BIO linka 0907 602 430

Unnamed

UnnamedSoaphoria Babičkina záhrada, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba Babičkina záhrada obsahuje podbeľ, rumanček, prasličku, žihľavu a lopúch v kombinácii s olivovým olejom. Pokožka je vďaka olivovému oleju hebká a vláčna na dotyk. Vôňa tejto gule má sviežu, citrusovo-bylinnú vôňu. Aktívne látky: Podbeľ liečivý -..
Šumivá bomba Babičkina záhrada obsahuje podbeľ, rumanček, prasličku, žihľa...
Soaphoria Citrusová bomba, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba Citrusová bomba vás osvieži vôňou pomaranča, mandarínky a citrónu. Vôňa Citrusovej bomby vás povzbudí, zbaví stresu, stimuluje myslenie i telo. Kúpeľ s použitím tejto šumivej bomby vám dôkladne očistí pokožku, ktorú zároveň ošetruje vďaka obsahu olivov..
Šumivá bomba Citrusová bomba vás osvieži vôňou pomaranča, mandarínky a cit...
Soaphoria Korenistý pomaranč, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba korenistý pomaranč má príjemnú vôňu pomaranča, ktorá upokojuje a telo príjemne zahrieva. Určite to oceníte po rušnom dni, plnom nervozity a stresu. Šumivú bombu vložte do vane s teplou vodou a sledujte ako šumí, uvoľňuje vôňu a éterické oleje. Uhličint..
Šumivá bomba korenistý pomaranč má príjemnú vôňu pomaranča, ktorá upokojuj...
Soaphoria Levanduľové pole, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba Levanduľové pole je určená na spríjemnenie vášho kúpeľa, zmakčenie vody a skrášlenia vašej pokožky. Šumivá bomba Levanduľové pole pokožku čistí, regeneruje a zjemňuje. Aktívne látky: Levanduľa - pôsobí upokojujúco, proti stresu, bolestiam hlavy a ..
Šumivá bomba Levanduľové pole je určená na spríjemnenie vášho kúpeľa, zmak...
Soaphoria Ovocný sad, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba Ovocný sad má vôňu, ktorá v sebe kombinuje energickú vôňu zeleného jablka a lesného ovocia. Okrem týchto vôní obsahuje i rastlinné oleje, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku a plody šípky, trnky, pomarančovú kôru, kvet ibišteka, jablčnu dužinu a dužinu ..
Šumivá bomba Ovocný sad má vôňu, ktorá v sebe kombinuje energickú vôňu zel...
Soaphoria Romantická ruža, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba Romantická ruža vám spríjemní aromatický kúpeľ. Obsahuje kvety šípkovej ruže a ružové drevo v kombinácii s olivovým olejom. Príjemná vôňa ruže pôsobí proti depresií a proti nespavosti. Olivový olej počas príjemného kúpeľa pokožku ošetruje a pokožka zo..
Šumivá bomba Romantická ruža vám spríjemní aromatický kúpeľ. Obsahuje kvet...
Wellness pleťová maska - 8ml
1.99€
Pre všetky typy pleti. Lavera kúpeľová maska s BIO mandľovým mliekom a BIO kakaovým maslom rozmaznáva pleť intenzívnym zvlhčením a vyživou, pokožku robí pružnou a mäkkou. Upokojujúca vôňa mandľového mlieka a kakaového maslo vykúzli perfektný Wellness zážitok.&..
Pre všetky typy pleti. Lavera kúpeľová maska s BIO mandľovým mliekom ...
Vlasová kúra po opaľovaní 20ml
2.10€
Dlhodobý pobyt na slnku je náročný nielen pre pokožku ale aj pre vlasy. Dochádza k ich vysušovaniu, vlasy slabnú, lámu sa a štiepia. Intenzívna vlasová kúra je špeciálne navrhnutá tak, aby vyčerpaným vlasom vrátila ich pôvodnú hebkosť, pružnosť a zdravý vzhľad..
Dlhodobý pobyt na slnku je náročný nielen pre pokožku ale aj pre vlasy. Do...
