BIO linka 0907 602 430

Bio agave cukor 250g

3.37€
  • Výrobca: Biorganik
  • Kód produktu: 60-108-1557
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Bio agave cukor 250g

Cukor z agáve je prírodným mexickým sladidlom na báze fruktózy. Rastlina agáve je tradičnou súčasťou stravy amerického juhozápadu a Mexika po celé stáročia. Starí Aztékovia považovali rastlinu agáve za posvätnú a verili, že šťava, ktorá vyteká po narezaní z listov a koreňov rastliny, čistí telo a dušu. Cukrom z agáve možno nahradiť biely cukor prakticky v ktoromkoľvek pokrme. V recepte nahraďte požadované množstvo cukru trojštvrťovým množstvom agáve. 
Cukor z agáve je prírodné nerafinované sladidlo, ktoré obsahuje vysoký podiel ovocného cukru, menšie množstvo dextrózy a veľmi nízke množstvo klasického cukru. Je vhodným sladidlom pre ľudí s nadváhou a pri redukčných diétach. Má nízky glykemický index a po konzumácii nezvyšuje hladinu krvného cukru tak rýchlo ako med či biely cukor, a preto je vhodným sladidlom pre diabetikov za lekárskeho dohľadu (u cukrovky druhého typu), a ľudí, ktorí majú problémy s trávením sacharózy.

100 g obsahuje v priemere: Energia: 287 kcal / 1200 kJ
Bielkoviny: 0 g
Tuky: 0 g
Sacharidy: 70 g, a z toho:
- fruktóza: 50 g
- glukóza: 18 g
- sacharóza:<0,5 g

Bio agave cukor 250g

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.