BIO linka 0907 602 430

Rúže a lesky na pery
Prírodný rúž na pery Bordeaux
10.55€
Prírodný rúž v krásnom odtieni Bordeaux (Tmavočervená) s certifikátom CPK a Vegan. Dlhotrvajúce zafarbenie pier a intenzívna starostlivosť o jemnú pokožku pier.Obsahuje vosk, ktorý sa používa na zabránenie dehydratácie pleti a perilový olej, ktorý má ..
Prírodný rúž v krásnom odtieni Bordeaux (Tmavočervená) s certifikátom CPK ...
Prírodný rúž na pery Brick
10.55€
Prírodný rúž s obsahom bio rastlinných olejov, ktoré zabezpečujú ochranu a vláčnosť pier. Obsahuje perilový olej, ktorý má protizápalové a hojivé účinky a vosk, ktorý sa používa na zabránenie dehydratácie pleti.V odtieni Brick (tehlová) s dlhotrvajúcim zafarbe..
Prírodný rúž s obsahom bio rastlinných olejov, ktoré zabezpečujú ochranu a...
Prírodný rúž na pery Cool pink
10.55€
Prírodný rúž s certifikátom CPK (Certifikovaná prírodná kozmetika) a Vegan v odtieni Cool pink (studená ružová). Rúž vydrží na perách dlho a zároveň perám poskytuje intenzívnu starostlivosť.Bio rastlinné oleje im dodajú ochranu a vláčnosť. Obsahuje i cenný vosk zís..
Prírodný rúž s certifikátom CPK (Certifikovaná prírodná kozmetika) a Vegan...
Prírodný rúž na pery Rose red
10.55€
Prírodný rúž v odtieni Rose red (Rúžovo-červená). Zabezpečí dlhotrvajúce zafarbenie pier a intenzívnu starostlivosť o ich jemnú pokožku.Obsahuje perilový olej, ktorý má protizápalové a hojivé účinky. Bio rastlinné oleje zabezpečujú ochranu a vláčnosť..
Prírodný rúž v odtieni Rose red (Rúžovo-červená). Zabezpečí dlhotrvajúce z...
Zobrazenie 1 až 4 zo 4 (1 stránok)