Soaphoria Bentonítový íl 100g
2.40€
Používanie ílov v starostlivosti o telo a pleť i ako domáci účinný prostriedok na rôzne problémy u nás nie je veľmi známe. Avšak pomaly začíname objavovať ich úžasné účinky, ktoré sa využívajú pri odmasťovaní pleti, pri detoxikácii alebo ošetrovaní vlasov. Jedným z..
Používanie ílov v starostlivosti o telo a pleť i ako domáci účinný prostri...
Soaphoria ChilloTab, pleťová naparovacia tabletka 30g
2.40€
ChilloTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vode vytvorí paru plnú prírodných účinných látok. Naparovacia tableta ChilloTab je vhodná pre problematickú a mastnú pleť so sklonom k akné. Naparovacie pleťové tablety neobsahujú chemikálie..
ChilloTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej v...
Soaphoria Citrusový balzam na pery 5g
2.40€
Citrusový balzam na pery má sladkastú a jemnú citrusovú arómu. Má krásne zlatožltné zafarbenie, pery však nefarbí. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitamín E. Benefity: Citrusový balzam na pery obsahuje vitamín chráni E, ktorý sa do pr..
Citrusový balzam na pery má sladkastú a jemnú citrusovú arómu. Má krásne z...
Soaphoria HerbaTab, pleťová naparovacia tabletka 30g
2.40€
HerbaTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vode vytvorí paru plnú prírodných účinných látok. Naparovacia tableta HerbaTab je vhodná pre zmiešaný typ pleti nakoľko stabilizuje tvorbu mastných kyselín a obsahuje prírodné zložky, ktoré ple..
HerbaTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vo...
Soaphoria Kakaový balzam na pery 5 g
2.40€
Čoko balzam na pery svojou voňou pripomína karamelovú čokoládu. Má pekné hnedasté zafarbenie, ale pery nefarbí. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitamín E. Benefity: Čoko balzam na pery vám navodí pocit, že sedíte s nohami na stole a p..
Čoko balzam na pery svojou voňou pripomína karamelovú čokoládu. Má pekné h...
Soaphoria Levanduľa a Šalvia, čaj do kúpeľa 100g
2.40€
Čaj do kúpeľa Levanduľa a Šalvia je zmes solí, bylín a éterických olejov v plátenom sáčku, ktorý stačí hodiť do kúpeľa a vylúhovať. Účinky levandule sú známe. Upokojuje, pôsobí proti stresu, má diuretické účiny a zvyšuje činnosť nervovej sústavy. Pomáha pri hojen..
Čaj do kúpeľa Levanduľa a Šalvia je zmes solí, bylín a éterických olejov v...
Soaphoria Levanduľa, bio balzam 5g
2.40€
Bio balzam na pery s levanduľovým olejom, ktorý ošetruje a hydratuje pokožku pier. Obsahuje prírodné oleje, včelí a mandľový vosk a vitamín E. Tieto zložky podporujú regeneráciu pier a ochraňujú ich. Aktívne látky: Kokosový olej - zabraňuje stárnutiu pokožky p..
Bio balzam na pery s levanduľovým olejom, ktorý ošetruje a hydratuje pokož...
Soaphoria Lipový kvet, bio balzam 7g
2.40€
Bio balzam na pery s obsahom extraktu z lipových kvetov. Bio balzam obsahuje prírodné oleje, včelí a mandľový vosk a vitamín E. Tieto zložky pokožku pier ošetrujú a hydratujú, podporujú jej regeneráciu a ochraňujú ich. Aktívne látky: Lipový kvet - má upokujúc..
Bio balzam na pery s obsahom extraktu z lipových kvetov. Bio balzam obsahu...
Soaphoria Mätový balzam na pery 5 g
2.40€
Zvláčňujúci balzam na pery s vôňou sviežej mäty. Obsahuje rastlinné oleje a vosky. Obsahuje i vitamín E na regeneráciu pier. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitamín E. Benefity: Balzam podporuje regeneráciu pier a vytvára ochrannú vrst..
Zvláčňujúci balzam na pery s vôňou sviežej mäty. Obsahuje rastlinné oleje ...
