BIO linka 0907 602 430

A. Nelson&Co.Ltd


Rescue Remedy pastilky - brusnica 50g
7.90€
Rescue Remedy pastilky  (50g) obsahujú Krízovú esenciu Rescue Remedy. Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky.Pomáha zmierňovať okamžité následky náhlych kríz, naliehavých situácií, nervových šokov a záchvatov, duševnú otupenosť, ako prvá..
Rescue Remedy pastilky  (50g) obsahujú Krízovú esenciu Rescue Re...
Rescue Remedy pastilky - čierna ríbezľa
7.90€
Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky. Upokojujú, pomáhajú nastoliť vnútornú rovnováhu.Rescue Remedy pastilky 50gRescue Remedy pastilky  (50g) obsahujú Krízovú esenciu Rescue Remedy. Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kva..
Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky. Upokojujú, pomáh...
Rescue Remedy pastilky - pomaranč
7.90€
Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky. Upokojujú, pomáhajú nastoliť vnútornú rovnováhu.Rescue Remedy pastilky 50gRescue Remedy pastilky  (50g) obsahujú Krízovú esenciu Rescue Remedy. Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kva..
Pomáhajú presne tak ako Rescue Remedy sprej alebo kvapky. Upokojujú, pomáh...
Netýkavka žľazonosná 20 ml - bachove kvapky
10.50€
Impatiens - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: veľkú netrpezlivosť, unáhlenosť, podráždenosť, stres, hyperaktivitu, chaotickú energiu, vysilenie, nervozitu, prchkosť, záchvaty zúrivosti, bezcitnosť, brutalitu, pocit, že vyskočím s kože, neposednosť.Impatiens ..
Impatiens - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: veľkú netrpezlivosť, ...
Mimulus - Čarodejka škvrnitá 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Mimulus - Čarodejka škvrnitá (Mimulus guttatus) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Mimulus pomáha ľuďom, ktorí trpia konkrétnymi strachmi a fóbiami. Môžu to byť strachy z ochorenia, smrti, nehôd, bolesti, tmy, zimy, chudoby, z iných ľudí, určitých z..
Mimulus - Čarodejka škvrnitá (Mimulus guttatus) Bachova kvetová esencia ...
Mustard - Horčica poľná 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Mustard - Horčica poľná (Sinapis arvensis) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Mustard pomáha pri depresii a stavoch hlbokého smútku, ktoré sa objavia z nenazdania a bez akéhokoľvek dôvodu a rovnako neočakávane sa i vytratia. Tento pocit zádumčivosti..
Mustard - Horčica poľná (Sinapis arvensis) Bachova kvetová esencia 20 ml...
Oak - Dub mohutný 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Oak - Dub mohutný (Quercus robur) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Oak je vhodný pre ľudí, ktorí sú za normálnych okolností silní, statoční a spoľahliví, ktorých však vnútorná sila opúšťa a na jej miesto nastupuje vyčerpanosť. Pracujú však ďalej i..
Oak - Dub mohutný (Quercus robur) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachov...
Olive - Oliva 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Olive - Oliva (Olea europea) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Oliva je vhodná pre ľudí, ktorí sú telesne a duševne „vyhoretí“ a ktorí sú dlhodobo vyčerpaní osobnými problémami, intenzívnym štúdiom alebo prácou, dlho trvajúcou chorobou alebo dlhodo..
Olive - Oliva (Olea europea) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kva...
Pine - Borovica lesná 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Pine - Borovica lesná (Pinus sylvestris) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Pine je vhodná pre ľudí, ktorí majú silné pocity viny a robia si výčitky. Vinia sa za chyby ostatných – vlastne za všetky veci, ktoré nejdú správne a dobre. Ovláda ich pocit..
Pine - Borovica lesná (Pinus sylvestris) Bachova kvetová esencia 20 ml -...
Red Chestnut - Červený gaštan 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Red Chestnut - Červený gaštan (Aesculus carnea) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Red Chestnut je pre ľudí, ktoré majú prehnané strachy o blaho iných, zvlášť o rodinu a blízkych priateľov. Obavajú sa, že ich milovanému sa stane to najhoršie, že men..
Red Chestnut - Červený gaštan (Aesculus carnea) Bachova kvetová esencia ...
Rock Rose - Devätorník peniažtekový 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Rock Rose - Devätorník peniažtekový (Helianthemum nummularium) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Rock Rose je vhodný v prípadoch hlbokého otrasu, spôsobeného napríklad nehodou, v ktorej je človek jej priamym účastníkom, svedkom alebo tesne unikne p..
Rock Rose - Devätorník peniažtekový (Helianthemum nummularium) Bachova k...
Rock Water - Voda z liečivých prameňov 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Rock Water - Voda z liečivých prameňov (Aqua Petra) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Rock Water je vhodná pre ľudí, ktorí sú nepružní, majú na seba vysoké požiadavky a potláčajú vlastné vitálne potreby. Ich železná disciplína môže viesť až ku seba..
Rock Water - Voda z liečivých prameňov (Aqua Petra) Bachova kvetová esen...
Scleranthus - Sklerant ročný 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Scleranthus - Sklerant ročný (Scleranthus annus) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Scleranthus je vhodný pre ľudí trpiacich nerozhodnosťou. Ťažko sa rozhodujú, zvlášť vtedy, keď sa musia rozhodnúť medzi dvoma vecami. Chýba im vnútorná vyrovnanosť ..
