BIO linka 0907 602 430

Parfémy a vône
Bio aróma Vitalita roll-on, 9 ml
4.02€
Povzbudzujúca bio aróma Vitalita v prevedení roll-on. Jeho svieža vôňa naplní vašu myseľ optimizmom a dobrou náladou, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň. Vyvážená kombinácia bio jojobového oleja a osviežujúcich citrusových esencií grepu,..
Povzbudzujúca bio aróma Vitalita v prevedení roll-on. Jeho ...
Bio aróma Divoká ruža roll-on, 9 ml
4.73€
Zmyselná bio aróma Divoká ruža v prevedení roll-on. Koncentrovaný so zmyselnou vôňou, pozitívnym a harmonizujúcim účinkom na psychiku. Dokonale vyvážená kompozícia z bio jojobového oleja a čistých prírodných éterických olejov zo z..
Zmyselná bio aróma Divoká ruža v prevedení roll-on. Koncent...
Jardin de Vie – agrume
19.95€
Svieža, energická vôňa s vitalitou grapefruitu a mandarínky a bohatými tónmi santalového drevaVôňa agrume, inšpirovaná vôňou radu Rakytníkovej telovej starostlivosti, pre Vás zachytáva slnečné lúče presvetleného dňa. Svieža, vitálna kompozícia s ovocnou v..
Svieža, energická vôňa s vitalitou grapefruitu a mandarínky a bohatými tón...
Jardin de Vie – grenade
19.95€
Bohatá, zmyselná a inšpirujúca vôňa zmesi pomaranča, davany a vanilkyVôňa grenade, inšpirovaná radom pleťovej starostlivosti s granátovým jablkom, láka do svetov exotických vôní. Zmyselná, ženská kompozícia s ovocnou vôňou pomaranča a davany, doplnená tón..
Bohatá, zmyselná a inšpirujúca vôňa zmesi pomaranča, davany a vanilkyVôňa&...
Previous Jardin de Vie – rose
19.95€
Kvetinová, romantická vôňa s tónmi ruže, pelargónie a exotických kvetov ylang-ylangVôňa rose, inšpirovaná vôňou radu Ružovej starostlivosti o pleť a pokožku,jemná kvetinová vôňa ruže a pelargónie vonnej a opulentné tóny kvietkov ylang-ylang sľubujú nádych roma..
Kvetinová, romantická vôňa s tónmi ruže, pelargónie a exotických kvetov yl...
FLORASCENT 1.Mai, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Kúzlo Jari k prebudeniuDámska vôňaZelená mandarínka a živica Galbanum v kombinácii s kvetnou vôňou ruže a jasmínu prebúdzajú v toaletnej vôni jedinečné kúzlo Jari k prebudeniu.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácnych prírodných to..
Kúzlo Jari k prebudeniuDámska vôňaZelená mandarínka a živica Galbanum v ko...
FLORASCENT Jasmine, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Vôňa pre kráľovnúDámska vôňaJadro vôňe kráľovnej tvorí jemný cédrový olej spolu so zelenou mandarínkou. Ovocné a kvetinové srdce toaletnej vody je koncepčne stavané vybraným talianskym jasmínom. Jemný základ reprezentuje delikátnosť benzoe a tuberóza. Vydarenosť sk..
Vôňa pre kráľovnúDámska vôňaJadro vôňe kráľovnej tvorí jemný cédrový olej ...
FLORASCENT Ksar, Aqua Orientalis 60ml
56.49€
Vôňa mystiky zo srdca MarokaDámska vôňaKompozícia jasnosti a priezračnosti kvetín skĺbená s mimózou, čiernym čajom a kardamonom. Hlavná zložka je plne oddaná marockej ruži a veľmi vzácnemu ružovému drevu. Vyvážená štipka orientálneho korenia a drahocenná ambra sa s..
Vôňa mystiky zo srdca MarokaDámska vôňaKompozícia jasnosti a priezračnosti...
FLORASCENT Lavande, Aqua Aromatica 60ml
56.49€
Noblesa z ProvensálskaDámska vôňaJemnosť levandule vie priniesť nádhernú čistotu čerstvej atmosféry, podčiarknutú osviežujúcou chuťou šalvie a tymiánu. Základom toaletnej vody je rafinovanosť drevitej kompozície, korenistej vôňe deväťtorníka a ambry. Osvi..
Noblesa z ProvensálskaDámska vôňaJemnosť levandule vie priniesť nádhernú č...
FLORASCENT Mimosa, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Jarná ľahkosť vánkuDámska vôňaFamózne a uhrančivé spojenie sľubuje vôňu juhofrancúzkych kvetín mimózy a ruží, okorenené vôňou fialky, tonky a vzácnym ružovým drevom. Tieto delikátne esencie prebúdzajú skutočnú vôňu k životu.Toaletné vody od značky Florascent predst..
Jarná ľahkosť vánkuDámska vôňaFamózne a uhrančivé spojenie sľubuje vôňu ju...
FLORASCENT Pivoine, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Vôňa rozkvitnutej záhradyDámska vôňaOkúzlujúca sviežosť kytice pivóniek s ľahkým nádychom citrónov zo Sicílie a nežná vôňa rozkvitajúcich ruží a jasmínu súzvučí v úchvatnom akorde kvetinovej harmónie.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekci..
Vôňa rozkvitnutej záhradyDámska vôňaOkúzlujúca sviežosť kytice pivóniek s ...
FLORASCENT Regia, Aqua Aromatica 60ml
56.49€
Najreálnejší pocit osvieženiaDámska vôňaBergamon, ktorý oživuje, citrón, ktorý pulzuje a rozmarýn v harmónii so šalviou, tvorí klasické ingrediencie kolínskej vody. Práve táto vôňa prichádza s jedinečným obohacujúcim prekvapením nenahraditelnej kvapky plnej ov..
