BIO linka 0907 602 430

Balzamy a oleje

Balzamy a oleje
Makadamiový olej
4.04€
Makadamiový olej je výborný najmä k masážam. Býva dôležitou súčasťou najkvalitnejších základných masážnych zmesí. V kozmetickej starostlivosti hraje prvoradú úlohu nakoľko obsahuje vitamíny A, B, E a ochranný UV-faktor 3 až 4. Má skveléregeneračné účinky,..
Makadamiový olej je výborný najmä k masážam. Býva dôležitou súčasťou ...
Marhuľový olej
4.18€
Marhuľový olej lisovaný za studena je vhodný pre starostlivosť o pleť a masáže, vhodný pre všetky typy pokožky. Vynikajúci je najmä pre starostlivosť o jemnú, veľmi citlivú pleť a detskú pokožku - pre bábätká a malé deti. Má zvláčňujúce a vysoko regeneračné úč..
Marhuľový olej lisovaný za studena je vhodný pre starostlivosť o pleť...
Amla Powder, prírodný vlasový kondicionér, 100 g
4.25€
Indický práškový rastlinný regeneračný zábal na vlasy zo sušených plodov stromu Amalaki (Embilika lekárska) s mierne stmavujúcimi tonovacími účinkami. Tento výnimočný plod je pre svoj bohatý zdroj antioxidantov už po storočia používaný v systéme..
Indický práškový rastlinný regeneračný zábal na vlasy zo sušenýc...
Aritha Powder 100 g, vlasový zábal a šampón
4.25€
Aritha Powder je prírodný čistiaci prostriedok doporučený ajurvédskymi odborníkmi pre umývanie mastných vlasov, ktorý má vynikajúce mycie a penivé vlastnosti.Pre svoje mycie schopnosti sa dá použiť aj pre umývanie pokožky tela namiesto bežného m..
Aritha Powder je prírodný čistiaci prostriedok doporučený ajurvédskym...
Neem Powder, silné prírodné tonikum, 100 g
4.25€
Neem (Azadirachta Indica) je strom pochádzajúci z tropického pásma juhovýchodnej Ázie. Neemový prášok je známy pre svojeantibakteriálne vlastnosti. Listy neemu sa používali počas stáročí na umývanie a dezinfekciu pokožky. Pokožka je po použití tohto prášk..
Neem (Azadirachta Indica) je strom pochádzajúci z tropického pásma ju...
Shikakai Powder 100 g, vlasový zábal a šampón
4.25€
hikakai Powder je indický prírodný vlasový šampón, ktorý je vhodný aj na ako vynikajúci vlasový zábal. Shikakai vyživuje, regeneruje, pôsobí proti lupinám, podporuje rast a zdravú funkciu vlasov. Shikakai Powder je vynikajúci pre vlasy..
hikakai Powder je indický prírodný vlasový šampón, ktorý je vhod...
Levanduľa, kvetinová pleťová voda
4.46€
Levanduľová kvetinová voda vzniká z čerstvých levanduľových kvetov. Táto biokozmetika je vhodná pre všetky typy pleti. Čistí, upokojuje a mierne dezinfikuje. K osvieženiu na cestách, k obkladom alebo na potieranie. Uľahčuje rozčesávanie vlasov, ..
Levanduľová kvetinová voda vzniká z čerstvých levanduľových kvetov. T...
Konopný olej
4.52€
Konopný olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny a obsahuje mnoho látok prospešných pre ľudský organizmus. Je veľmi účinný pri starostlivosti o suchú a citlivú pokožku postihnutú ekzémami a lupienkou. Vyvážený obsah omega nenasytených m..
Konopný olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny a obsa...
Medovka, kvetinová pleťová voda
4.78€
Medovka - kvetinová pleťová voda. Tento produkt biokozmetiky sa získava z čerstvých listov medovky s vôňou citrusov. Je vhodná pre všetky typy pleti, najmä však pre citlivú pleť. Čistí, tonizuje a posilňuje pleť. K osvieženiu na cestách, k obkla..
Medovka - kvetinová pleťová voda. Tento produkt biokozmetiky sa ...
