BIO linka 0907 602 430

Bauckhof


Zmes na falafel bezgluténová BIO 160g
1.20€
Charakteristika: Bezgluténová zmes na prípravu tradičného cícerového Falafelu so zmesou korenín vo vysokej kvalite. Falafel je tradičným arabským jedlom. Väčšinou sa pripravuje z cíceru alebo bôbu. Rozdrvená obilná zmes sa zmieša s korením, vytvaruje sa do gulôč..
Charakteristika: Bezgluténová zmes na prípravu tradičného cícerového Fala...
Vločky ovsené pufované s medom bezgluténové BIO 150g
2.40€
Charakteristika: Bezgluténové ovsené BIO müsli sú zložené zo surovín z organického hospodárstva. Neobsahujú glutén (lepok), vajcia ani mlieko, sú obľúbenou rannou pochúťkou aj pre celiatikov, diabetikov a vegetariánov. Tieto puffované vločky s medom sú výborné v ..
Charakteristika: Bezgluténové ovsené BIO müsli sú zložené zo surovín z or...
Múka teffová bezgluténová BIO 400g
4.51€
Charakteristika:Celozrnnou alternatívou pre bezlepkové pečenie je 100% teffová múka. Teff patrí k najvýživnejším plodinám na svete. Má vyvážený pomer bielkovín a sacharidov, vynikajúce zloženie aminokyselín, vysoký obsah vlákniny a nízky glykemický index. Je j..
Charakteristika:Celozrnnou alternatívou pre bezlepkové pečenie je 100% tef...
Múka teffová bezgluténová BIO 400g
4.80€
Charakteristika: Celozrnnou alternatívou pre bezlepkové pečenie je 100% teffová múka. Teff patrí k najvýživnejším plodinám na svete. Má vyvážený pomer bielkovín a sacharidov, vynikajúce zloženie aminokyselín, vysoký obsah vlákniny a nízky glykemický index. Je jed..
Charakteristika: Celozrnnou alternatívou pre bezlepkové pečenie je 100% t...
Múka gaštanová BIO 350g
5.90€
Charakteristika:Vynikajúca na varenie, pečenie, na omáčky, na dezerty, na polievky a krémy, vhodná je na vysmážanie aj obaľovanie. Môže sa z nej pripravovať chlieb, pečivo, koláče, sucháre, sušienky a pod.Dokáže plnohodnotne nahradiť pšeničnú múku a je prirodz..
Charakteristika:Vynikajúca na varenie, pečenie, na omáčky, na dezerty, na ...
Zobrazenie 1 až 5 zo 5 (1 stránok)