BIO linka 0907 602 430

Čokoláda kešu BIO 70g

2.95€
  • Výrobca: Lifefood
  • Kód produktu: 63-200-1649
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Čokoláda kešu BIO 70g

Je sladená sirupom z agáve, spracovávaným pri nízke teplote. Čokoláda neobsahuje žiadne mliečne produkty, pridané tuky ani sójové prísady. Je vyrobená iba z vysoko kvalitných čisto prírodných a nerafinovaných ingrediencií v bio kvalite spracovávaných pri teplote nižšej ako 45°C, vďaka čomu sa zachovávajú všetky nutričné hodnoty bez zmien. Pri samotnej výrobe čokolády teplota nikdy nepresahuje 40°C. Je vyrábaná ručne, s pozornosťou a láskou, ktorú nemôže priemyslová strojová výroba nahradiť. Vyrobené z prirodzene bezlepkových surovín. Neobsahuje žiadne emulgátory, pojivá, prídavné ani iné chemické látky. 
Zloženie: kakaové maslo, kakaový prášok (obsah kakaové sušiny nejmenej 52%), raw kešu oriešky (21%), raw sirup z agáve, lucuma mletá, kokos mletý všetko v BIO kvalite
Alergény: kešu orechy

Čokoláda kešu BIO 70g

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.