Kondicionér vlasový jablkový 150ml
5.00€
Lavera Jablkový Kondicionér s cennými BIO rastlinnými zložkami zlepšuje vlasovú štruktúru a uľahčuje ich rozčesávanie. Posilňuje vlasy od korienkov ku končekom, hydratuje a prevonia vlasy unikátnou vôňou, zažijete osviežujúci zážitok. Ideálny doplnok k starostlivos..
Lavera Jablkový Kondicionér s cennými BIO rastlinnými zložkami zlepšuje vl...
Kondicionér vlasový nechtíkový 150ml
5.00€
Lavera Nechtíkový vlasový kondicionér s cennými BIO rastlinnými zložkami regeneruje lámavé a poškodené vlasy.  Chráni vlasy od korienkov ku končekom, dodáva im bohatú starostlivosť a prepožičiava im lesk. Ideálny doplnok k starostlivosti Lavera nechtíkový..
Lavera Nechtíkový vlasový kondicionér s cennými BIO rastlinnými zložkami r...
Bio arganový olej - ELIXÍR KRÁSY
5.40€
Bio arganový olej je veľmi vzácny a mimoriadne cenný olej so silnými antioxidačními zložkami, vysokým obsahom nenasýtených mastných kyselín a nezvyčajne vysokým množstvom vitamínov A,E a F. Lisovaný za studena z jadier plodu argánia, rastúceho výlučne v Maroku..
Bio arganový olej je veľmi vzácny a mimoriadne cenný olej so silnými ...
Bio panenský kokosový olej 50g
5.58€
Panenský bio kokosový olej zakúpený prostredníctvom Fair trade (Spravodlivého obchodu) od spoločenstiev žijúcich na tichomorských ostrovoch (Filipíny).Panenský bio kokosový olej zn. Akamuti získal cenu BEAUTY AWARDS 2012 udeľovanú časopisom GREEN PARENT ako na..
Panenský bio kokosový olej zakúpený prostredníctvom Fair trade (Sprav...
Balzam kondicionér, 250 ml
5.70€
Balzam kondicionér zn. Henne Color obohatený o prírodné výťažky z henny vďaka obsiahnutým aktívnym zložkám revitalizuje vaše vlasy.Pridajte dávku balzamu vo veľkosti orecha na každých 100g práškovej henny farby na vlasy a podporíte jej farbiace kvali..
Balzam kondicionér zn. Henne Color obohatený o prírodné výťažky z hen...
Červený palmový olej 50g
5.89€
Výnimočny a krásný africký olej s tmavooranžovým zafarbením je bohatým zdrojom vitamínu E a pro-vitamínu A vo forme karotenoidov. Obsahuje 15-krát viac karotenoidov než mrkva čo vysvetľuje jeho sýtu farbu. Taktiež obsahuje vitamín D a K, ktoré sa bežne v rastlinnýc..
Výnimočny a krásný africký olej s tmavooranžovým zafarbením je bohatým zdr...
Neutre,  Henné Color 100 g - bezfarebná
5.90€
Francúzsky práškový rastlinný regeneračný vlasový zábal bez tonovacích účinkov vhodný pre sveltohnedé až čierne vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými zábalmi a tiež v zmesi s rastlinnými v..
Francúzsky práškový rastlinný regeneračný vlasový zábal bez tono...
Quinquina, Henné Color 100 g - bylinková
5.90€
Francúzsky práškový rastlinný regeneračný vlasový zábal bez tonovacích účinkov vhodný pre blond až čierne vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými zábalmi a tiež v zmesi s rastlinnými vlasový..
Francúzsky práškový rastlinný regeneračný vlasový zábal bez tono...
Konopný balzam na vlasy 30ml-DELIBUTUS
6.00€
KONOPNÝ BALZAM NA VLASY 30MLDoprajte svojim vlasom a pokožke hlavy dotyk tých najkvalitnejších rastlinných olejov, ktoré nám príroda dáva. Konopný balzam na vlasy s jojobovým olejom výborne pôsobí proti štiepeniu a krpateniu vlasov, dodáva im prirodzený l..
KONOPNÝ BALZAM NA VLASY 30MLDoprajte svojim vlasom a pokožke hlavy dotyk t...
