BIO linka 0907 602 430

Šampóny
Regeneračný a hydratačný šampón - Basis sensitive 200ml
5.00€
Vlhkosť a plnosť pre poškodené a slabé vlasy Šampón s Bio aloe vera a Bio extraktom chmeľu poskytuje suchým vlasom dostatok vlhkosti. Ochrana rastliným keratínom a pšeničným proteínom  vyhladí štruktúru vlasov a dodá vlasom pružnosť a plnosť. Zloženi..
Vlhkosť a plnosť pre poškodené a slabé vlasy Šampón s Bio aloe vera a...
Šampón pre citlivú a podráždenú pokožku - mandľový 200ml
5.00€
Jemný šampón pre citlivú a podráždenú pokožku hlavy.Obsahuje BIO mandľový extrakt  a extrakt z BIO vilínu, ktoré upokojujú citlivú a podráždenú  vlasovú pokožku a obnovujú jej prirodzenú rovnováhu. Tenzidy z kokosu a cukru veľmi jemne čistia vlasy a pokož..
Jemný šampón pre citlivú a podráždenú pokožku hlavy.Obsahuje BIO mandľový ...
Šampón pre normálne a mastné vlasy - citrónový 200ml
5.00€
Pre normálne a mastné vlasy Šampón Balance s vysoko kvalitným BIO citrónom a BIO mätou revitalizuje a osviežuje unavené vlasy. Pomáha zabrániť ich opätovnému masteniu bez toho, aby ich pritom vysúšal. Ošetrujúca formula s výťažkami z bio citróna a bio mäty spo..
Pre normálne a mastné vlasy Šampón Balance s vysoko kvalitným BIO cit...
Šampón pre objem - pomarančový 200ml
5.00€
Pre jemné vlasy a ich objem.Šampón obsahujúci BIO pomaranč a BIO extrakty zo zeleného čaju, posilňuje jemné vlasy od korienkov ku ich končekom a napomáha vlasom získať väčší objem. Výťažky získané z kokosových orechov a cukru obzvlášť jemne čistia vlasy. Betaín, v ..
Pre jemné vlasy a ich objem.Šampón obsahujúci BIO pomaranč a BIO extrakty ...
Šampón proti lupinám s nevädzou Lavera 200 ml
5.00€
Pre odstránenie lupín a k vyváženiu pokožky hlavy.Vlasová pokožka je jemne zbavená lupín a to vďaka receptúre obsahujúcej jemné kokosové a cukrové tenzidy v kombinácii s BIO nevädzovým extraktom. BIO šalvia upokojuje a upravuje pokožku v kombinácii s výťažkami z BI..
Pre odstránenie lupín a k vyváženiu pokožky hlavy.Vlasová pokožka je jemne...
Pšeničný šampón proti lupinám 190 ml
9.96€
Lupiny sú nepríjemný dôsledok pokožky hlavy, ktorej chýba rovnováha. Môže byť vysušená, ale vy máte pocit, že sa vlasynadmerne mastia. V prvom rade je potrebné&..
Lupiny sú nepríjemný dôsledok pokožky hlavy, ...
Šampón Objem pšeničných klíčkov, 250 ml
12.00€
Šampón Objem pšeničných klíčkov je určený najmä pre jemné vlasy a vlasy slabé.Dodáva takýmto vlasom objem a lesk pričom vlasy posilňuje aj z vnútra. Pšeničné proteíny a pšeničný olej, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, podporujú ..
Šampón Objem pšeničných klíčkov je určený najmä pre jemné vlasy a vlasy sl...
Šampón Rovnováha divokých bylín, 250 ml
12.00€
Rovnováha divokých bylín je šampón zabezpečujúci rovnováhu pre mastné vlasy.Zabraňuje zároveň tvorbe lupín. Obsahuje starostlivo vybrané byliny (rozmarín,šalvia a žihľava), ktoré upokojujú pokožku hlavy a podporujú jej vlastnú regeneráciu. Zabezpečov..
Rovnováha divokých bylín je šampón zabezpečujúci rovnováhu pre mastné vlas...
FREISTIL, šampón, 250 ml
12.29€
Tento neparfémovaný bio šampón je vhodný pre veľmi citlivú pokožku hlavy.Jemné cukrové tenzidy šetrne umývajú vlasy a podporujú zdravý rast vlasov. Jojobový olej zabraňuje ich vysúšaniu a aloe vera im poskytuje dostatočnú vlhkosť. Bio šampón&nbs..
Tento neparfémovaný bio šampón je vhodný pre veľmi citlivú pokožku hlavy.J...
Zobrazenie 1 až 9 zo 9 (1 stránok)