BIO linka 0907 602 430

Country Life


Kaša kukuričná BIO 250g
1.20€
Charakteristika: Kukurica neobsahuje glutén, je teda dobre znášaná aj ľuďmi s celiakiou. Kukuričné zrná majú mierny diuretický účinok a v pomere k množstvu kalórií dodávajú minimum proteínov. To z kukurice robí potravinu, ktorá je vhodná pri chronických ochoreni..
Charakteristika: Kukurica neobsahuje glutén, je teda dobre znášaná aj ľuď...
Nápoj ryžovo kokosový Provamel  BIO 200ml
1.20€
Charakteristika: Tento ryžový nápoj má ľahkú a osviežujúcu chuť a je v BIO kvalite. S kokosovým mliekom vytvára lahodnú a jemne exotickú chuť. Je to ľahko stráviteľná alternatíva kravského mlieka. Na rozdiel od takého mlieka nezahlieňuje, neobsahuje laktózu a ch..
Charakteristika: Tento ryžový nápoj má ľahkú a osviežujúcu chuť a je v BI...
Droždie lahôdkové so sladom 150g
2.40€
Charakteristika: Droždie sušené vločky so 7% sladovým výťažkom sú inaktivované kvasnice, ktoré nezaisťujú kysnutie, ale používajú sa ako ochucovadlo. Obsahuje veľmi kvalitné bielkoviny, vitamíny skupiny B, minerálne látky, stopové prvky, nukleotidy a voľné am..
Charakteristika: Droždie sušené vločky so 7% sladovým výťažkom sú inakt...
Kaša šesťzrnná BIO 300g
2.40€
Charakteristika: Táto šesťzrnná kaša v BIO kvalite predstavuje zdravé a rýchle raňajky alebo desiatu. Vhodná je aj na zahusťovanie omáčok, krémov alebo polievok. Obilniny by mali tvoriť základ nášho jedálnička. Čím vyšší je totiž podiel obilnín v strave, tým niž..
Charakteristika: Táto šesťzrnná kaša v BIO kvalite predstavuje zdravé a r...
Káva špaldová mletá BIO 300g
2.40€
Charakteristika: Neobsahuje kofeín, nespôsobuje návykovosť a môžu ju piť aj deti. Špalda, prastarý nešľachtený druh pšenice, je výnimočná svojím látkovým zložením zrna a zaujímavou orechovou chuťou. Má vysoký obsah vlákniny. Príprava: 2 zarovnané polievkovej l..
Charakteristika: Neobsahuje kofeín, nespôsobuje návykovosť a môžu ju piť ...
Sirup pšeničný BIO 350g
2.40€
Charakteristika: Pšeničný sirup sa vyrába hydrolýzou pšeničného škrobu s využitím prirodzených enzýmov. Tento sirup je prírodným sladidlom a vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje pankreas. Oproti bežnému cukru neprekysľuje žalúdok (má vy..
Charakteristika: Pšeničný sirup sa vyrába hydrolýzou pšeničného škrobu s ...
Pomazánka karobová Carobella DUO BIO 350g
7.20€
Charakteristika: Ľahko roztierateľná sladká pomazánka, sladená len kukuričným sirupom. Zdravá karobová alternatíva k čokoláde, navyše v BIO kvalite. Rozotrite na zvolený druh pečiva, vhodná do dezertov, palaciniek, múčnikov a pod. Zloženie: sušený kukuričn..
Charakteristika: Ľahko roztierateľná sladká pomazánka, sladená len kukuri...
Zobrazenie 1 až 7 zo 7 (1 stránok)