BIO linka 0907 602 430

A. Nelson&Co.Ltd


Harmonizujúca hydratačná maska BIO nechtík & BIO zázvor, maslo z mangových semien 10ml
2.19€
Pre normálnu a zmiešanú pleť* Výrazne hydratuje pleť.* Harmonizuje a tonizuje. Použitie: 1-2 krát týždenne. Bio zázvor je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov, čistí a stabilizuje pleť.Maslo z mangových jadier intenzívne vyživuje a chráni ..
Pre normálnu a zmiešanú pleť* Výrazne hydratuje pleť.* Harmonizuje a toniz...
Rescue Remedy pastilky - brusnica 50g
7.90€
Rescue Remedy pastilky  (50g) obsahujú Krízovú esenciu Rescue Remedy. Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky.Pomáha zmierňovať okamžité následky náhlych kríz, naliehavých situácií, nervových šokov a záchvatov, duševnú otupenosť, ako prvá..
Rescue Remedy pastilky  (50g) obsahujú Krízovú esenciu Rescue Re...
Rescue Remedy pastilky - čierna ríbezľa
7.90€
Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky. Upokojujú, pomáhajú nastoliť vnútornú rovnováhu.Rescue Remedy pastilky 50gRescue Remedy pastilky  (50g) obsahujú Krízovú esenciu Rescue Remedy. Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kva..
Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky. Upokojujú, pomáh...
Rescue Remedy pastilky - pomaranč
7.90€
Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky. Upokojujú, pomáhajú nastoliť vnútornú rovnováhu.Rescue Remedy pastilky 50gRescue Remedy pastilky  (50g) obsahujú Krízovú esenciu Rescue Remedy. Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kva..
Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky. Upokojujú, pomáh...
Bach Rescue Balm „balzam na pery“
9.90€
Bachov krízový balzam na pery. RESCUE® Starostlivosť o pleť pomáha opäť nadobudnúť pokoj zvonku a zároveň sa cítiť dobre aj zvnútra.Bach Rescue Balm „balzam na pery“Obsah: 5gNaša pokožka je často prvým miestom na tele, ktoré nám ukazuje dopady uponáhľaného života. ..
Bachov krízový balzam na pery. RESCUE® Starostlivosť o pleť pomáha opäť na...
Agrimony – Repík lekársky 20 ml - bachove kvapky
10.50€
Agrimony - Bachova kvetova esencia pomáha zvládať: Fyzické a psychické utrpenie schované za vonkajším úsmevom, potláčanie negatívnych skúseností a neschopnosť na ne primerane reagovať, ignorovanie temných stránok života..Agrimony – Repík lekársky (Agrimonia Eu..
Agrimony - Bachova kvetova esencia pomáha zvládať: Fyzické a psychické utr...
Aspen - Topoľ osikový 20 ml - bachove kvapky
10.50€
Aspen - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: strachy a obavy neznámeho pôvodu, prílišnú citlivosť a ustrašenosť, nočné mory, strach v tme, predtuchy nešťastia..Aspen - Topoľ osikový (Populus tremula)Bachova kvetová esencia 20 mlAspen – je vhodný pre ľ..
Aspen - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: strachy a obavy neznámeho...
Beech - Buk lesný 20 ml - bachove kvapky
10.50€
Beech - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: netoleranciu, tvrdosť, kritizovanie a odsudzovanie, nedostatok súcitu, povyšovanie, zlomyseľnosť, cynizmus..Beech - Buk lesný (Fagus sylvatica)Bachova kvetová esencia 20 mlBeech – pomáha ľuďom, ktorí&n..
Beech - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: netoleranciu, tvrdosť, kr...
Centaury - Zemežlč lekárska 20 ml - bachove kvapky
10.50€
Centaury - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: sebapopieranie, sebaobetovanie, prílišnú prispôsobivosť, slabú vôľu, poníženosť, prehnané reakcie na potreby druhých, neschopnosť povedať nie i požiadať o pomoc..Centaury - Zemežlč lekárska (Centaurium umbell..
Centaury - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: sebapopieranie, sebaob...
Cerato - Rohoblizník 20 ml - bachove kvapky
10.50€
Cerato - Bachova kvetova esencia pomáha zvládnuť: ľahkú ovplyvniteľnosť a napodobovanie druhých, nedôveru vo vlastnú intuíciu, pochybnosti o svojich úsudkoch, závislosť na názoroch iných ľudí..Cerato -  Rohoblizník  (Ceratostigma willmottiana)Bachova..