Soaphoria Medovka, bio balzam 5g
2.40€
Bio balzam na pery s obsahom extraktu z medovky. Bio balzam Medovka ošetruje a hydratuje pokožku pier, podporuje jej regeneráciu a ochraňuje ju. Obsahuje prírodné oleje, včelí a mandľový vosk a vitamín E. Aktívne látky: Medovka - pomáha pri melanchólii, nervo..
Bio balzam na pery s obsahom extraktu z medovky. Bio balzam Medovka ošetru...
Soaphoria Medový balzam na pery 5g
2.40€
Balzam na pery s jemnou vôňou medu a včelieho vosku. Predstavuje dokonalú starostlivosť o suché a poškodené pery. Balzam zároveň vytvára ochrannú vrstu a regeneruje pery. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitamín E. Benefity: Balzam ochra..
Balzam na pery s jemnou vôňou medu a včelieho vosku. Predstavuje dokonalú ...
Soaphoria NutriTab, pleťová naparovacia tabletka 30g
2.40€
NutriTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vode vytvorí paru plnú prírodných účinných látok. Naparovacia tableta NutriTab je vhodná pre suchú a unavenú pleť, a pleť so sklonom k začervenaniu. Naparovacie pleťové tablety neobsahujú che..
NutriTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vo...
Soaphoria Ovocný balzam na pery 5g
2.40€
Balzam na pery so sladkastou vôňou bobuľovitého ovocia ako sú napríklad maliny. Vôňa pôsobí veľmi príjemne na psychiku a prenáša našu psychiku do obdobia leta. Má tmavočervenú farbu, ale pery nefarbí. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitam..
Balzam na pery so sladkastou vôňou bobuľovitého ovocia ako sú napríklad ma...
Soaphoria Ružový balzam na pery 5g
2.40€
Neodolateľný balzam na pery so sladkastou vôňou ruže, ktorá pôsobí veľmi žensky. Má jemnú staroružovú farbu, ale pery nefarbí. Dokonalé balenie do kabelky alebo malej ťaštičky, takže sa o svoje pery môžete starať počas celého dňa. Aktívne latky: Rastlinné oleje,..
Neodolateľný balzam na pery so sladkastou vôňou ruže, ktorá pôsobí veľmi ž...
Soaphoria Vanilkový balzam na pery 5 g
2.40€
Jemný balzam na pery s príjemnou vôňou vanilky. Pery ostávajú zvláčnené, regenerované a chránené. Čisto prírodný produkt s vitamínom E. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitamín E. Benefity: Balzam podporuje regeneráciu pier a vytvára oc..
Jemný balzam na pery s príjemnou vôňou vanilky. Pery ostávajú zvláčnené, ...
Soaphoria VitaTab, pleťová naparovacia tabletka 30g
2.40€
VitaTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vode vytvorí paru plnú prírodných účinných látok. Naparovacia tableta VitaTab dodáva pleti potrebné vitamíny a má prijemnú citrusovú vôňu. Naparovacie pleťové tablety neobsahujú chemikálie, sy..
VitaTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vod...
Zubná pasta Classic - Basis sensitive 75ml
2.55€
S BIO echinaceou a propolisomZubná pasta basis sensitiv pre zdravé zuby a žiarivý úsmev. Čistiace čiastočky xylitolu účinne odstraňujú zubný plak a chránia zuby pred vznikom zubného kazu. BIO Echinacea a propolis sa starajú o zuby i ďasná a posilňujú ich. Xyli..
S BIO echinaceou a propolisomZubná pasta basis sensitiv pre zdravé zuby a ...
Zubná pasta detská Jahoda - Malina - Basis sensitive 75ml
2.95€
Jahodovo - malinová príchuť s BIO nechtíkomZdravé zuby v detstve sú dobrým predpokladom pre zdravé zuby v dospelosti. Prírodné zloženie pomáha odstrániť baktérie, ktoré spôsobujú vznik zubného kazu a udržuje mliečne zuby zdravé a silné. Neobsahuje žiadne&..
Jahodovo - malinová príchuť s BIO nechtíkomZdravé zuby v detstve...
