BIO linka 0907 602 430

Pleťové vody a toniká
Neem Powder, silné prírodné tonikum, 100 g
4.25€
Neem (Azadirachta Indica) je strom pochádzajúci z tropického pásma juhovýchodnej Ázie. Neemový prášok je známy pre svojeantibakteriálne vlastnosti. Listy neemu sa používali počas stáročí na umývanie a dezinfekciu pokožky. Pokožka je po použití tohto prášk..
Neem (Azadirachta Indica) je strom pochádzajúci z tropického pásma ju...
Mäta prieporná, kvetinová pleťová voda
4.36€
Kvetinová pleťová voda Mäta prieporná je charakteristická čistou a sviežou vôňou. Vhodná pre mastnú a zmiešanú pleť, ktorú čistí. Okrem iného upokojuje akné a oživuje unavenú pleť. Vhodná aj ako osviežujúca voda na cestách, n..
Kvetinová pleťová voda Mäta prieporná je charakteristická čistou a sv...
Rosalina, kvetinová pleťová voda
4.36€
Rosalina - kvetinová pleťová voda. Tento produkt biokozmetiky je vyrobený z čerstvých listov rosaliny ( vzácny druh austrálskeho čajovníka s príjemnou vôňou ruží). Je vhodná pre mastnú, mladú a problematickú pleť.Čistí, upokojuje a jemne dezinfikuje, ma antibakteri..
Rosalina - kvetinová pleťová voda. Tento produkt biokozmetiky je vyrobený ...
Rozmarín, kvetinová pleťová voda
4.36€
Získava sa z čerstvých listov rozmarínuJe vhodná predovšetkým pre mastnú a zmiešanú pleť, upokojuje akné, pomáha hojenie zápalovIdeálne tonikum pre seniorov, pridáva sa do ranných kúpeľov pri očistných kúrachK osvieženiu na cestách,  na obklady alebo na potier..
Získava sa z čerstvých listov rozmarínuJe vhodná predovšetkým pre mastnú a...
Levanduľa, kvetinová pleťová voda
4.46€
Levanduľová kvetinová voda vzniká z čerstvých levanduľových kvetov. Táto biokozmetika je vhodná pre všetky typy pleti. Čistí, upokojuje a mierne dezinfikuje. K osvieženiu na cestách, k obkladom alebo na potieranie. Uľahčuje rozčesávanie vlasov, ..
Levanduľová kvetinová voda vzniká z čerstvých levanduľových kvetov. T...
Lemon Tea Tree, kvetinová pleťová voda
4.78€
Lemon Tea Tree, kvetinová pleťová voda je vyrobená z čerstvých listov lemon tea tree (silica i hydrolát s výraznou citrusovou vôňou majú obdobné účinky ako tea tree). Je vhodná pre mastnú, mladú a problematickú pleť. Čistí, ukľudňuje a osviežuje. Kvetinová ple..
Lemon Tea Tree, kvetinová pleťová voda je vyrobená z čerstvých listov...
Medovka, kvetinová pleťová voda
4.78€
Medovka - kvetinová pleťová voda. Tento produkt biokozmetiky sa získava z čerstvých listov medovky s vôňou citrusov. Je vhodná pre všetky typy pleti, najmä však pre citlivú pleť. Čistí, tonizuje a posilňuje pleť. K osvieženiu na cestách, k obkla..
Medovka - kvetinová pleťová voda. Tento produkt biokozmetiky sa ...
Neroli, kvetinová pleťová voda
4.78€
Z čerstvých pomarančových kvetov (názov podľa princeznej Anne Marie z Neroli, ktorá používala silicu na kúpanie a na parfumovanie)Pre všetky typy pleti; suchej a citlivej pokožke dodáva energiu a vitalituČistí, osviežuje a podporuje regeneráciuK osvieženiu na cestá..
Z čerstvých pomarančových kvetov (názov podľa princeznej Anne Marie z Nero...
Ruža, kvetinová pleťová voda
4.78€
Ružová pleťová voda sa získava sa z čerstvých okvetných lístkov ruže. Táto biokozmetika je vhodná pre všetky typy pleti, najmä pre citlivú a zrelú pleť. Čistí, tonizuje a rozjasňuje pleť. Ochladzuje pri zápaloch a zčervenaniu, je mierne ads..
Ružová pleťová voda sa získava sa z čerstvých okvetných lístkov ruže....
Santalové drevo, kvetinová pleťová voda
4.78€
Santalové drevo - kvetinová pleťová voda. Táto biokozmetika sa vyrába z dreva santálového stromu, s nezameniteľnou korenistou vôňou. Je vhodná pre suchú a dehydrovanú pleť, ako mierne adstringentná látka i pre mastnú pleť.Čistí, zmierňuje svrbenie a zápaly kože, má..