 Auburn, tonizujúca a vyživujúca maska, farba bordová, 150 ml
7.00€
Auburn, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-vďaka prírodnému komplexu aktivačných látok osvieži farbu vašich vlasov:rastlinný olej bio Karité (Bambucké maslo) – dodá oslabeným vlasom potrebnú výživu a ..
Auburn, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-v...
Bio nimbový olej (Neem olej)
7.00€
Bio Nimbový olej (Neem olej) sa získava z vysoko ceneného indického stromu Nimba, ktorý má úžasné vlastnosti a je intenzívne používaní v ayurvédskych a homeopatických preparátoch. Považovaný za „dedinský liek“ je nimba považovaná za univerzálny liečivý pr..
Bio Nimbový olej (Neem olej) sa získava z vysoko ceneného indického s...
Blond Doré, tonizujúca a vyživujúca maska, farba blond, 150 ml
7.00€
Blond Doré, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-vďaka prírodnému komplexu aktivačných látok osvieži farbu vašich vlasov:rastlinný olej bio Karité (Bambucké maslo) – dodá oslabeným vlasom potrebnú výživu a&n..
Blond Doré, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efek...
Brun, tonizujúca a vyživujúca maska, farba hnedá, 150 ml
7.00€
Brun, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-vďaka prírodnému komplexu aktivačných látok osvieži farbu vašich vlasov:rastlinný olej bio Karité (Bambucké maslo) – dodá oslabeným vlasom potrebnú výživu a po..
Brun, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-vďa...
Chatain , tonizujúca a vyživujúca maska, farba gaštanová, 150 ml
7.00€
Chatain, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-vďaka prírodnému komplexu aktivačných látok osvieži farbu vašich vlasov:rastlinný olej bio Karité (Bambucké maslo) – dodá oslabeným vlasom potrebnú výživu a ..
Chatain, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-...
Cuivré , tonizujúca a vyživujúca maska, farba medená, 150 ml
7.00€
Cuivré, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-vďaka prírodnému komplexu aktivačných látok osvieži farbu vašich vlasov:rastlinný olej bio Karité (Bambucké maslo) – dodá oslabeným vlasom potrebnú výživu a ..
Cuivré, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-v...
Murumuru, vlasové maslo 50 g
7.50€
Palma murumuru (Astrocaryum murumuru) rastie najmä na severe Brazílie, najviac v oblasti Maranhao. Maslo sa získava z jadier plodov tejto palmy, ktorá rastie voľne v prírode t.j. nepestuje sa umelo na plantážach, takže nie je ošetrovaná pesticídmi alebo umelými hno..
Palma murumuru (Astrocaryum murumuru) rastie najmä na severe Brazílie, naj...
Rakytníkový olej
7.60€
Rakytníkový olej je unikátny olejový extrakt, ktorý má protizápalové a regeneračné účinky. Vhodný pre použitie v prípadekožných problémov, akné, ekzémov i psoriázy. Okrem toho zvyšuje pružnosť pokožky, urýchľuje hojenie rán azamedzujem..
Rakytníkový olej je unikátny olejový extrakt, ktorý má protizápalové ...
Kokosový olej Baraka, 300 ml-BARAKA
7.90€
100% prírodný kokosový olej Baraka je zdravou variantou oleja nie len na varenie. Obsahuje viac než 92 % mastných kyselín so stredne dlhým reťazcom (MCFA), z korých najznámejší v tomto oleji je kyselina laurová. Tá je tu obsiahnutá z 50 %. Neobsahuje..
100% prírodný kokosový olej Baraka je zdravou variantou oleja nie len na v...
Kávové maslo
7.96€
Kávové maslo sa získava z kávových zŕn lisovaných za studena. Následne prejde takýto olej procesom hydrogenizácie a zmení sa z tekutej formy do formy jemného masla, ktoré má veľmi aromatickú vôňu čerstvo praženej kávy. Pokožke a vlasom dodáva hodvábny vzhľad.Ideáln..
Kávové maslo sa získava z kávových zŕn lisovaných za studena. Následne pre...
Bio kokosový olej, 250 ml
8.50€
Bio kokosový olej má zloženie, ktoré je mimoriadne blízke zloženiu tukov v ľudskej pokožke. Preto sa rýchlo vstrebáva a telo ho veľmi ľahko prijíma. Z týchto dôvodov je panenský kokosový olej veľmi obľúbený ako telové mlieko, telový krém, či pleťový ..
