BIO linka 0907 602 430

Tampóny
Tampóny Regular 10ks balenie - Natracare
2.40€
Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlorom bielené. V krabici je 20 balení. Bez prídavných látok, bez parfumácie.   Balenie obsahuje..
Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (ce...
Tampóny Super 10ks balenie - Natracare
2.70€
 Tampóny Natracare Super sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlorom bielené. V krabici je 20 balení.Bez prídavných látok, bez parfumácie. Balenie obsahuje 10ks tam..
 Tampóny Natracare Super sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny...
Tampóny Regular - Natracare
3.60€
 Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlórom bielené. V krabičke je 20 kusov. Bez prídavných látok, bez parfumácie. ..
 Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavl...
Tampóny Super - Natracare
3.80€
 Tampóny Natracare Super sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlorom bielené. V krabičke je 20 kusov. Bez prídavných látok, bez parfumácie. ..
 Tampóny Natracare Super sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny...
Tampóny Super Plus - Natracare
4.15€
 Tampóny Super Plus bez aplikátora sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlorom bielené. V krabičke je 20 kusov. Bez prídavných látok, bez parfumácie. ..
 Tampóny Super Plus bez aplikátora sú vyrobené zo 100% certifikovanej...
Tampóny Regular s aplikátorom - Natracare
4.35€
 Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlórom bielené. V krabičke je 16 kusov. Bez prídavných látok, bez parfumácie. ..
 Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavl...
Tampóny Super s aplikátorom - Natracare
4.55€
 Tampóny Natracare Super s aplikátorom sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlórom bielené. V krabičke je 16 kusov. Bez prídavných látok, bez parfumácie. ..
 Tampóny Natracare Super s aplikátorom sú vyrobené zo 100% certifikov...
Zobrazenie 1 až 7 zo 7 (1 stránok)