BIO linka 0907 602 430

Tónovacie šampóny
Auburn, prírod. šampón s výťažkom z henny, farba bordová, 250 ml
5.90€
Auburn, prírodný šampón s výťažkom z henny zn. Henné Color je vhodný pre vlasy farby bordovej. Obohatený o výťažky z henny, má dvojaký účinok. Pomáha udržiavať dosiahnutý farebný odtieň vlasov a zabezpečuje im krásny lesk. Vďaka veľmi jemný..
Auburn, prírodný šampón s výťažkom z henny zn. Henné Color je vhodný&...
Blond Doré, prírod. šampón z henny, farba Zlatá Blond , 250 ml
5.90€
Blond Doré, prírodný šampón s výťažkom z henny a harmančeka, farba Zlatá Blond je vhodný pre vlasy farby blondObohatený o výťažky z henny, má dvojaký účinok. Pomáha udržiavať dosiahnutý farebný odtieň vlasov a zabezpečuje imkrásny lesk. Vďaka veľmi jemným..
Blond Doré, prírodný šampón s výťažkom z henny a harmančeka, farba Zlatá B...
Brun, prírod. šampón s výťažkom z henny, farba hnedá, 250 ml
5.90€
Brun, prírod. šampón s výťažkom z henny, farba hnedá zn. Henné Color je vhodný pre vlasy farby hnedej. Obohatený o výťažky z henny, má dvojaký účinok. Pomáha udržiavať dosiahnutý farebný odtieň vlasov a zabezpečuje im krásny lesk. Vďaka veľ..
Brun, prírod. šampón s výťažkom z henny, farba hnedá zn. Henné Color ...
Chatain, prír. šampón s výťažkom z henny, farba gaštan, 250 ml
5.90€
Chatain, prírodný šampón s výťažkom z henny zn. Henné Color je vhodný pre vlasy farby gaštanovej. Obohatený o výťažky z henny, má dvojaký účinok. Pomáha udržiavať dosiahnutý farebný odtieň vlasov a zabezpečuje im krásny lesk. Vďaka veľmi je..
Chatain, prírodný šampón s výťažkom z henny zn. Henné Color je vhodný...
Cuivré, prírod. šampón s výťažkom z henny, farba medená, 250 ml
5.90€
Cuivré, prírodný šampón s výťažkom z henny zn. Henné Color je vhodný pre vlasy farby medenej. Obohatený o výťažky z henny, má dvojaký účinok. Pomáha udržiavať dosiahnutý farebný odtieň vlasov a zabezpečuje im krásny lesk. Vďaka veľmi jemným..
Cuivré, prírodný šampón s výťažkom z henny zn. Henné Color je vhodný&...
Neutré, prírod. šampón s výťažkom z henny, bezfarebný, 250 ml
5.90€
Neutré, prírodný šampón s výťažkom z henny, bezfarebný sa odporúča pre použitie na vlasy všetkých farieb. Pripraví vlasy na aplikáciu práškovej farby alebo krémovej farby na vlasy zn. Henne Color.Prírodné šampóny z henny zn. Henne Colo..
Neutré, prírodný šampón s výťažkom z henny, bezfarebný sa odporúča pr...
Noir, prírod. šampón s výťažkom z henny, farba čierna, 250 ml
5.90€
Noir, prírodný šampón s výťažkom z henny zn. Henné Color je vhodný pre vlasy farby čiernej. Obohatený o výťažky z henny, má dvojaký účinok. Pomáha udržiavať dosiahnutý farebný odtieň vlasov a zabezpečuje im krásny lesk. Vďaka veľmi jemným č..
Noir, prírodný šampón s výťažkom z henny zn. Henné Color je vhodný&nb...
Zobrazenie 1 až 7 zo 7 (1 stránok)