Zubná pasta Mätová - Basis sensitive 75ml
2.95€
S BIO mätouMätová zubná pasta rozžiari váš úsmev. Vďaka obsahu účinných prírodných látok a bylinných extraktov znižuje riziko vzniku zubného kazu, bieli zuby a spevňuje sklovinu. BIO mäta naviac príjemne osvieži dych.BIO mäta: dodáva príjemne sviežu príchuťFlu..
S BIO mätouMätová zubná pasta rozžiari váš úsmev. Vďaka obsahu účinných pr...
BAMBUCKÉ MASLO – KARITÉ – SHEA BUTTER 15ml kabelkové balenie v plaste.-SHEAWALE
3.60€
Nerafinované bambucké maslo obsahuje prírodné antioxidanty, vitamíny A, D, E, F, fytosteroly a  mastné kyseliny. Okamžite vyhladzuje a vyživuje poškodené vlasy a podporuje ich rast. Vyživuje a hydratuje pokožku, podporuje tvorbu kolagénu a obnovuje elasticitu ple..
Nerafinované bambucké maslo obsahuje prírodné antioxidanty, vitamíny A, D,...
Pohár Matcha ICE-MATCHA TEA
3.60€
Novinka! Matcha ICE pohár. Vhodný na Matcha Latté Objem: 0,25l .....
Novinka! Matcha ICE pohár. Vhodný na Matcha Latté Objem: 0,25l .......
Soaphoria Olivovník, bio mydlo 100g
3.60€
Bio mydlo Olivovník zn. Soaphoria obsahuje jeden z najcennejších a najznámejších prírodných olejov - olivový olej. Extra panenský a za studena lisovaný olivový olej je vhodný na problematickú pleť , ekzémy a akné . Obsahuje zdraviu prospešné nenasýtené mastné kyse..
Bio mydlo Olivovník zn. Soaphoria obsahuje jeden z najcennejších a najznám...
Zubná kefka CURANATURA BAMBOO
3.60€
Táto zubná kefka je vyrobená z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Extra mäkké štetinky sú vyrobené z obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy a kefka ako celok je bezozvyšk..
Táto zubná kefka je vyrobená z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bamb...
Zubná kefka CURANATURA HEALTH soft
3.60€
Táto zubná kefka je z mnohých hľadísk najzdravšia voľba. Je vyrobená z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Ako jedna z mála kefiek na trhu spĺňa požiadavky uložené Svetovým Sympóziom orálnej hygieny. Štetinky sú vyrobené z biologicky..
Táto zubná kefka je z mnohých hľadísk najzdravšia voľba. Je vyrobená z tep...
Sprchový gél 2 v 1 pre telo a vlasy Basis Sensitive 200ml
4.40€
S výťažkami z morských riasje vhodný aj pre citlivú pleť, má príjemnú vôňu, upokojuje a vyživuje.Tento sprchový a vlasový gél je obohatený cennými výťažkami z morských rias a rastlinnýmKeratinkomplexom z reďkoviek, kukurice, pšenice a sóje. Šetrne a ..
S výťažkami z morských riasje vhodný aj pre citlivú pleť, má príjemnú vôňu...
Sheabutter Cottage Neem powder, silné prírodné tonikum 100g
4.80€
Nimbový prášok (neem powder) je známy svojimi antiseptickými účinkami. Výhodou tohto prášku oproti oleju z nimby (neem oil) je, že je bez vône. Rastlina Neem je vďaka svojim účinkom trvalou súčasťou ajurvédskej medicíny. Je v Indii bežne dostupná počas celého roka ..
Nimbový prášok (neem powder) je známy svojimi antiseptickými účinkami. Výh...
Soaphoria Dunajské luhy, prírodné mydlo 100g
4.80€
Ručne vyrábané prírodné mydlo slovenskej výroby z kolekcie SLOVANOPHORIA s obsahom výťažku z vŕby bielej a materinej dúšky. PH hodnota mydla je takmer totožná s PH hodnotou pokožky, produkt má jemnú štruktúru s hydratujúcim účinkom vhodným pre ruky aj tvár. Neobs..
Ručne vyrábané prírodné mydlo slovenskej výroby z kolekcie SLOVANOPHORIA s...
