BIO linka 0907 602 430

Natracare


Dámske hygienické vlhčené obrúsky z biobavlny - Natracare
2.25€
Dámské hygienické vlhčené obrúsky sú vyrobené z certifikovanej biobavlny. Bez parfumov, s prírodným extraktom z harmančeka a nechtíka záhradného. Obrúsky sú 100% biodegradabilné. V balení je 12 ks obrúskov. Otvorený balíček spotrebujte do 3 mesiacov...
Dámské hygienické vlhčené obrúsky sú vyrobené z certifikovanej biobavlny. ...
Slipové vložky dlhé jednotlivo balené - Natracare
2.35€
Tieto nové organické a prírodné slipové vložky sú vyrobené z certifikovanej BIO bavlny a obnoviteľných prírodných materiálov. Vyznačujú sa moderným zakriveným tvarom, sú mäkké, savé, priedušné a sú predĺžené.  Každá je zabalená vo vlastnom papierovom vrec..
Tieto nové organické a prírodné slipové vložky sú vyrobené z certifikovane...
Slipové vložky Normal - jednotlivo balené - Natracare
2.35€
Tieto nové organické a prírodné slipové vložky sú vyrobené z certifikovanej BIO bavlny a obnoviteľných prírodných materiálov. Vyznačujú sa moderným zakriveným tvarom, sú mäkké, savé a priedušné. Každá je zabalená vo vlastnom papierovom vrecku. Tieto slipo..
Tieto nové organické a prírodné slipové vložky sú vyrobené z certifikovane...
Slipové vložky Curved - Natracare
2.40€
Dámske slipové vložky Natracare Curved majú zaoblený tvar. Tieto vložky sú vyrobené z prírodných materiálov a sú bielené bez chlóru. Vložky sú z 99% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 30 kusov...
Dámske slipové vložky Natracare Curved majú zaoblený tvar. Tieto vložky sú...
Slipové vložky Mini - Natracare
2.40€
Dámske slipové vložky Mini sú vyrobené z prírodných materiálov a sú bielené bez chlóru. Vložky sú 99% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 30 kusov..
Dámske slipové vložky Mini sú vyrobené z prírodných materiálov a sú b...
Slipové vložky Tanga - Natracare
2.40€
Dámske slipové vložky Natracare Tanga sú vyrobené z prírodných materiálov a sú bielené bez chlóru. Vložky sú z 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 30 kusov. ..
Dámske slipové vložky Natracare Tanga sú vyrobené z prírodných materiálov ...
Tampóny Regular 10ks balenie - Natracare
2.40€
Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlorom bielené. V krabici je 20 balení. Bez prídavných látok, bez parfumácie.   Balenie obsahuje..
Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (ce...
Vložky do podprsenky pre kojace mamičky
2.80€
Vložky do podprsenky pre kojace mamičky sú vyrobené z prírodných materiálov, sú priedušné a biodegradabilné. Neobsahujú žiadné plasty, parfumáciu, latex, sú celkom bez chlóru. Vložky sú extra jemné a diskrétne. V krabičke je 26 kusov...
Vložky do podprsenky pre kojace mamičky sú vyrobené z prírodných materiálo...
Slipové vložky Ultra thin - Natracare
2.90€
Dámske vložky Natracare Ultra thin sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné a tenké, v krabičke je 22 kusov...
Dámske vložky Natracare Ultra thin sú vyrobené z prírodných materiálov a b...
Vložky Regular - Natracare
2.90€
 Dámske vložky Natracare Regular sú vyrobené z prírodných materiálov a nie sú bielené chlórom. Vložky sú z 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v balení je 14 kusov. ..
 Dámske vložky Natracare Regular sú vyrobené z prírodných materiálov ...
Vložky Super - Natracare
2.90€
 Dámske vložky Natracare Super sú vyrobené z prírodných materiálov a nie sú bielené chlórom. Vložky sú z 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v balení je 12 kusov...