Najreálnejší pocit osvieženiaDámska vôňaBergamon, ktorý oživuje, citr...
FLORASCENT Rose, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Vôňa do ktorej sa určite zamilujeteDámska vôňaNežný nádych ružových lupeňov v kombinácii o delikátnu vôňu zrelých broskýň. Srdce tvorí ruža z Grasse so svojou typickou a opojnou kvetinovou vôňou. Vánok klinčekov a pugetu bielych kvetov sa spája v harmonický a ..
Vôňa do ktorej sa určite zamilujeteDámska vôňaNežný nádych ružových lupeňo...
FLORASCENT Tango, Aqua Composita, 60ml
56.49€
FLORASCENT Tango, Aqua CompositaKúzelný zážitok z orientuDámska vôňaTrúfalý kvetinový úvod vône pod taktovkou gardénií a orchideíí v kombinácii s delikátnou notou zvodnej myrty a prírodnej živice. Príťažlivú kompozíciu vône završuje zmyselná patcholia vo zvodnej sl..
FLORASCENT Tango, Aqua CompositaKúzelný zážitok z orientuDámska vôňaTrúfal...
FLORASCENT Thé Blanc, Aqua Aromatica 60ml
56.49€
Inšpirujúca elegancia ženskej vôňeDámska vôňaOvocný podmas otvára nežnú symfóniu tejto elegantnej dámskej vôňe. Hlavnú zložku toaletnej vôňe tvorí súzvuk kvetinových tónov bieleho čaju, osmanthu a osviežujúcej neroli.Koncept vôňí završujú drevité tóny pač..
Inšpirujúca elegancia ženskej vôňeDámska vôňaOvocný podmas otvára nežnú sy...
FLORASCENT Thé Vert, Aqua Aromatica 60ml
56.49€
Kryštálovo čistý a osviežujúciDámska vôňaVrchná svieža nota je zafarbená zľahka kyslým a sviežim čínskym čajom. Ovocný citrusový stred sa mieša s jasmínom z Indie a zamatovým, jemným kvetom osmanthu. V základnej zložke vôňe nájdete jasnú notu cédrového dreva. ..
Kryštálovo čistý a osviežujúciDámska vôňaVrchná svieža nota je zafarbená z...
FLORASCENT Ylang, Aqua Floralis 60ml
56.49€
Úchvatná záhada exotikyDámska vôňaČistota kvetov Ylang z Madagaskaru, je nebesky biela a provokuje zmyselnou zvodnou vôňou v tejto jedinečne okúzlujúcej kompozícii, ktorá je povznesená o kúzlo kvetov pomaranča.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriad..
Úchvatná záhada exotikyDámska vôňaČistota kvetov Ylang z Madagaskaru, je n...
FLORASCENT Medina, Aqua Orientalis 60ml
57.00€
Orientálne kúzlo zážitkovDámska vôňaSkladba byliniek Paliny znejúca v krásnom speve plnom korenenej arómy, patchouly a šafránu, povzbudzuje základ vôňe kosatca a vetyveru.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácnych prírodných toaletn..
Orientálne kúzlo zážitkovDámska vôňaSkladba byliniek Paliny znejúca v krás...
FLORASCENT Bahou, Aqua orientalis 60 ml
67.99€
FLORASCENT Bahou Aqua orientalisKúzelný zážitok z OrientuDámska vôňaSpojenie hrejivého santalového dreva a zmyselnej živice učaruje Vašim zmyslom.Voňavé balzámy Myrhy a Živice, vyvažujú výnimočný, pikantne lahodný výraz.Florascent toaletné vody predstavujú, mimoria..
FLORASCENT Bahou Aqua orientalisKúzelný zážitok z OrientuDámska vôňaSpojen...
FLORASCENT Pipapo, Aqua Composita 60ml
67.99€
Štýlová extravaganciaDámska vôňaVzrušujúca, zvodná a extravagantná vôňa, ktorá charakterizuje ženskosť ako takú.Esencia santalového dreva pôsobí hrejivo a elegantne, doplňuje uhrančivý základ vôňe vetyveru a vanilky.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mi..
Štýlová extravaganciaDámska vôňaVzrušujúca, zvodná a extravagantná vôňa, k...
FLORASCENT Tishka, Aqua Orientalis 60ml
67.99€
Šeherezádina vôňa pre zamilovanýchDámska vôňaVôňa na motíve Tisíc a jednej noci je vyrozprávaná Marockou ružou, Arabským jasmínom, vzácnymi balzámamy, Orientálnym korením a drahocenným kosatcom.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzác..
Šeherezádina vôňa pre zamilovanýchDámska vôňaVôňa na motíve Tisíc a jednej...
FLORASCENT Umami, Aqua Composita 60 ml
67.99€
Jednoducho skvostná vôňaDámska vôňaNaladenie zmyslov sprevádzajú oslnivé tóny yuzu a vanilky. Dokreslenie vôňe a nezabudnuteľný zážitok, majú na svedomí piment, zázvor, kvety osmanthu a tonky.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácny..
Jednoducho skvostná vôňaDámska vôňaNaladenie zmyslov sprevádzajú oslnivé t...
FLORASCENT Violetta, Aqua Aromatica 60ml
67.99€
Romantika kúzla fialkyDámska vôňaOvocný tón maliny dokresluje špecifický charakter jednoznačnosti fialky. Široká paleta zvádza zemitou, kvetnatou aj drevnatou vôňou, ktorá učaruje každej z nás.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácn..
Romantika kúzla fialkyDámska vôňaOvocný tón maliny dokresluje špecifický c...
Zobrazenie 1 až 23 zo 23 (1 stránok)