Santalové drevo - kvetinová pleťová voda. Táto biokozmetika sa vyrába z dr...
Tea tree, kvetinová pleťová voda
4.78€
Tea tree - kvetinová pleťová voda. Tento produkt biokozmetiky sa vyrába z čerstvých listov australskeho čajovníka. Najlepší "kamarát" mladej pleti, je ideálny pre mastnú pokožku a problematickú pleť.Má dezinfekčné, antiseptické a hojivé účinky. Je vhodná pri mykoti..
Tea tree - kvetinová pleťová voda. Tento produkt biokozmetiky sa vyrába z ...
Čistiaca pleťová voda Ginko & Bio hrozno pre zmiešanú a mastnú pleť 125 ml
7.40€
Pre zmiešanú a mastnú pleť* Čistí dôkladne a do hĺbky.* Zanecháva na pokožke svieži, povzbudivý pocit.* Výťažok z ginka prepožičiava pleti svieži vzhľad, stimuluje mikrocirkuláciu krvi v pleťových bunkách a podporuje ich prirodzenú regeneráciu.* Bio výťažky z hrozn..
Pre zmiešanú a mastnú pleť* Čistí dôkladne a do hĺbky.* Zanecháva na pokož...
Tea Tree kvetinová voda 100 ml
9.35€
Príjemná kvetinová voda Tea Tree s ovocnou vôňou vhodná na umývanie a čistenie pokožky. Tea tree kvetinová voda je špeciálne účinná pri mastnej pleti, kde pôsobí ako pleťový tonik pre mladú problematickú pokožku. Osviežuje unavenú poko..
Príjemná kvetinová voda Tea Tree s ovocnou vôňou vhodná na umýva...
Bio hamamelová kvetinová voda 100 ml
9.85€
Bio hamamelová voda sa získava destilovaním listov, kôry a čiastočne odumretých konárikov stromu Hamamel virgínsky.Hamamel obsahujú i niektoré liečivá, ktorým dodáva schopnosť spomaliť alebo zastaviť krvácanie. Liečivá s obsahom hamamelu sa používajú na ošetre..
Bio hamamelová voda sa získava destilovaním listov, kôry a čiastočne odumr...
Bio levanduľová voda 100 ml
9.85€
Bio levanduľová voda získaná parnou destiláciou levandule, ktorá sa pestuje v Anglicku. Má príjemnú osviežujúcu vôňu. Odporúčame používať na čistenie pleti a jej osvieženie. Aktívne látky: Levanduľa (Lavandula angustifolia) - upokojujúca vô..
Bio levanduľová voda získaná parnou destiláciou levandule, ktorá sa p...
Bio pomarančová kvetinová voda 100 ml
9.85€
Bio pomarančový toner obsahuje čistú kvetinovú vodu získanú z pomarančových kvetov. Používa sa už od staroveku akopleťový elixír s jemnou vôňou. Úžasný pleťový tonik, ktorý vyživuje a čistí pleť. Pomarančový kvet podporuje mikro-cirkul..
Bio pomarančový toner obsahuje čistú kvetinovú vodu získanú z pomaran...
Bio ružová voda
9.85€
Bio ružová voda je elixír pre vašu pokožku známy už z obdobia staroveku. Úžasná a upokojujúca starostlivosť o všetky typypleti vrátane podráždenej pleti. Nevyhnutná súčasť dennej starostlivosti o pleť, ktorá by vám nemala chýbať. Ruža,..
Bio ružová voda je elixír pre vašu pokožku známy už z obdobia starove...
Oživujúca pleťová voda 100 ml
11.95€
Je vhodná na všetky typy pokožky, tonizuje pokožku, pri dlhodobejšom používaní zjemňuje celkový výzor pleti. Obsiahnuté výťažky z ružových lupeňov a hamamelisu pôsobia sťahujúco na zväčšené póry. Jej decentná svieža prírodná vôňa oživuje pokožku aj zmysly. Najlepší..
Je vhodná na všetky typy pokožky, tonizuje pokožku, pri dlhodobejšom použí...
Pleťová voda Slez-čierna ríbezľa, 150 ml
14.69€
Pri pravidelnom používaní pleťovej vody z rady PHYTO-BALANCE, určenej pre mastnú a zmiešanú pleť, bude vaša pleť osviežená, ľahko dezinfikovaná a zároveň ošetrená. Pleťová voda zamedzí upchávaniu pórov a upokojí i posilní pleť.PHYTO-BALANCE je kozmetická rada výrob..
Pri pravidelnom používaní pleťovej vody z rady PHYTO-BALANCE, určenej pre ...
Zobrazenie 1 až 19 zo 19 (1 stránok)