BIO linka 0907 602 430

Biorganik


Himalájska čierna hrubá soľ 250g
1.70€
Zloženie: himalájska čierna soľ (kala NAMA)Svojej čierno-hnedej farbe vďačí obsahu oxidu železa. Pravá gurmánska soľ. Obsah síry spôsobuje, že soľ dá jedlu jemnú korenistú dymovú chuť. Jej chuť pripomína chuť vajíčok, preto sa často používa aj ako ich náhrada.Indic..
Zloženie: himalájska čierna soľ (kala NAMA)Svojej čierno-hnedej farbe vďač...
Himalájska čierna jemná soľ 250g
1.70€
Zloženie: himalájska čierna soľ (kala NAMA) Svojej čierno-hnedej farbe vďačí obsahu oxidu železa. Pravá gurmánska soľ. Obsah síry spôsobuje, že soľ dá jedlu jemnú korenistú dymovú chuť. Jej chuť pripomína chuť vajíčok, preto sa často používa aj ako ich náhrada.Indi..
Zloženie: himalájska čierna soľ (kala NAMA) Svojej čierno-hnedej farbe vďa...
BIO ľanové semienka 250g
1.90€
BIO KVALITAĽanové semienka sú skutočne proti rakovinová bomba a tiež bomba plná zdravia, ktorá chráni celé telo pred chorobou. Ľanové semiačka obsahujú dobrý tuk a ešte ďalšie cenné látky, ktoré uzdravujú celé telo a preventívne chránia bunky pr..
BIO KVALITAĽanové semienka sú skutočne proti rakovinová bomba a tiež ...
BIO Kokosové chipsy 200g
2.75€
BIO KVALITA !Zloženie: Organické kokosové chipsy * * = Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva HU-Öko-01 Kokosový olej sa čistí po odstránení škrupiny, a potom sa premyje horúcou vodou, sterilizuje sa pri 100 stupňov Celzia. Potom sa rozpadne, suší sa pri v..
BIO KVALITA !Zloženie: Organické kokosové chipsy * * = Z kontrolovaného ek...
Bio ryžový sirup 365g
2.81€
Ryžový sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje pankreas, neprekysľuje žalúdok a neprispieva k vyplavovaniu niektorých minerálov z ľudského organizmu. Je významným zdrojom bielkovín, aminokyselín, vitamínov..
Ryžový sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiem...
Bio tapiokový sirup 365g
3.06€
Tento sirup je vyrábaný z hľuzovitých koreňov tropického keru - manioku. Maniok jedlý je známy tiež pod názvom cassava, yuca, či tapioka, je kultúrna tropická bylina, ktorá dorastá do výšky 1 až 3 metre. Niekedy sa hľuzám tejto rastliny hovorí aj sladké zemiaky a v..
Tento sirup je vyrábaný z hľuzovitých koreňov tropického keru - manioku. M...
Bio ďatlový sirup 365g
3.31€
Ďatlový sirup na rozdiel od bežného cukru má vyššie pH, a preto neprekysľuje žalúdok a neprispieva k vyplavovaniu niektorých minerálov z organizmu. Je prírodným sladidlom, ktoré nezaťažuje ani pankreas vďaka nižšiemu glykemickému indexu.Môžeme ho použiť do cukrovin..
Ďatlový sirup na rozdiel od bežného cukru má vyššie pH, a preto neprekysľu...
Bio agave cukor 250g
3.37€
Cukor z agáve je prírodným mexickým sladidlom na báze fruktózy. Rastlina agáve je tradičnou súčasťou stravy amerického juhozápadu a Mexika po celé stáročia. Starí Aztékovia považovali rastlinu agáve za posvätnú a verili, že šťava, ktorá vyteká po narezaní z listov ..
Cukor z agáve je prírodným mexickým sladidlom na báze fruktózy. Rastlina a...
BIO kokosová múka 500g
3.90€
BIO KVALITA !Kokosová múka sa vyrába z kokosovej dužiny bez chemických prísad, ktorú po vysušení a vylisovaní najemno zomelú.Hoci kokosová múka nie je sladená, určite si všimnete, že vďaka prirodzenej sladkastej chuti kokosu stačí použiť menej sladidla ak..
BIO KVALITA !Kokosová múka sa vyrába z kokosovej dužiny bez chemickýc...
BIO sušené biele moruše 150g
4.50€
BIO KVALITAZloženie: sušené biele moruše * * = Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva HU-Öko-01..
BIO KVALITAZloženie: sušené biele moruše * * = Z kontrolovaného ekologické...
BIO Psyllium prášok 300g
4.90€
Skorocel IndickýZloženie: Psyllium struk 98%Psyllium je ideálnym zdrojom vlákniny pre tých, ktorí sú citliví na pšenicu. Odporúča sa pri:- Problémy zažívacie (zápcha, hnačka, nadúvanie)- Čistenie trávacieho ústrojenstvaDávkovanie : 1 šálku (cca 2dl) rozmiešať ..
Skorocel IndickýZloženie: Psyllium struk 98%Psyllium je ideálnym zdrojom v...
Bio himalájska kryštáľová soľ s bylinkami 175g
5.20€
Zloženie: himalájskej kryštáľovej soli, petržlen * * * hagymapor majorán, ligurček * * = Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva HU-Öko-01 Použitie: Ideálne pre dochutenie šalátov, polievok, omáčok, koreniny na zeleninu.dodavatel:Sanctiy dunajska streda Bar..
Zloženie: himalájskej kryštáľovej soli, petržlen * * * hagymapor majorán, ...
Ručný mlynček s himalájskou soľou 200g
5.70€
Ručný mlynček je vybavený keramickou hlavou, veľkosť častíc môže byť nastavená. Časť mlecej nádoby je vyrobená zo skla.dodavatel-SUNCITY, s. r.o. Korzo Bélu Bartóka 789/3 929 01 Dunajská Streda..
Ručný mlynček je vybavený keramickou hlavou, veľkosť častíc môže byť nasta...
Bio slivkový sirup 365g
6.00€
Sirupy, ktoré sú vyrobené šetrnými postupmi bez akýchkoľvek pridaných látok, dokážu v mnohých prípadoch skvele nahradiť cukor. Ide o prírodné sladidlá, ktoré obsahujú cenné živiny a sú dobre stráviteľné.Slivkový sirup v biokvalite je vynikajúci do ovocných šalátov,..
Sirupy, ktoré sú vyrobené šetrnými postupmi bez akýchkoľvek pridaných láto...
BIO mandľová múka 250g
11.20€
Mandle sú veľmi obľúbenou a lahodnou pochutinou a ingredienciou už po niekoľko tisícročí. Sú ale aj liekom, bohatým prírodným zdrojom látok, nevyhnutných pre zdravie, ako aj pre krásu. Mandle sú bohaté na minerálne látky. Majú vysoký obsah horčíka (až okolo 300 mg ..
Mandle sú veľmi obľúbenou a lahodnou pochutinou a ingredienciou už po niek...
Zobrazenie 1 až 15 zo 15 (1 stránok)