 Dámske vložky Natracare Super sú vyrobené z prírodných materiálov a ...
Vložky Ultra Extra Long s krídelkami - Natracare
3.10€
Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné tým, že sú úplne bez chlóru, bez plastov, bez ropných derivátov, GMO, superabsorbentov, farbív a aromatických látok. Sú viac ako 95% biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Absorpčné jadro podložky je ..
Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné tým, že sú úp...
Vložky Ultra Extra Normal s krídelkami - Natracare
3.10€
  Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné tým, že sú úplne bez chlóru, bez plastov, bez ropných derivátov, GMO, superabsorbentov, farbív a aromatických látok. Sú viac ako 95% biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Absorpčné jadro ..
  Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné t...
Vložky Ultra Extra Super s krídelkami - Natracare
3.10€
  Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné tým, že sú úplne bez chlóru, bez plastov, bez ropných derivátov, GMO, superabsorbentov, farbív a aromatických látok. Sú viac ako 95% biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Absorpčné jadro ..
  Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné t...
Vložky Ultra Long s krídelkami - Natracare
3.25€
 Dámske vložky Natracare Ultra Long sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 10 kusov. Vložky sú jednotlivo balené..
 Dámske vložky Natracare Ultra Long sú vyrobené z prírodných materiál...
Vložky Ultra Regular s krídelkami - Natracare
3.25€
 Dámske vložky Natracare Ultra Regular sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 14 kusov. Vložky sú jednotlivo bal..
 Dámske vložky Natracare Ultra Regular sú vyrobené z prírodných mater...
Vložky Ultra Super Plus - Natracare
3.25€
 Dámske vložky Natracare Ultra Super Plus sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 12kusov. Vložky sú jednotlivo b..
 Dámske vložky Natracare Ultra Super Plus sú vyrobené z prírodných ma...
Vložky Ultra Super s krídelkami - Natracare
3.25€
Dámske vložky Natracare Ultra Super sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 12 kusov. Vložky sú jednotlivo balené...
Dámske vložky Natracare Ultra Super sú vyrobené z prírodných materiálov a ...
Tampóny Regular - Natracare
3.60€
 Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlórom bielené. V krabičke je 20 kusov. Bez prídavných látok, bez parfumácie. ..
 Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavl...
Tampóny Super - Natracare
3.80€
 Tampóny Natracare Super sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlorom bielené. V krabičke je 20 kusov. Bez prídavných látok, bez parfumácie. ..
 Tampóny Natracare Super sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny...
Vložky Materské extra dlhé - Natracare
3.85€
 Dámske vložky Natracare Materské - extra dlhé sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v balení je 10 kusov. Sú vhodné i na noč..
 Dámske vložky Natracare Materské - extra dlhé sú vyrobené z prírodný...
Vložky Nočné - Natracare
3.85€
Dámske vložky Natracare Nočné sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v sáčku je 10 kusov. ..
Dámske vložky Natracare Nočné sú vyrobené z prírodných materiálov a biobav...
Tampóny Super Plus - Natracare
4.15€
 Tampóny Super Plus bez aplikátora sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlorom bielené. V krabičke je 20 kusov. Bez prídavných látok, bez parfumácie. ..
 Tampóny Super Plus bez aplikátora sú vyrobené zo 100% certifikovanej...
Tampóny Regular s aplikátorom - Natracare
4.35€
 Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlórom bielené. V krabičke je 16 kusov. Bez prídavných látok, bez parfumácie. ..
 Tampóny Natracare Regular sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavl...
Tampóny Super s aplikátorom - Natracare
4.55€
 Tampóny Natracare Super s aplikátorom sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association). Tampóny sú biodegradabilné a nie sú chlórom bielené. V krabičke je 16 kusov. Bez prídavných látok, bez parfumácie. ..
 Tampóny Natracare Super s aplikátorom sú vyrobené zo 100% certifikov...
Zobrazenie 1 až 25 zo 25 (1 stránok)