Bio kokosový olej má zloženie, ktoré je mimoriadne blízke zloženiu tukov v...
Avokádový olej 100 ml
8.55€
Avokádový olej je výnimočne bohatý olej, ktorý obsahujúci magnézium, lecitín, esenciálne mastné kyseliny a vitamín E, vitamín A, vitamíny skupiny B (B1 a B2), vitamín D a beta-karotén. Úžasný pre vypnutie pokožky, pretože posilňuje kožné membrány a regeneruje ..
Avokádový olej je výnimočne bohatý olej, ktorý obsahujúci magnézium, ...
Bio makadamiový olej 100 ml
8.55€
Bio makadamiový olej je luxusný, ochranný olej s vysokou absorpčnou schopnosťou. Používa sa na zjemnenie a zvláčnenie pokožky. Ochraňuje kožné bunky pred opotrebením čím zabezpečuje zdravšiu pokožku. Regeneruje pokožku a..
Bio makadamiový olej je luxusný, ochranný olej s vysok...
Japonský ryžový olej 100 ml
8.55€
Japonský spôsob ako získať krásnu, zdravú a žiarivú pleť. Ryžové otruby a olej z nich vyrobený je dôležitou súčasťou japonskej starostlivosti o pleť už celé stáročia. Japonský ryžový olej sa používa sa na čistenie pleti, hydratáciu vlasov a..
Japonský spôsob ako získať krásnu, zdravú a žiarivú pleť. Ryžové otruby a ...
Bio bambucké maslo 100procent-tné, 100 ml
9.90€
Bambucké maslo má zmäkčujúce a a hydratujúce vlastnosti a používa sa na liečbu: jaziev, ekzémov, popálenín, vyrážok, veľmisuchej pokožky, tmavých škvŕn, zmeny zafarbenia pokožky, pri popraskaných perách, striách, vráskach a zlepšuje stav pri psoriáze..
Bambucké maslo má zmäkčujúce a a hydratujúce vlastnosti a p...
Bio bambucké maslo s arganovým olejom, 100 ml
9.98€
Bio bambucké maslo s arganovým olejom má výrazné zjemňujúce a vyživujúce vlastnosti i vďaka obsahu bambuckého masla, ktoré prospieva suchej i citlivej pokožke. Krém z bambuckého masla s arganovým olejom účinne bojuje s vráskami, vracia poko..
Bio bambucké maslo s arganovým olejom má výrazné zjemňujúce...
Ovsený regeneračný kondicionér 200 ml
10.00€
Ochranná vrstva suchých a poškodených vlasov je veľmi namáhaná. Prirodzená sila ovsa napomáha vlasom vo vytváraní zdravej štruktúry a navracia im ich prirodzený..
Ochranná vrstva suchých a poškodených vlasov je&n...
Ovsená regeneračná kúra 150 ml
10.76€
Sila ovsa na suché a poškodené vlasy!Ochranná vrstva suchých a poškodených vlasov je veľmi namáhaná. Prirodzená sila ovsa pomáha vlasom pri vytváraní zdravej štruktúry a navracia im ich prirodzený lesk a pružnosť.Vďaka svetlu, vzduchu a teplu slunka ovos vytvára ky..
Sila ovsa na suché a poškodené vlasy!Ochranná vrstva suchých a poškodených...
Rozmarínový vlasový olej 50 ml
10.76€
Vyživujúce a revitalizačné spojenie výťažkov rozmarínu, ďateliny a koreňa lopúcha v olejovom základe zanecháva vlasy hladké a hebké. Prírodné vyživujúce oleje vlasy ošetrujú, dodávajú im lesk a eleganciu, sú ľahšie upraviteľné. Prípravok je určený najmä na suc..
Vyživujúce a revitalizačné spojenie výťažkov rozmarínu, ďateliny a koreňa ...
Bio kokosový olej, v skle, 360 ml
12.50€
Kokosový olej obsahuje kyseliny so stredne dlhým reťazcom (MCT), ktoré pomáhajú zvýšiť pocit sýtosti po jedle a pomáhajú zvýšiť výdaj energie zvýšením rýchlosti metabolizmu. Bez konzervantov, umelých farbív a parfumácie, bez geneticky modifikovaných zložiek - GMO F..
