BIO linka 0907 602 430

Sprchové gély, oleje a peelingy
Olejový sprchový krém BIO Makadámiový s BIO Mučenkou 150ml
3.84€
Hydratačná starostlivosť pre suchú pokožku -Špeciálne pre suchú pokožku-S nádhernou vôňou-100% prírodný s certifikátom Natrum Očarujúca veľmi príjemná vôňa BIO makadámiových orieškov a Bio mučenky urobí každé sprchovanie nezabudnuteľným zážitkom. Jemné pr..
Hydratačná starostlivosť pre suchú pokožku -Špeciálne pre suchú pokož...
SONETT Tekuté mydlo Citrus 300ml
4.92€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenz..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
SONETT Tekuté mydlo Neutral 300ml
4.93€
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých rastlinných zložiek a BIO olejov,* bez vône, farbív a konzervač. látok,* 100% biodegradabilné* balenie je vhodné na dopĺňanie mydla do menšieho dávkovačaZloženie:vitalizovaná voda, mydlo z oli..
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých r...
SONETT Tekuté mydlo Levanduľa 300ml
4.94€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzi..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO ole...
SONETT Tekuté mydlo Rozmarín s dávkovačom 300ml
4.95€
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO olejov,*100% biodegradabilné,*po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukro..
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO...
Bio sprchový gél marhuľový
4.99€
Bio sprchový gél s úžasnou prírodnou a sladkou vôňou marhule. Bio sprchový gél marhuľový je vhodný pre každého člena rodiny na každodenné používanie pretože má jemné pH.Tento sprchový gél neobsahuje parabény, silikóny, PEG-y, ani syntetické parfumy. Parfumovaný 100..
Bio sprchový gél s úžasnou prírodnou a sladkou vôňou marhule. Bio sprchový...
Bio sprchový gél s levanduľou
4.99€
Pre každodenné použitie, pre celú rodinu. S obsahom olivového a sezamového oleja pre zjemnenie pokožky, s upokojujúcim levanduľovým esenciálnym olejom a s aktívnym tenzidom rastlinného pôvodu je základom dennej starostlivosti o pokožku celého tela.Tento sprchový gé..
Pre každodenné použitie, pre celú rodinu. S obsahom olivového a sezamového...
Bio sprchový gel Verbena
4.99€
Bio sprchový gél s verbenou - pre každodenné použitie, pre celú rodinu. S obsahom olivového oleja pre zjemnenie pokožky, s osviežujúcou vôňou exotickej verbeny a s aktívnym tenzidom rastlinného pôvodu je základom dennej starostlivosti o pokožku celého tela.Vôňa&nbs..
Bio sprchový gél s verbenou - pre každodenné použitie, pre celú rodinu. S ...
Regeneračný sprchový krém BIO Brusnice 150ml
5.00€
S bio brusnicami & bio arganovým olejom* intenzívna, regenerujúca hydratácia* chráni pokožku pred vysušovaním Olejový sprchový krém so vzácnym arganovým olejom a výťažkami z bio brusníc vás bude rozmaznávať svojou jedinečnou regenerujúcou silou. Bohatá for..
S bio brusnicami & bio arganovým olejom* intenzívna, regenerujúca hydr...
Bio tekuté mydlo Marseille, levanduľa
5.54€
Tekuté marseillské mydlo sa vyrába tradičnými metódami (ako Marseille mydlo) s použitím organických rastlinných olejov. Je vhodné pre každodenné použitie, pretože má jemné zloženie s glycerínom a nie sú tam použité syntetické tenzidy. Bio tekutté mydlo marseille je..
Tekuté marseillské mydlo sa vyrába tradičnými metódami (ako Marseille mydl...
Bio tekuté mydlo Marseille, oliva
5.54€
Tekuté marseillské mydlo sa vyrába tradičnými metódami (ako Marseille mydlo) s použitím organických rastlinných olejov. Jemné zloženie s glycerínom a bez použití syntetických tenzidov je vhodné pre každodenné použitie. Vďaka tomuto zloženiu prospieva i citlivej pok..
Tekuté marseillské mydlo sa vyrába tradičnými metódami (ako Marseille mydl...
SONETT Tekuté mydlo Épure 300ml
5.54€
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové..
