BIO linka 0907 602 430

Deodoranty
Salt of the Earth Travel, min. deodorant cest. balenie 20 ml
3.90€
Salt of the Earth v cestovnej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:ne..
Salt of the Earth v cestovnej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý ...
Soľné mydlo - deo kryštál
4.40€
Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silno dezinfekčne. V soľnom roztoku totiž nemôžu prežiť žiadne baktérie. Preto je himalájske deo-mydlo aj vysoko účinný deodorant. Trochu soli z deo-kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu. ..
Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silno dezi...
Soľné mydlo SRDCE - deo kryštál
4.80€
Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silno dezinfekčne. V soľnom roztoku totiž nemôžu prežiť žiadne baktérie. Preto je himalájske deo-mydlo aj vysoko účinný deodorant. Trochu soli z deo-kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu. ..
Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silno dezi...
Salt of the Earth Travel, min. deodorant cest. balenie 50g
5.90€
Salt of the Earth v cestovnej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:p..
Salt of the Earth v cestovnej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý...
Guličkový deodorant Roll-on - Basis sensitive 50ml
6.30€
s BIO nechtíkom a BIO aloe veraúčinná ochrana, iba prírodného zloženia, neobsahuje hliník či ftaláty, má príjemnú, delikátnu vôňu.Jemná formula s celkom  prírodným zložením je ideálna pre citlivú pokožku. Obsahuje upokojujúci BIO nechtík, hydratujúci gel ..
s BIO nechtíkom a BIO aloe veraúčinná ochrana, iba prírodného zloženi...
Citrusový dezodorant 100ml
6.49€
Tento dezodorant vás obklopí osviežujúcim závanom šťavnatých citrónov.Jeho dezodoračné účinky budete cítiť aj napriek tomu, že vaše potné póry nebudú obmedzené vo svojom normálnom fungovaní. Éterické oleje zo šupiek citrusových plodov pôsobia spoľahlivo, ale mierne..
Tento dezodorant vás obklopí osviežujúcim závanom šťavnatých citrónov.Jeho...
Salt of the Earth Spray,  minerálny deodorant v spreji 100 ml
6.90€
Salt of the Earth v tekutej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:neza..
Salt of the Earth v tekutej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý za...
Deodorant spray - Basis sensitive 75ml
7.40€
s BIO vilínom a BIO ružamiprirodzene reguluje potenie, bez obsahu hliníka či ftalátov, má príjemnú, delikátnu vôňu.Jemný, krémový deodorant s esenciami z BIO vilínu a BIO ruže, prirodzeným spôsobom reguluje potenie. Jeho jemná osviežujúca vôna vás dobre naladí..
s BIO vilínom a BIO ružamiprirodzene reguluje potenie, bez obsahu hli...
Salt of the Earth Classic, klasický minerálny deodorant 90 g
7.90€
Salt of the Earth v klasickej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:9..
Salt of the Earth v klasickej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý...
Salt of the Earth, klasický min. deodorant pre dievčatá 90g
7.90€
Detský kamenný minerálny deodorant v peknom balení, ktoré ocenia najmä dievčatá. Určené pre deti od 6 rokov. Zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli.Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny..
Detský kamenný minerálny deodorant v peknom balení, ktoré ocenia najmä die...
Salt of the Earth PURE AURA, minerálny deodorant v spreji 100 ml
8.90€
Prírodný deodorant v spreji s vôňou vanilky a levandule. Vôňa tohto deodorantu je vytvorená prírodnými rastlinnými extraktmi a olejmi. Obsahuje i Aloe Vera v bio kvalite takže je vhodný i pre to najcitlivejšie podpazušie.Aktívne látky: Kamenec - prírodný ..
Prírodný deodorant v spreji s vôňou vanilky a levandule. Vôňa tohto deodor...
Šalviový dezodorant 100ml
11.89€
Éterické oleje zo šalvie, tymiánu a rozmarínu zabraňujú telesnému zápachu svojím antibakteriálnym pôsobením a tiež veľmi miernym adstringentným (sťahovacím) efektom.Dezodoračné pôsobenie je ešte zosilnené citrónovou šťavou a výťažkom zo sladkého drievka. Činnosť po..
Éterické oleje zo šalvie, tymiánu a rozmarínu zabraňujú telesnému zápachu ...
Gulička prvej pomoci ALOE GEL a olivový olej
11.90€
obohatená  o Arniku Horskú...prináša rýchly pocit úľavyČistý prírodný gél z Aloe Vera a prírodných výťažkov je výborným prípravkom určeným k vonkajšiemu použitiu. Možno ho nazvať „gél prvej pomoci“ nakoľko pri drobných poraneniach a popáleninách..
obohatená  o Arniku Horskú...prináša rýchly pocit úľavyČistý prírodný...
Zobrazenie 1 až 13 zo 13 (1 stránok)