BIO linka 0907 602 430

Avokádový olej 250 ml BIO

9.95€
 • Výrobca: BIOPURUS
 • Kód produktu: 191
 • Dostupnosť: Skladom

Popis

Avokádový olej 250 ml BIO

Avokádový olej

100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.

Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov.

Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah:250 ml


 • Avokádový olej 100% Keď uvažujete o zdravom životnom štýle a stravovaní v prospech zdravia, avokádo nie je zvyčajne jedna z prvých vecí, ktoré prídu na myseľ. Ale toto chutné ovocie je nutričné ??dynamo, ktoré by sa malo zvážiť v použití v  strave, keď niekto uvažuje o zdravej potrave pre telo. Avokádo je považovaný za jeden z najlepších plodov matky prírody k nám. Avocadový Olej je vynikajúci olej na použitie pre množstvo dôvodov. Obsah tuku avokádového oleja je najviac mononenasýtených tukov a omega-3 tukov zo všetkých olejov.Avokádo je nabité množstvom vitamínu A, vitamínu E, vitamínu D, ktorý obsahuje chemické zlúčeniny nazývanej karotenoidy a tokoferoly. Ďalším prínosom vitamínov hojne obsiahnutých v tomto oleji sú B vitamíny alebo tzv.  šťastné vitamíny. Avokádo obsahuje takmer 20 prospešných vitamínov, minerálov a fytonutrientov, takže toto ovocie alebo olej je správna voľba.Strava Avokádový olej môže byť použitý v mnohých ohľadoch v kuchyni. Môže byť používané v omáčkach, dressingoch, marinádach ... . Avokádový olej je univerzálny olej na varenie a je možné použiť ho rovnakým spôsobom ako mnoho iných jedlých olejov. Avokádový olej má najvyšší dymový bod zo všetkých prírodných olejov. Maslo má dymový bod asi 350 ° C, olivový olej začína  približne 375 ° C, ale avokádový olej môže dosiahnuť teplotu  nad  500 ° C. Vzhľadom k tomu, olej z avokáda  dokonca môžete použiť pre fritovanie a grilovanie. Avokádový olej robí divy pre zvodne chutné krevety a rybie recepty. Tiež, namiesto použitia masla, skúste kropenie avokádový olej na zemiaky a ako kompliment pre máčanie chleba  DODAVATEL:

  .Biopurus Nitrianska cesta 90 Partizánske 958 01  Avokádový olej 250 ml BIO

  Recenzie (0)

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!
                 
  Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.