Soaphoria Medová tehlička, bio tuhý telový krém 100g
4.80€
Tuhý telový krém s vôňou medu od slovenského výrobcu s obsahom bio včelieho vosku. 24-hodín hydratuje pokožku vďaka výťažku z kokosu, bambuckému maslu a včeliemu vosku. Tuhý telový krém Medová tehlička má vynikajúce hydratačné, vyživujúce a ochranné vlastnosti. Va..
Tuhý telový krém s vôňou medu od slovenského výrobcu s obsahom bio včelieh...
Soaphoria Slovenský raj , prírodné mydlo 100g
4.80€
Prírodné mydlo Oravské háje je ručne vyrábané mydlo zo slovenskej kolekcie mydiel SLOVANOPHORIA. Obsahuje silicu a extrakt z čučoriedky obyčajnej a jarabiny vtáčej, ktoré dodávajú mydlu krásnu pozitívnu vôňu. PH hodnota mydla je takmer totožná s PH hodnotou pokožky..
Prírodné mydlo Oravské háje je ručne vyrábané mydlo zo slovenskej kolekcie...
Soaphoria Zemplínske vinice, prírodné mydlo 100g
4.80€
Prírodné ručne vyrábané mydlo slovenskej výroby z edície SLOVANOPHORIA, s obsahom výťažku z hroznových odrôd pôvodom z tokajskej oblasti v kombinácii s harmančekom. PH hodnota mydla je takmer totožná s PH hodnotou pokožky, produkt má jemnú štruktúru s hydratujúcim..
Prírodné ručne vyrábané mydlo slovenskej výroby z edície SLOVANOPHORIA, s ...
Sprchový a kúpeľový gél BIO Divá ruža 200ml
5.00€
Jemná vôňa pre uvoľnenie a regeneráciu Šetrné tenzidy na kokosovej a cukrovej báze umožňujú skutočne jemné čistenie pokožky. Výťažky z ošetrujúceho BIO ružového oleja a stimulujúcej myrty v kombinácii s rozkošnou vôňou ružového esenciálneho oleja prinášajú chv..
Jemná vôňa pre uvoľnenie a regeneráciu Šetrné tenzidy na kokosovej a ...
Sprchový a Kúpeľový gél BIO Levanduľa - BIO Aloe Vera 200ml
5.00€
Zbavte sa stresu a všetkých starostí v uvoľňujúcom kúpeli Šetrné tenzidy na kokosovej a cukrovej báze umožňujú to najjemnejšie čistenie. Výťažky z BIO aloe vera a BIO levandule poskytujú nežnú, hydratujúce starostlivosť. Vitamíny, minerály a účinné hojivé látk..
Zbavte sa stresu a všetkých starostí v uvoľňujúcom kúpeli Šetrné tenz...
Sprchový a kúpeľový gél BIO Mandľové mlieko - BIO Med 150ml
5.00€
Lahodná vôňa pre zamatovo hebkú pokožkuPleť ako z alabastru! Šetrné tenzidy na kokosovej a cukrovej báze umožňujú skutočne jemné čistenie pokožky. BIO mandlové mlieko a BIO med spolu s výťažkom z BIO medovky sa starajú o pleť priamo kráľovsky: hydratujú, zjemňujú a..
Lahodná vôňa pre zamatovo hebkú pokožkuPleť ako z alabastru! Šetrné tenzid...
Sprchový a kúpeľový gél BIO Pomaranč - BIO Rakytník 150ml
5.00€
Šetrné tenzidy na kokosovej a cukrovej báze umožňujú skutočne jemné čistenie. BIO pomarančový olej, výťažky z BIO rakytníka a BIO pomarančov sa starajú o pleť, utišujú podráždenie a vďaka vysokému obsahu vitamínov regenerujú a revitalizujú. Kľúčové ingred..
Šetrné tenzidy na kokosovej a cukrovej báze umožňujú skutočne jemné čisten...