Scleranthus - Sklerant ročný (Scleranthus annus) Bachova kvetová esenci...
Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (Ornithogalum umbellatum) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Star of Bethlehem je vhodný pri duševnej alebo fyzickej traume, ktorá vzniká následkom nehôd, neblahej správy, úmrtia, náhleho sklamania alebo šok..
Star of Bethlehem - Bledavka chocholíkatá (Ornithogalum umbellatum) Bach...
Sweet Chestnut - Gaštan jedlý 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Sweet Chestnut - Gaštan jedlý (Castanea sativa) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Sweet Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia vnútornými útrapami, popísané Dr. Bachom ako „beznádejná zúfalosť ľudí, ktorí veria, že dosiahli hranice jej znesiteľno..
Sweet Chestnut - Gaštan jedlý (Castanea sativa) Bachova kvetová esencia ...
Vervain - Železník lekársky 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Vervain - Železník lekársky (Verbena officinalis) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Vervain je vhodný pre ľudí, ktorí majú fixné princípy a predstavy, ktoré sú podľa ich vnútorného presvedčenia absolútne správne a ktoré zriedkakedy menia. Ich neúst..
Vervain - Železník lekársky (Verbena officinalis) Bachova kvetová esenci...
Vine - Vínna réva 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Vine - Vínna réva (Vitis vinifera) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Vine je vhodný pre ľudí, ktorí chcú dominovať nad ostatnými. Sú ctižiadostiví a majú často obrovské schopnosti alebo sú vysoko nadaní, ale tieto nepochybne existujúce schopnosti ..
Vine - Vínna réva (Vitis vinifera) Bachova kvetová esencia 20 ml - bacho...
Walnut - Vlašský orech 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Walnut - Vlašský orech (Juglans regia) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Walnut je vhodný pre ľudí, ktorí sa len ťažko prispôsobujú zmenám, alebo sú vo veľkej miere precitlivení na určité myšlienky, nálady a vplyvy. Je to kvet pre obdobie veľkých ž..
Walnut - Vlašský orech (Juglans regia) Bachova kvetová esencia 20 ml - b...
Water violet - Perútnik močiarny 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Water violet - Perútnik močiarny (Hottonia palustris) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Water Violet je vhodný pre ľudí, ktorí sú považovaní za chytrých, pokojných a schopných. Ako mierni, v súkromnej sfére vážení ľudia, sú často žiadaní o radu, al..
Water violet - Perútnik močiarny (Hottonia palustris) Bachova kvetová es...
White Chestnut - Gaštan biely konský 20 ml - bachove kvapky
12.00€
White Chestnut - Gaštan biely konský (Aesculus hippocastanum) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky White Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia nutkavými, nekľudnými myšlienkami, ktoré nevedia dostať pod kontrolu. Negatívne udalosti alebo výmeny ná..
White Chestnut - Gaštan biely konský (Aesculus hippocastanum) Bachova k...
Wild Oat - Stoklas konáristý 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Wild Oat - Stoklas konáristý (Bromus ramosus) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Wild Oat je dôležitý pre ľudí, ktorí sa vo svojom živote dostali na križovatku a nie je im úplne jasné, ktorým smerom sa vydať. Aj keď sú ctižiadostiví a vybavení veľký..
Wild Oat - Stoklas konáristý (Bromus ramosus) Bachova kvetová esencia 20...
Wild Rose - Planá šípková ruža 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Wild Rose - Planá šípková ruža (Rosa canina) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Wild Rose je vhodná pre ľudí, ktorí rezignovali na nepríjemnú situáciu. Tým môže byť ochorenie, monotónna životná situácia alebo nevhodné zamestnanie. Títo ľudia sa nesť..
Wild Rose - Planá šípková ruža (Rosa canina) Bachova kvetová esencia 20 ...
Willow - Vŕba žltá 20 ml - bachove kvapky
12.00€
Willow - Vŕba žltá (Salix vitelina) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Willow pomáha ľuďom, ktorí prežívajú nespokojnosť a hnev, sebaľútosť a zatrpknutosť. Takmer každý mal niekedy pocit, že je v určitých okolnostiach bezmocný. Tento Bachov kvet pom..
Willow - Vŕba žltá (Salix vitelina) Bachova kvetová esencia 20 ml - bach...
Rescue krízový krém 50g
15.60€
Rescue krízový krém 50g Rescue krízový krém -krízová esencia Rescue Remedy (zmes 5 esencií) v krémovom základe je obohatená o esenciu Crab Apple. Crab Apple (plané jablko) má výborné čistiace účinky. Krém je vhodný na ošetrenie malých poranení, popálenín.. Rescue..
Rescue krízový krém 50g Rescue krízový krém -krízová esencia Rescue Reme...
Set Bachových kvetových esencií 20ml - bachove kvapky
418.80€
Kompletný set Bachových kvetových esencií Kompletný set obsahuje: 38 originálnych Bachových kvetových esencií, 20ml 2 Krízové esencie, 20 ml mixovaciu fľaštičku..
Kompletný set Bachových kvetových esencií Kompletný set obsahuje: 3...
Zobrazenie 1 až 25 zo 25 (1 stránok)