Cerato - Bachova kvetova esencia pomáha zvládnuť: ľahkú ovplyvniteľnosť a ...
Cherry Plum - Slivka višňoplodá 20 ml - bachove kvapky
10.50€
Cherry Plum - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: silne negatívne stavy, strach zo straty rozumu a sebakontroly, skrytú agresivitu, extrémne vnútorné napätie, neovládateľné výbuchy hnevu, potláčanie duchovného vývoja..Cherry Plum - Slivka višňoplodá (Prun..
Cherry Plum - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: silne negatívne sta...
Chestnut Bud - Púčik pagaštana konského - bachove kvapky 20 ml
10.50€
Chestnut Bud - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: nedostatočnú koncentráciu a pozornosť, neschopnosť poučiť sa zo skúseností, opakovanie rovnakých chýb, roztržitosť, pomalé chápanie, blokády v učení, zlú koordináciu vnútorného myšlienkového sveta..Chestnut Bu..
Chestnut Bud - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: nedostatočnú konce...
Chicory - Čakanka obecná 20 ml - bachove kvapky
10.50€
Chicory - Bachova kvetova esencia pomáha zvládnuť: privlastňovanie, prehnanú ochranu a starostlivosť o iných, vynucovanie si lásky, majetnícke sklony, manipulovanie, sebaľútosť, sebeckosť, panovačnosťChicory - Čakanka obecná (Cichorium intybus)Bachova kvetová ..
Chicory - Bachova kvetova esencia pomáha zvládnuť: privlastňovanie, prehna...
Netýkavka žľazonosná 20 ml - bachove kvapky
10.50€
Impatiens - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: veľkú netrpezlivosť, unáhlenosť, podráždenosť, stres, hyperaktivitu, chaotickú energiu, vysilenie, nervozitu, prchkosť, záchvaty zúrivosti, bezcitnosť, brutalitu, pocit, že vyskočím s kože, neposednosť.Impatiens ..
Impatiens - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: veľkú netrpezlivosť, ...
Clematis - Plamienok plotný 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Clematis - Plamienok plotný (Clematis vitalba) Bachova kvetova esencia 20 ml - bachove kvapky Clematis je vhodný pre ľudí, ktorí žijú vo svojom vlastnom svete, nemajú záujem o realitu a len ťažko žijú v prítomnosti. Títo ľudia nie sú v skutočnosti šťastní a tú..
Clematis - Plamienok plotný (Clematis vitalba) Bachova kvetova esencia ...
Crab Apple - Jabloň planá 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Crab Apple - Jabloň planá (Malus pumila) Bachova kvetova esencia 20 ml - bachove kvapky Crab Apple je „čistiacim prostriedkom“ pre dušu a telo a doporučuje sa ľuďom, ktorí majú vnútorný alebo vonkajší pocit nečistoty. Môže sa jednať aj o prehnaný zmysel pre čis..
Crab Apple - Jabloň planá (Malus pumila) Bachova kvetova esencia 20 ml -...
Elm - Brest 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Elm - Brest (Ulmus procera) Bachova kvetova esencia 20 ml - bachove kvapky Elm je pre ľudí, ktorí sa cítia byť preťažení úlohami a vlastnou zodpovednosťou. Inak schopní a spoľahliví ľudia zrazu strácajú dôveru vo vlastné schopnosti a cítia sa podráždení. Mnohok..
Elm - Brest (Ulmus procera) Bachova kvetova esencia 20 ml - bachove kvap...
Gentian - Horček horský 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Gentian - Horček horský (Gentiana amarella) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Gentian pôsobí proti pochybnostiam a skľúčenosti. Postihnutí sú ľahko zbavení odvahy a nastupuje depresia, keď sa im vecí vymknú spod kontroly alebo sa objavia iné ťažko..
Gentian - Horček horský (Gentiana amarella) Bachova kvetová esencia 20 ...
Gorse - Útesovec európsky 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Gorse - Útesovec európsky (Ulex europaeus) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Gorse používa sa pri extrémnej beznádeji a zúfalstve, keď človek rezignuje a vzdáva boj. Postihnutí môžu trpieť pocitom, že všetko je beznádejné a bezvýchodis..
Gorse - Útesovec európsky (Ulex europaeus) Bachova kvetová ...
Heather - Vres škótsky 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Heather - Vres škótsky (Calluna vulgaris) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Heather je skvelý pre ľudí, ktorí si zo svojej životnej situácie alebo chorobe vytvorili právo, že nie sú schopní zaoberať sa medziľudskými vzťahmi k iným ľuďom. Ich extrém..
