy, rataňového koreňa, obsahujúci tiež prírodné silice podporujúce čistiace účinky. Šetrne čistí zuby i pri precitlivelosti ďasien a zubných krčkov. Výťažky liečivých rastlín udržujú mikroflóru úst v pri..
Nepenivý gél na nerozpustnej kremičitej báze s výťažkami z myrhy, rataňové...
Rataňová zubná pasta 75 ml
5.22€
Zubná pasta s minerálnou čistiacou zložkou z prírodnej plavenej kriedy pri pravidelnom používaní pomáha odstrániť zubný kameň, predchádzať zubnému kazu. Výťažok z peruánskej ratane nachádzajúci sa v paste je známy svojimi adstringentnými účinkami, posilňuje a sťahu..
Zubná pasta s minerálnou čistiacou zložkou z prírodnej plavenej kriedy pri...
Šalviový balzam na ďasná 30 ml
5.36€
Gélový prípravok na ďasná s rastlinnými výťažkami posilňuje a spevňuje ďasná, zvyšuje ich odolnosť. Pomáha pri krvácavosti a zápaloch, poraneniach, paradentóze, otlakoch zapríčinených nosením zubnej protézy. Ak nie je určené inak používa sa po každom umytí zubov a ..
Gélový prípravok na ďasná s rastlinnými výťažkami posilňuje a spevňuje ďas...
Soľná zubná pasta 75 ml
5.49€
Nepenivá zubná pasta, ktorá má vďaka obsahu minerálnych solí, výťažkom z myrhy a pagaštana konského vysoký čistiaci účinok. Podporuje tvorbu slín a tým samočistiacu schopnosť ústnej dutiny. Neutralizuje kyslé zvyšky jedál, ktoré narúšajú zubnú sklovinu, posilňujú ď..
Nepenivá zubná pasta, ktorá má vďaka obsahu minerálnych solí, výťažkom z m...
Ústna voda 50 ml
7.49€
Mnohostranný prípravok pre ústa a hrdlo na rastlinnej báze. Obsiahnuté zložky podporujú prirodzené funkcie sliznice ústnej dutiny a ústnej mikroflóry, spevňujú ďasná, pomáhajú pri krvácaní ďasien. Voda pôsobí ako prírodný dezinfikátor, má preventívne, protizápalové..
Mnohostranný prípravok pre ústa a hrdlo na rastlinnej báze. Obsiahnuté zlo...
Baobab olej 100 ml
14.12€
Špeciálny olej lisovaný za studena zo semien plodu baobab, získaný prostredníctvom Spravodlivého obchodu (Fair trade) priamo od afrických spracovateľov tohto oleja. Nákupom tohto olej týmto ľuďom zabezpečíte príjem, ktorý im pomôže udržať rozvoj svojej komunity.&nb..
Špeciálny olej lisovaný za studena zo semien plodu baobab, získaný prostre...
Zobrazenie 1 až 11 zo 11 (1 stránok)