Sprchový a kúpeľový gél BIO Vanilka - BIO Kokos 200ml
5.00€
Zbavte sa stresu a všetkých starostí v uvoľňujúcom kúpeli Body SPA! Šetrné tenzidy na kokosovej a cukrovej báze umožňujú skutočne jemné čistenie. Zriedkavé výťažky z BIO vanilky a BIO kokosu doprajú pokožke zjemňujúcu starostlivosť. Kľúčové ingrediencie p..
Zbavte sa stresu a všetkých starostí v uvoľňujúcom kúpeli Body SPA! Š...
Sprchový a kúpeľový gél MINERAL VITALITY 200ml
5.00€
Lavera Sprchový gél "Minerálna vitalita" jemne čistí a dodáva pleti osviežujúci zdroj energie pre teplé letné dni. Obsahuje Bio minerálny komplex z prírodných minerálov a extrakt z Bio mäty, ktorá  oživuje unavenú myseľ a poskytuje príjemný pocit sviežosti na ..
Lavera Sprchový gél "Minerálna vitalita" jemne čistí a dodáva pleti osviež...
Telové mlieko BIO Pomaranč - BIO Rakytník 150ml
5.55€
Jemná vôňa pre uvoľnenie a regeneráciu Telové mlieko je posledným stupňom uvoľňujúcej starostlivosti o pokožku Body SPA. Ošetrujúca zmes vzácnych BIO olejov spolu s revitalizujúcimi výťažkami z BIO rakytníka a BIO pomarančov poskytujú pokožke výživu i uvoľneni..
Jemná vôňa pre uvoľnenie a regeneráciu Telové mlieko je posledným stu...
Telový olej Baby SENSITIV 200ml
5.90€
S Bio pupalkovým a Bio olivovým olejom Špeciálne vybrané čisto rastlinné bio oleje obalia citlivú detskú pokožku jemným filmom a chránia ju pred vysúšaním. Olej pokožku zvláčňuje a robí ju jemnú a hebkú na dotyk. Veľmi vhodný pre príjemnú rozmaznávajúcu detskú..
S Bio pupalkovým a Bio olivovým olejom Špeciálne vybrané čisto rastli...
Organické BAMBUCKÉ MASLO 50g-SHEAWALE
6.00€
Organické BAMBUCKÉ MASLO – najlepší priateľ pokožky a vlasov   balenie vo fólii – 50 g (vážené maslo) dovoz: Ghana, Afrika Všeobecne o bambuckom masle Bambucké maslo (karité, shea butter) sa získava zdĺhavým ručným lisovaním za studena z orecha nádherného d..
Organické BAMBUCKÉ MASLO – najlepší priateľ pokožky a vlasov   balenie...
Sheabutter Cottage Africké čierne mydlo Baobab 130 g
6.00€
Tak ako značka Sheabutter cottage vyberte si i vy možnosť stať sa spoločenský zodpovednými a to zakúpením Afrického čierneho mydla Baobab. Jednotlivé zložky tohto mydla pochádzajú zo suchých oblastí Burkina Fasso a parkov v Ghane a sú súčasťou tohto ručne vyrábanéh..
Tak ako značka Sheabutter cottage vyberte si i vy možnosť stať sa spoločen...
Sheabutter Cottage Nerafinované 100procent Bambucké maslo
6.00€
100procent-tné nerafinové bambucké maslo získané prostredníctvom FAIR TRADE v akosti A. Nerafinované bambucké maslo je veľmi cenené pre svoju všestrannosť. V Afrike sa používa už mnoho rokov na ošetrovanie pokožky vystavenej slnku a starnúce pokožky. Toto nerafino..
100procent-tné nerafinové bambucké maslo získané prostredníctvom FAIR TRAD...
Soaphoria NutriShamp, tuhý šampón
6.00€
NutriShamp je tuhý vyživujúci šampón určený na suché a poškodené vlasy. Zmes rastlinných olejov (makadamiový, olivový, kokosový, jojóbový) a masiel (bambucké maslo) v kombinácii so vzácnymi rastlinnými výťažkami a medom, vaječným žĺtkom a pantenolom. Kombinácia pom..
NutriShamp je tuhý vyživujúci šampón určený na suché a poškodené vlasy. Zm...
Zobrazenie 1 až 50 zo 133 (3 stránok)