Heather - Vres škótsky (Calluna vulgaris) Bachova kvetová esencia 20 ml ...
Holly - Cezmína ostrolistá 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Holly - Cezmína ostrolistá (Ilex aquifolium) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Holly je pre ľudí, ktorí sú žiarliví, zatvrdnutí, bezcitní, plní nenávisti a niekedy preto môžu byť i plní hnevu. Často vnútorne trpia bez skutočných príčin. Je pre ne ť..
Holly - Cezmína ostrolistá (Ilex aquifolium) Bachova kvetová esencia 20 ...
Honeysuckle - Zimolez kozí list 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Honeysuckle - Zimolez kozí list (Lonicera caprifolium) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Honeysuckle je vhodný pre ľudí, ktorí silno lipnú na svojich spomienkach z minulosti. Títo ľudia majú sklon žiť v minulosti, v stave stískaniu sa po domove ale..
Honeysuckle - Zimolez kozí list (Lonicera caprifolium) Bachova kvetová e...
Hornbeam - Hrab obecný 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Hornbeam - Hrab obecný (Carpinus betulus) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Hornbeam je určený ľuďom, ktorí sa cítia vyčerpane ako vyžmýkaní, ale skôr na duševnej, než telesnej úrovni. Títo ľudia sa zobúdzajú s pocitom skepsy a pochybnosťami, či zv..
Hornbeam - Hrab obecný (Carpinus betulus) Bachova kvetová esencia 20 ml ...
Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml
12.00€
RescueTM Night – kvapky (10 ml) - krízová esencia pre dobrý spánok RescueTM Night je vlastne Krízová esencia Rescue Remedy obohatená navyše o originálnu Bachovu esenciu White Chestnut (Biely gaštan). Pomáha sa upokojiť pred spaním a navodiť zdravý a povzbudzujúci..
RescueTM Night – kvapky (10 ml) - krízová esencia pre dobrý spánok Rescu...
Larch - Smrekovec opadavý 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Larch - Smrekovec opadavý (Larix decidua) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Larch je určený pre ľudí, ktorí majú nízke sebavedomie a tak sa zo strachu ani nepokúšajú čokoľvek uskutočniť. Dominuje u nich pocit menejcennosti, hoci majú určité schopno..
Larch - Smrekovec opadavý (Larix decidua) Bachova kvetová esencia 20 ml ...
Mimulus - Čarodejka škvrnitá 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Mimulus - Čarodejka škvrnitá (Mimulus guttatus) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Mimulus pomáha ľuďom, ktorí trpia konkrétnymi strachmi a fóbiami. Môžu to byť strachy z ochorenia, smrti, nehôd, bolesti, tmy, zimy, chudoby, z iných ľudí, určitých z..
Mimulus - Čarodejka škvrnitá (Mimulus guttatus) Bachova kvetová esencia ...
Mustard - Horčica poľná 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Mustard - Horčica poľná (Sinapis arvensis) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Mustard pomáha pri depresii a stavoch hlbokého smútku, ktoré sa objavia z nenazdania a bez akéhokoľvek dôvodu a rovnako neočakávane sa i vytratia. Tento pocit zádumčivosti..
Mustard - Horčica poľná (Sinapis arvensis) Bachova kvetová esencia 20 ml...
Oak - Dub mohutný 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Oak - Dub mohutný (Quercus robur) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Oak je vhodný pre ľudí, ktorí sú za normálnych okolností silní, statoční a spoľahliví, ktorých však vnútorná sila opúšťa a na jej miesto nastupuje vyčerpanosť. Pracujú však ďalej i..
Oak - Dub mohutný (Quercus robur) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachov...
Olive - Oliva 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Olive - Oliva (Olea europea) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Oliva je vhodná pre ľudí, ktorí sú telesne a duševne „vyhoretí“ a ktorí sú dlhodobo vyčerpaní osobnými problémami, intenzívnym štúdiom alebo prácou, dlho trvajúcou chorobou alebo dlhodo..
Olive - Oliva (Olea europea) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kva...
Pine - Borovica lesná 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Pine - Borovica lesná (Pinus sylvestris) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Pine je vhodná pre ľudí, ktorí majú silné pocity viny a robia si výčitky. Vinia sa za chyby ostatných – vlastne za všetky veci, ktoré nejdú správne a dobre. Ovláda ich pocit..
Pine - Borovica lesná (Pinus sylvestris) Bachova kvetová esencia 20 ml -...
