BIO linka 0907 602 430

Citrusový osviežujúci olej 100 ml

11.96€
  • Výrobca: Weleda
  • Kód produktu: 53-88-1538
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Citrusový osviežujúci olej 100 ml

Ľahký olej s jemnou vôňou citrusov oživuje pokožku, chráni ju pred vysušením. Vhodný i pre citlivú pleť. Najlepší účinok sa dosahuje nanesením tenkej vrstvy na ešte vlhkú pokožku bezprostredne po kúpeli alebo sprche. Rýchlo sa vstrebáva. Možno ho použiť ako prísadu do kúpeľa (5-10 kvapiek). Pokožke prepožičiava jemnosť a hebkosť. Výborný doplnok pri osviežujúcej masáži.

 

Zloženie (úplná deklarácia):

mandľový olej, alkohol, citrónový olej, zmes prírodných a éterických olejov


Hľadáte hodnotný a praktický darček pre nežné pohlavie?

Brezový olej na celulitídu, ktorý získal pred pár rokmi v silnej konkurencii v hodnotení nemeckého öko-testu druhé miesto (prvé nebolo udelené) je tip číslo 1, obľúbený upokojujúci levanduľový olej tip číslo 2, fantastickým rakytníkovým, granátovo-jablkovým či citrusovým olejom tiež získate body človeka, ktorý sa vyzná... Alebo zvoľte telové mlieka pre partnera či celú rodinu - osviežujúce s vôňou citrusov, rakytníkové s vôňou pomarančov, granátovo-jablkové voňajúce jemne santalovým Orientom alebo jednoducho ružové...

 

Polistujte a vychutnajte si vône a účinky prírody s masážou či bez nej, po sprche alebo kúpeli na celom tele! :)

 

 

 

Výrobok je certifikovaný ako prírodná kozmetika podľa kritérií NaTrue.

Citrusový osviežujúci olej 100 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.