BIO linka 0907 602 430

Slipové vložky
Slipové vložky dlhé jednotlivo balené - Natracare
2.35€
Tieto nové organické a prírodné slipové vložky sú vyrobené z certifikovanej BIO bavlny a obnoviteľných prírodných materiálov. Vyznačujú sa moderným zakriveným tvarom, sú mäkké, savé, priedušné a sú predĺžené.  Každá je zabalená vo vlastnom papierovom vrec..
Tieto nové organické a prírodné slipové vložky sú vyrobené z certifikovane...
Slipové vložky Normal - jednotlivo balené - Natracare
2.35€
Tieto nové organické a prírodné slipové vložky sú vyrobené z certifikovanej BIO bavlny a obnoviteľných prírodných materiálov. Vyznačujú sa moderným zakriveným tvarom, sú mäkké, savé a priedušné. Každá je zabalená vo vlastnom papierovom vrecku. Tieto slipo..
Tieto nové organické a prírodné slipové vložky sú vyrobené z certifikovane...
Slipové vložky Curved - Natracare
2.40€
Dámske slipové vložky Natracare Curved majú zaoblený tvar. Tieto vložky sú vyrobené z prírodných materiálov a sú bielené bez chlóru. Vložky sú z 99% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 30 kusov...
Dámske slipové vložky Natracare Curved majú zaoblený tvar. Tieto vložky sú...
Slipové vložky Mini - Natracare
2.40€
Dámske slipové vložky Mini sú vyrobené z prírodných materiálov a sú bielené bez chlóru. Vložky sú 99% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 30 kusov..
Dámske slipové vložky Mini sú vyrobené z prírodných materiálov a sú b...
Slipové vložky Tanga - Natracare
2.40€
Dámske slipové vložky Natracare Tanga sú vyrobené z prírodných materiálov a sú bielené bez chlóru. Vložky sú z 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 30 kusov. ..
Dámske slipové vložky Natracare Tanga sú vyrobené z prírodných materiálov ...
Slipové vložky Ultra thin - Natracare
2.90€
Dámske vložky Natracare Ultra thin sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné a tenké, v krabičke je 22 kusov...
Dámske vložky Natracare Ultra thin sú vyrobené z prírodných materiálov a b...
SHUYA ultratenké hygienické intímky 30 kusov (zelené balenie)
5.50€
Balenie obsahuje 30ks bavlnených aniónových  intímiek /zelené balenie/Shuya Health aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na každodenné použitie.Výrobky Shuya Health obsahujú 3 unikátne a patentované technológie :1. Anióny najvyššej kvality na tr..
Balenie obsahuje 30ks bavlnených aniónových  intímiek /zelené balenie...
WinION aniónové hygienické vložky, intímky
8.00€
Love moon aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na denné použitie. Pôsobia antibakteriálne, protizápalovo, posilňujú imunitný systém, majú liečivé vlastnosti, podporujú látkovú výmenu, eliminujú nepríjemné zápachy..Winalite - Love moon aniónové bavlnené v..
Love moon aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na denné použiti...
Zobrazenie 1 až 8 zo 8 (1 stránok)