BIO linka 0907 602 430

Ayumi naturals


Amla Powder, prírodný vlasový kondicionér, 100 g
4.25€
Indický práškový rastlinný regeneračný zábal na vlasy zo sušených plodov stromu Amalaki (Embilika lekárska) s mierne stmavujúcimi tonovacími účinkami. Tento výnimočný plod je pre svoj bohatý zdroj antioxidantov už po storočia používaný v systéme..
Indický práškový rastlinný regeneračný zábal na vlasy zo sušenýc...
Aritha Powder 100 g, vlasový zábal a šampón
4.25€
Aritha Powder je prírodný čistiaci prostriedok doporučený ajurvédskymi odborníkmi pre umývanie mastných vlasov, ktorý má vynikajúce mycie a penivé vlastnosti.Pre svoje mycie schopnosti sa dá použiť aj pre umývanie pokožky tela namiesto bežného m..
Aritha Powder je prírodný čistiaci prostriedok doporučený ajurvédskym...
MULTANI MATI - prírodná pleťová maska v prášku 100g
4.25€
Ak vás trápi mastná pleť, ajurvédska maska Multani Mati je presne pre vás. Multani Mati, Fuller's Mud prípadne zelený íl je prírodný prášok bohatý na minerály, ktorý absorbuje nadbytočnú mastnotu, čistí upchaté póry a odstraňuje z poko..
Ak vás trápi mastná pleť, ajurvédska maska Multani Mati je presne pre...
Neem Powder, silné prírodné tonikum, 100 g
4.25€
Neem (Azadirachta Indica) je strom pochádzajúci z tropického pásma juhovýchodnej Ázie. Neemový prášok je známy pre svojeantibakteriálne vlastnosti. Listy neemu sa používali počas stáročí na umývanie a dezinfekciu pokožky. Pokožka je po použití tohto prášk..
Neem (Azadirachta Indica) je strom pochádzajúci z tropického pásma ju...
Shikakai Powder 100 g, vlasový zábal a šampón
4.25€
hikakai Powder je indický prírodný vlasový šampón, ktorý je vhodný aj na ako vynikajúci vlasový zábal. Shikakai vyživuje, regeneruje, pôsobí proti lupinám, podporuje rast a zdravú funkciu vlasov. Shikakai Powder je vynikajúci pre vlasy..
hikakai Powder je indický prírodný vlasový šampón, ktorý je vhod...
Zobrazenie 1 až 5 zo 5 (1 stránok)