Red Chestnut - Červený gaštan 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Red Chestnut - Červený gaštan (Aesculus carnea) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Red Chestnut je pre ľudí, ktoré majú prehnané strachy o blaho iných, zvlášť o rodinu a blízkych priateľov. Obavajú sa, že ich milovanému sa stane to najhoršie, že men..
Red Chestnut - Červený gaštan (Aesculus carnea) Bachova kvetová esencia ...
Rock Rose - Devätorník peniažtekový 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Rock Rose - Devätorník peniažtekový (Helianthemum nummularium) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Rock Rose je vhodný v prípadoch hlbokého otrasu, spôsobeného napríklad nehodou, v ktorej je človek jej priamym účastníkom, svedkom alebo tesne unikne p..
Rock Rose - Devätorník peniažtekový (Helianthemum nummularium) Bachova k...
Rock Water - Voda z liečivých prameňov 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Rock Water - Voda z liečivých prameňov (Aqua Petra) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Rock Water je vhodná pre ľudí, ktorí sú nepružní, majú na seba vysoké požiadavky a potláčajú vlastné vitálne potreby. Ich železná disciplína môže viesť až ku seba..
Rock Water - Voda z liečivých prameňov (Aqua Petra) Bachova kvetová esen...
Scleranthus - Sklerant ročný 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Scleranthus - Sklerant ročný (Scleranthus annus) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Scleranthus je vhodný pre ľudí trpiacich nerozhodnosťou. Ťažko sa rozhodujú, zvlášť vtedy, keď sa musia rozhodnúť medzi dvoma vecami. Chýba im vnútorná vyrovnanosť ..
Scleranthus - Sklerant ročný (Scleranthus annus) Bachova kvetová esenci...
Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (Ornithogalum umbellatum) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Star of Bethlehem je vhodný pri duševnej alebo fyzickej traume, ktorá vzniká následkom nehôd, neblahej správy, úmrtia, náhleho sklamania alebo šok..
Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (Ornithogalum umbellatum) Bach...
Sweet Chestnut - Gaštan jedlý 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Sweet Chestnut - Gaštan jedlý (Castanea sativa) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Sweet Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia vnútornými útrapami, popísané Dr. Bachom ako „beznádejná zúfalosť ľudí, ktorí veria, že dosiahli hranice jej znesiteľno..
Sweet Chestnut - Gaštan jedlý (Castanea sativa) Bachova kvetová esencia ...
Vervain - Železník lekársky 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Vervain - Železník lekársky (Verbena officinalis) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Vervain je vhodný pre ľudí, ktorí majú fixné princípy a predstavy, ktoré sú podľa ich vnútorného presvedčenia absolútne správne a ktoré zriedkakedy menia. Ich neúst..
Vervain - Železník lekársky (Verbena officinalis) Bachova kvetová esenci...
Vine - Vínna réva 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Vine - Vínna réva (Vitis vinifera) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Vine je vhodný pre ľudí, ktorí chcú dominovať nad ostatnými. Sú ctižiadostiví a majú často obrovské schopnosti alebo sú vysoko nadaní, ale tieto nepochybne existujúce schopnosti ..
Vine - Vínna réva (Vitis vinifera) Bachova kvetová esencia 20 ml - bacho...
Walnut - Vlašský orech 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Walnut - Vlašský orech (Juglans regia) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Walnut je vhodný pre ľudí, ktorí sa len ťažko prispôsobujú zmenám, alebo sú vo veľkej miere precitlivení na určité myšlienky, nálady a vplyvy. Je to kvet pre obdobie veľkých ž..
Walnut - Vlašský orech (Juglans regia) Bachova kvetová esencia 20 ml - b...
Water violet - Perútnik močiarny 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Water violet - Perútnik močiarny (Hottonia palustris) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Water Violet je vhodný pre ľudí, ktorí sú považovaní za chytrých, pokojných a schopných. Ako mierni, v súkromnej sfére vážení ľudia, sú často žiadaní o radu, al..
Water violet - Perútnik močiarny (Hottonia palustris) Bachova kvetová es...
White Chestnut - Gaštan biely konský 20 ml - bachove kvapky
12.00€
White Chestnut - Gaštan biely konský (Aesculus hippocastanum) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky White Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia nutkavými, nekľudnými myšlienkami, ktoré nevedia dostať pod kontrolu. Negatívne udalosti alebo výmeny ná..
White Chestnut - Gaštan biely konský (Aesculus hippocastanum) Bachova k...
