BIO linka 0907 602 430

Pleťové vody a toniká
Neem Powder, silné prírodné tonikum, 100 g
4.25€
Neem (Azadirachta Indica) je strom pochádzajúci z tropického pásma juhovýchodnej Ázie. Neemový prášok je známy pre svojeantibakteriálne vlastnosti. Listy neemu sa používali počas stáročí na umývanie a dezinfekciu pokožky. Pokožka je po použití tohto prášk..
Neem (Azadirachta Indica) je strom pochádzajúci z tropického pásma ju...
Levanduľa, kvetinová pleťová voda
4.46€
Levanduľová kvetinová voda vzniká z čerstvých levanduľových kvetov. Táto biokozmetika je vhodná pre všetky typy pleti. Čistí, upokojuje a mierne dezinfikuje. K osvieženiu na cestách, k obkladom alebo na potieranie. Uľahčuje rozčesávanie vlasov, ..
Levanduľová kvetinová voda vzniká z čerstvých levanduľových kvetov. T...
Medovka, kvetinová pleťová voda
4.78€
Medovka - kvetinová pleťová voda. Tento produkt biokozmetiky sa získava z čerstvých listov medovky s vôňou citrusov. Je vhodná pre všetky typy pleti, najmä však pre citlivú pleť. Čistí, tonizuje a posilňuje pleť. K osvieženiu na cestách, k obkla..
Medovka - kvetinová pleťová voda. Tento produkt biokozmetiky sa ...
Neroli, kvetinová pleťová voda
4.78€
Z čerstvých pomarančových kvetov (názov podľa princeznej Anne Marie z Neroli, ktorá používala silicu na kúpanie a na parfumovanie)Pre všetky typy pleti; suchej a citlivej pokožke dodáva energiu a vitalituČistí, osviežuje a podporuje regeneráciuK osvieženiu na cestá..
Z čerstvých pomarančových kvetov (názov podľa princeznej Anne Marie z Nero...
Ruža, kvetinová pleťová voda
4.78€
Ružová pleťová voda sa získava sa z čerstvých okvetných lístkov ruže. Táto biokozmetika je vhodná pre všetky typy pleti, najmä pre citlivú a zrelú pleť. Čistí, tonizuje a rozjasňuje pleť. Ochladzuje pri zápaloch a zčervenaniu, je mierne ads..
Ružová pleťová voda sa získava sa z čerstvých okvetných lístkov ruže....
Bio harmančeková kvetinová voda 100 ml
9.85€
Bio kvetinová voda Harmanček je destilovaná z kvetov Harmančeka Modrého, ktorý má príjemnú sviežu arómu. Bio Harmančeková kvetinová voda je vhodná na použitie ako jemná, upokojujúca voda na podráždenú pokožku . Taktiež vhodná na čisten..
Bio kvetinová voda Harmanček je destilovaná z kvetov Harmančeka Modré...
Bio levanduľová voda 100 ml
9.85€
Bio levanduľová voda získaná parnou destiláciou levandule, ktorá sa pestuje v Anglicku. Má príjemnú osviežujúcu vôňu. Odporúčame používať na čistenie pleti a jej osvieženie. Aktívne látky: Levanduľa (Lavandula angustifolia) - upokojujúca vô..
Bio levanduľová voda získaná parnou destiláciou levandule, ktorá sa p...
Bio pomarančová kvetinová voda 100 ml
9.85€
Bio pomarančový toner obsahuje čistú kvetinovú vodu získanú z pomarančových kvetov. Používa sa už od staroveku akopleťový elixír s jemnou vôňou. Úžasný pleťový tonik, ktorý vyživuje a čistí pleť. Pomarančový kvet podporuje mikro-cirkul..
Bio pomarančový toner obsahuje čistú kvetinovú vodu získanú z pomaran...
Bio ružová voda
9.85€
Bio ružová voda je elixír pre vašu pokožku známy už z obdobia staroveku. Úžasná a upokojujúca starostlivosť o všetky typypleti vrátane podráždenej pleti. Nevyhnutná súčasť dennej starostlivosti o pleť, ktorá by vám nemala chýbať. Ruža,..
Bio ružová voda je elixír pre vašu pokožku známy už z obdobia starove...
Kadidlo, kvetinová voda 100 ml
9.85€
Kadidlo má úžasné omladzujúce účinky a zároveň je vynikajúcim čistiacim pleťovým tonikom. Zvlášť odporúčame pre zrelú a unavenú pleť, ktorá potrebuje povzbudiť. Má sviežu vôňu s jemným nádychom živice. Aktívne látky: Kadidlo - obsahuje prirodzene sa ..
Kadidlo má úžasné omladzujúce účinky a zároveň je vynikajúcim čistiacim pl...
Oživujúca pleťová voda 100 ml
11.95€
Je vhodná na všetky typy pokožky, tonizuje pokožku, pri dlhodobejšom používaní zjemňuje celkový výzor pleti. Obsiahnuté výťažky z ružových lupeňov a hamamelisu pôsobia sťahujúco na zväčšené póry. Jej decentná svieža prírodná vôňa oživuje pokožku aj zmysly. Najlepší..
Je vhodná na všetky typy pokožky, tonizuje pokožku, pri dlhodobejšom použí...
Zobrazenie 1 až 11 zo 11 (1 stránok)