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných B...
SONETT Tekuté mydlo Ruža 300ml
5.54€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, r..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,*...
SONETT Tekuté mydlo Nechtík s dávkovačom 300ml
5.70€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrov..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
Čokoláda, telový píling 140 ml
5.99€
Harmonizujúci bio telový píling z morskej soli, extraktu z kakaových bôbov a kokosového oleja. Odstraňuje odumreté bunky a zlepšuje vstrebávanie účinných látok z prípravkov proti celulitíde. Zároveň zjemňuje a hydratuje pokožku aj drsné partie lakťa, kolena a ..
Harmonizujúci bio telový píling z morskej soli, extraktu z kakaových bôbov...
Levanduľa a Tea Tree,  telový píling 140 ml
5.99€
Upokojujúci bio telový píling zložený z morskej soli, éterických a rastlinných olejov, ktoré zjemnia a zvláčnia zhrubnuté časti (lakeť, kolená, päty) ako i celú pokožku. Zbavujú odumretých kožných buniek a pomáhajú pri detoxikácii. Vôňa vás pozitívne naladí a dlhod..
Upokojujúci bio telový píling zložený z morskej soli, éterických a rastlin...
Mojito, telový píling 140 ml
5.99€
Vyhladzujúci bio telový píling z morskej soli, éterických olejov Mäta a Limetka a rastlinných olejov. Bio telový píling pokožku obrusuje, zjemňuje, zvyšuje jej pružnosť a to i na drsných častiach tela (lakeť, kolená, päty). Píling má povzbudzujúcu vôňu, ktorá vám d..
Vyhladzujúci bio telový píling z morskej soli, éterických olejov Mäta a Li...
Ruža, telový píling 140 ml
5.99€
Zmyselný bio telový píling zložený z morskej soli, s luxusnou vôňou éterického oleja damašská ruža a rastlinných olejov. Táto zmes zjemní a zvláčni zhrubnuté časti (lakeť, kolená, päty) ako i celú pokožku tela.Navodzuje pocit čistoty a hebkosti, hydratuje pokožku a..
Zmyselný bio telový píling zložený z morskej soli, s luxusnou vôňou éteric...
Bio tekuté mydlo Marseille, marhuľa
6.65€
Tekuté marseillské mydlo s obsahom oleja z marhuľových jadier v bio kvalite a marhuľovou vôňou, vhodné na časté používanie. Obsahuje zložky, ktoré ochraňujú citlivú pokožku a minimalizujú riziku vzniku alergickej reakcie (zloženie bolo dermatologicky testované). Vô..
Tekuté marseillské mydlo s obsahom oleja z marhuľových jadier v bio kvalit...
SONETT Tekuté mydlo Citrus 1l
9.78€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné Zloženie:   vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol – etanol, rastl. glycerín, es..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
SONETT Tekuté mydlo Levanduľa 1l
9.78€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol – etanol, rastl. glycerín, esenciáln..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO ole...
SONETT Tekuté mydlo Neutral 1l
9.83€
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých rastlinných zložiek a BIO olejov,* bez vône, farbív a konzervač. látok,* 100% biodegradabilné* balenie je vhodné na dopĺňanie mydla do menšieho dávkovačaZloženie:vitalizovaná voda, mydlo z oli..
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých r...
SONETT Tekuté mydlo Rozmarín 1l
10.10€
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO olejov,*100% biodegradabilné,*po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*..
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO...
SONETT Tekuté mydlo Épure 1l
11.09€
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového ol..
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných B...
SONETT Tekuté mydlo Ruža 1l
11.09€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol – etanol, rastl. glycerín, esenc. olej z ..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,*...
Telový pílingový gél 200 ml
20.86€
Trojitý účinok, zjemňujúca a osviežujúca starostlivosť, ktorá sa postará o celé telo. Produkt novej generácie, ktorý kombinuje 3 účinky (odstraňovanie buniek, hydratáciu a tonizáciu) všetko počas jednej jednoduchej aplikácie. Odstránenie toxínov podporuje cirkuláci..
Trojitý účinok, zjemňujúca a osviežujúca starostlivosť, ktorá sa postará o...
Zobrazenie 1 až 26 zo 26 (1 stránok)