BIO linka 0907 602 430

Cereus


Kúpeľová soľ - Dubová kôra 500g
3.40€
Uvolňuje toxické látky z tela, posilňuje psychiku, pomáha na zle sa hojace rany, trhliny na koži, kŕčové žily, chronické poruchy lymfatických uzlín, hemoroidy a nadmerné potenie. Hmotnosť: 500g..
Uvolňuje toxické látky z tela, posilňuje psychiku, pomáha na zle sa hojace...
Kúpeľová soľ - Harmanček 500g
3.40€
Pomáha na nespavosť, zápaly, posilňuje kožu, uvoľňuje tvárové svaly, pomáha na zle sa hojace rany a popáleniny, podporuje liečbu chrípky, nádchy a zápalu priedušiek, má hojivé a protizápalové účinky. Odstraňuje únavu, prospieva srdcu. Hmotnosť: 500g..
Pomáha na nespavosť, zápaly, posilňuje kožu, uvoľňuje tvárové svaly, pomáh...
Kúpeľová soľ - Konope 500g
3.40€
Konope má silné protizápalové, antibakteriálne, protialergické a regeneračné vlastnosti. Pomáha obnoviť správne funkcie pokožky. Táto soľ je výborná na starostlivosť o pokožku, obsahuje rad minerálnych látok a stopových prvkov. Príjemná osviežujúca relaxácia, ..
Konope má silné protizápalové, antibakteriálne, protialergické a regenerač...
Kúpeľová soľ - Levanduľa 500g
3.40€
Pre pokojný spánok, relaxáciu a uvoľnenie, vhodná pri depresii a strese, bolesti hlavy a nervovom preťažení, uvoľňuje bolesti svalov, upokojuje pokožku, zlepšuje krvný obeh a celkovo oživuje organizmus u dospelých i detí, urýchľuje liečbu chrípky, angíny a prechlad..
Pre pokojný spánok, relaxáciu a uvoľnenie, vhodná pri depresii a strese, b...
Kúpeľová soľ - Medovka 500g
3.40€
Upokojuje nervovú sústavu a psychiku, rozptyľuje melanchóliu, pomáha pri depresiách, migréne, podráždenosti, únave, nespavosti, búšení srdca, znížení krvného tlaku, priaznivo pôsobí pri reumatických bolestiach, zmierňuje kŕče pri nadúvaní, vracaní a menštruácii, po..
Upokojuje nervovú sústavu a psychiku, rozptyľuje melanchóliu, pomáha pri d...
Kúpeľová soľ - Nechtík 500g
3.40€
Nechtík má omladzujúce účinky, lieči a posilňuje pokožku, je upokojujúcim antiseptikom, zmierňuje zápaly, napomáha hojiť rany a vredy, drobné poranenia a zádery okolo nechtov, kŕčové žily, krvné podliatiny, opuchy, preležaniny, zapareniny, plesne nôh, omrzliny, trh..
Nechtík má omladzujúce účinky, lieči a posilňuje pokožku, je upokojujúcim ...
Kúpeľová soľ - Rozmarín 500g
3.40€
Rozmarínový kúpeľ má relaxačný a osviežujúci účinok. Odstraňuje únavu a pôsobí psychosomaticky, tonizujúco, zlepšuje celkový stav.Táto soľ je výborná na starostlivosť o pokožku, obsahuje rad minerálnych látok a stopových prvkov. Príjemná osviežujúca relaxácia, očis..
Rozmarínový kúpeľ má relaxačný a osviežujúci účinok. Odstraňuje únavu a pô...
Kúpeľová soľ - Ruža 500g
3.40€
Čistí a ošetruje pokožku, vyhladzuje vrásky, je vhodná aj pre suchú a unavenú pokožku, omladzuje, odstraňuje drobné vyrážky a akné, otvára srdcovú čakru, prečisťuje zmätok, odstraňuje pochybnosti a duševné vyčerpanie, je vhodná pre partnerskú kúpeľ, má afrodiziakál..
Čistí a ošetruje pokožku, vyhladzuje vrásky, je vhodná aj pre suchú a unav...
Kúpeľová soľ - Hrubá 1kg
4.40€
Kúpeľ v kryštalickej soľanke je vhodným doplnkom starostlivosti o telo. K príprave kúpeľovej soľanky sú nejlepšie drobné drtené kúsky prírodnej kryštalickej soli.Kúpele v soľanke účinne prispievajú:* vyrovnanému a prirodzenému pH pokožky* pomáhajú udržovať vlhkosť ..
Kúpeľ v kryštalickej soľanke je vhodným doplnkom starostlivosti o telo. K ...
Soľné mydlo - deo kryštál
4.40€
Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silno dezinfekčne. V soľnom roztoku totiž nemôžu prežiť žiadne baktérie. Preto je himalájske deo-mydlo aj vysoko účinný deodorant. Trochu soli z deo-kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu. ..
Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silno dezi...
Soľné mydlo SRDCE - deo kryštál
4.80€
Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silno dezinfekčne. V soľnom roztoku totiž nemôžu prežiť žiadne baktérie. Preto je himalájske deo-mydlo aj vysoko účinný deodorant. Trochu soli z deo-kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu. ..
Himalájske deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silno dezi...
Zobrazenie 1 až 11 zo 11 (1 stránok)