BIO linka 0907 602 430

Pleťové masky
Harmonizujúca hydratačná maska BIO nechtík & BIO zázvor, maslo z mangových semien 10ml
2.19€
Pre normálnu a zmiešanú pleť* Výrazne hydratuje pleť.* Harmonizuje a tonizuje. Použitie: 1-2 krát týždenne. Bio zázvor je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov, čistí a stabilizuje pleť.Maslo z mangových jadier intenzívne vyživuje a chráni ..
Pre normálnu a zmiešanú pleť* Výrazne hydratuje pleť.* Harmonizuje a toniz...
Ibištekový prášok
5.50€
Ibištekový prášok pochádzajúci z komunitnej farmy v Burkina Faso, ktorý sa dá využiť na prípravu osviežujúceho studeného alebo teplého nápoja ako i na starostlivosť o vlasy a pleť.Ibištekový prášok sa získava z lístkov kvetu ibišteka a má červené zafarbenie, k..
Ibištekový prášok pochádzajúci z komunitnej farmy v Burkina Faso, ktorý sa...
Čokoládová pleťová maska 70 g
11.27€
Táto čokoládová maska vám svojou vôňou pripomenie lahodnú pralinku. Zmes obsahuje kakao, ktoré je bohatým zdrojom minerálov a antioxidantov. Vyvážená kombinácia kakaa získaného prostredníctvom Spravodlivého obchodu (Fair Trade), zjemňujúceh..
Táto čokoládová maska vám svojou vôňou pripomenie lahodnú pralin...
Ružová pleťová maska 100 g
11.27€
Ružová pleťová maska je skvelá, zjemňujúca pleťová maska na čistenie a osvieženie pleti. Ruža je vysoko cenený pleťový elixír, ktorý zabezpečuje zdravú pleť a pekný farebný tón pleti. V spojení s čistiacim ružovým ílom, bohatým na minerálne látky a zjemňu..
Ružová pleťová maska je skvelá, zjemňujúca pleťová maska na čistenie ...
Čistiaca a vyrovnávajúca maska 50 ml
23.86€
Čistiaca a vyrovnávajúca maska pomáha naprávať celkovú nerovnováhu pleti(dehydratáciu, začervenanie, nadbytočný maz, nedokonalosti pleti, rozšírené póry,...), vyťahuje nedokonalosti z pleti a zároveň dodáva optimálnu hydratáciu. Čistí, zmatňuje, dodáva rovnová..
Čistiaca a vyrovnávajúca maska pomáha naprávať celkovú nerovnováhu pl...
Vitamínová maska s kyselinou hyalurónovou 50 ml
28.66€
Vitamínová maska s kyselinou hyalurónovou obsahuje aktívne anti-age zložky (zložky pomáhajúce v boji proti starnutiu pleti), ktoré spolu dokonale spolupracujú. Táto jemná a krémová maska zanecháva pleť žiariacu, pružnú, pevnú a zamatovo hladkú. Vypĺňajúci a hy..
Vitamínová maska s kyselinou hyalurónovou obsahuje aktívne anti-age z...
Zobrazenie 1 až 6 zo 6 (1 stránok)