Kokosový olej obsahuje kyseliny so stredne dlhým reťazcom (MCT), ktoré pom...
Kondicionér Objem pšeničkých klíčkov, 200 ml
12.70€
Kondicionér Objem pšeničkých klíčkov je určený pre všetky typy vlasov.Dômyselná kombinácia pšeničných proteínov a oleja posilňuje vlasy po celej ich dĺžke a dodá vašim vlasom plnosť a lesk. Obsahuje zároveň Aloe Vera, ktoré vlasy dostatočne hydr..
Kondicionér Objem pšeničkých klíčkov je určený pre všetky typy vlasov.Dômy...
Bio arganový olej 70 ml
13.06€
100%-tný panenský arganový olej získavaný lisovaním za studena. Pomáha v boji proti starnutiu pokožky a ochraňuje pleť pred vplyvmi počasia. Bohatý na vitamín E, ktorý je výborný na oživenie a ochranu nielen suchej pokožky. Pôsobí ako anti-oxidant a dodáva ple..
100%-tný panenský arganový olej získavaný lisovaním za studena. Pomáh...
FREISTIL, kondicionér, 200 ml
13.18€
Vlasový kondicionér kozmetického radu FREISTIL výrazne zlepšuje pevnosť vlasov. Vhodný pre každodennú starostlivosť.Prepožičiava vlasom plnosť, lesk a posilňuje ich po celej dĺžke. Jojobový olej zabráni ich vysúšaniu a prírodný vitamín E podporuje regener..
Vlasový kondicionér kozmetického radu FREISTIL výrazne zlepšuje pevnosť vl...
Baobab olej 100 ml
14.12€
Špeciálny olej lisovaný za studena zo semien plodu baobab, získaný prostredníctvom Spravodlivého obchodu (Fair trade) priamo od afrických spracovateľov tohto oleja. Nákupom tohto olej týmto ľuďom zabezpečíte príjem, ktorý im pomôže udržať rozvoj svojej komunity.&nb..
Špeciálny olej lisovaný za studena zo semien plodu baobab, získaný prostre...
Bio jojobový olej zlatý 100 ml
14.12€
Jojobový olej má svojim zložením najbližšie k prirodzenému olejovému filtru, ktorý produkuje naša pokožka a to je dôvod prečo je vhodný pre mastnú a zmiešanú pleť. Olej je bohatý na proteíny a veľmi dobrý ako pleťový kondicionér. Zjemňuje a ochraňuje.Bio jojob..
Jojobový olej má svojim zložením najbližšie k prirodzenému olejovému ...
Kokosový olej s rozmarínom a vitamínom E 120 ml
14.99€
Jamajský kokosový olej s rozmarínom a vitamínom E je vhodný na ošetrenie vlasov pomocou nahriateho oleja (Hot oil treatment).Stimuluje rast vlasov a po nanesení preniká do vlasovej pokožky i do vlasových korienkov. Podporuje zhrubnutie vlasov a ochraňuje každý jede..
Jamajský kokosový olej s rozmarínom a vitamínom E je vhodný na ošetrenie v...
Bio arganový olej, 100 ml
17.50€
Arganový olej poznajú ľudia po celom svete. Mnohé storočia jeho účinky využívali obyvatelia Afriky. V posledných rokoch sa na jeho silu spoliehajú spokojní používatelia na všetkých kontinentoch. Arganový olej sa získava zo stromu, ktorý nesie názov argano..
Arganový olej poznajú ľudia po celom svete. Mnohé storočia jeho účink...
Sérum s arganovým olejom 118 ml
22.30€
Sérum s jamajským čiernym ricínovým a arganovým olejom, ktorého najväčšou zložkou je arganový olej pochádzajúci z juhozápadného Maroka.Získaný drvením škrupiniek arganových plodov medzi dvoma kameňmi následným niekoľkohodinovým mletím v kamennom mlyne a lisovaním z..
Sérum s jamajským čiernym ricínovým a arganovým olejom, ktorého najväčšou ...
Zobrazenie 1 až 46 zo 46 (1 stránok)