Wild Oat - Stoklas konáristý 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Wild Oat - Stoklas konáristý (Bromus ramosus) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Wild Oat je dôležitý pre ľudí, ktorí sa vo svojom živote dostali na križovatku a nie je im úplne jasné, ktorým smerom sa vydať. Aj keď sú ctižiadostiví a vybavení veľký..
Wild Oat - Stoklas konáristý (Bromus ramosus) Bachova kvetová esencia 20...
Wild Rose - Planá šípková ruža 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Wild Rose - Planá šípková ruža (Rosa canina) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Wild Rose je vhodná pre ľudí, ktorí rezignovali na nepríjemnú situáciu. Tým môže byť ochorenie, monotónna životná situácia alebo nevhodné zamestnanie. Títo ľudia sa nesť..
Wild Rose - Planá šípková ruža (Rosa canina) Bachova kvetová esencia 20 ...
Willow - Vŕba žltá 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Willow - Vŕba žltá (Salix vitelina) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Willow pomáha ľuďom, ktorí prežívajú nespokojnosť a hnev, sebaľútosť a zatrpknutosť. Takmer každý mal niekedy pocit, že je v určitých okolnostiach bezmocný. Tento Bachov kvet pom..
Willow - Vŕba žltá (Salix vitelina) Bachova kvetová esencia 20 ml - bach...
Bach Confidence Remedy Balm – „Sebavedomie“
15.60€
Bach Confidence Remedy Balm – „Sebavedomie“ Objem: 15ml Bach Confidence Remedy Balzam je kombinácia Bachových kvetových esencií Mimulus, Water Violet, Holly a Larch s esenciálnymi olejmi Nerolu, May Chang a Rímskej kamilky v upokojujúcom géle Aloe Vera pre vonk..
Bach Confidence Remedy Balm – „Sebavedomie“ Objem: 15ml Bach Confidenc...
Bach Day Dream Remedy Balm – „Sen počas dňa“
15.60€
Bach Day Dream Remedy Balm – „Sen počas dňa“ Objem: 15ml Bach Day Dream Remedy Balzam je kombinácia Bachových kvetových esencií Gentian, Clematis, White Chestnut a Water Violet s esenciálnymi olejmi Rozmarínu, Pepermintu a Šalvie v upokojujúcom géle Aloe Vera p..
Bach Day Dream Remedy Balm – „Sen počas dňa“ Objem: 15ml Bach Day Drea...
Bach Fatigue Remedy Balm – „Únava“
15.60€
Bach Fatigue Remedy Balm – „Únava“ Objem: 15ml Bach Fatigue Remedy Balzam je kombinácia Bachových kvetových esencií Red Chestnut, Gorse, Hornbeam, Olive, Impatiens a Borievky v upokojujúcom géle Aloe Vera pre vonkajšie použitie na miesta pulzu/tepu. Kedy je B..
Bach Fatigue Remedy Balm – „Únava“ Objem: 15ml Bach Fatigue Remedy Bal...
Bach Good Night Remedy Balm – „Dobrú noc“
15.60€
Bach Good Night Remedy Balm – „Dobrú noc“ Objem: 15ml Bach Good Night Remedy Balzam je kombinácia Bachových kvetových esencií Rock Rose, Impatiens, Clematis, Star of Bethlehem, Cherry Plum (Rescue) s White Chestnut a esenciálnymi olejmi Levandule a „kadidla“ v ..
Bach Good Night Remedy Balm – „Dobrú noc“ Objem: 15ml Bach Good Night ...
Bach Head Calm Remedy Balm – „Pokoj v hlave“
15.60€
Bach Head Calm Remedy Balm – „Pokoj v hlave“ Objem: 15ml Bach Head Calm Remedy Balzam je kombinácia Bachových kvetových esencií Cherry Plum, Aspen, Olive, White Chestnut, Heather, Oak s esenciálnymi olejmi Levandule a Pepermintu v upokojujúcom géle Aloe Vera pr..
Bach Head Calm Remedy Balm – „Pokoj v hlave“ Objem: 15ml Bach Head Cal...
Bach Relaxation Remedy Balm – „Relaxácia“
15.60€
Bach Relaxation Remedy Balm – „Relaxácia“ Objem: 15ml Bach Relaxation Remedy Balzam je kombinácia Bachových kvetových esencií Hornbeam, Agrimony, Holly a Sweet Almond s esenciálnymi olejmi Ruže, Neroli a Ylang Ylang v upokojujúcom géle Aloe Vera pre vonkajšie p..
Bach Relaxation Remedy Balm – „Relaxácia“ Objem: 15ml Bach Relaxation ...
Zobrazenie 1 až 50 zo 56 (2 stránok)